fot. Norbert Barczyk

Ostatnio brakuje nam szczęścia, raz zabrakło jednej wieży, a raczej było o jedną wieżę za dużo, a przy wysokim singu Hanwha Life Esports nie potrafiło domknąć gry, przez co przegrali ostatecznie 2:1. Dziś przygotowałem jeden typ na hit kolejki w Chinach oraz jeden na mecz w Korei i liczę na to, że w ten sposób zdołam przechylić szalę na naszą korzyść. Drużyny po powrocie do gry są głodne zwycięstw a zmiany w mecie pozwalają im na nowe kompozycje. Jak zwykle z Azją, analiza przygotowana na jutrzejsze mecze, także nastawiamy budziki na rano! Na nowych graczy czeka specjalny bonus w Forbet!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2400PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 120 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


Invictus Gaming – Edward Gaming
26.02.2021 r. Godz. 12:00

Jeśli takie spotkanie możemy nazwać hitem, to wielu pomyśli, że cofnęliśmy się o kilka lat w tył. EDG ostatnie sezony spędziło poza czołówką, a również Invictus po wygraniu Mistrzostw Świata w 2018 roku nieco spuściło z tonu. W tym sezonie Edward Gaming radzi sobie naprawdę fenomenalnie, ich bilans to 8-0, a oni sami plasują się na pierwszej pozycji w tabeli, przegrywając jedynie 2 mapy na przestrzeni całego sezonu. Ostatnio również typowaliśmy starcie z udziałem dominatora ligii, jednak wtedy był to pojedynek Dawida z Goliatem, w przypadku starcia IG z EDG jest to niczym walka pożegnalna dwóch wielkich bokserów, jednak jeden z nich jest w wyraźnie lepszej dyspozycji. Czy Invictus Gaming będzie w stanie zaskoczyć czymś dominujące EDG?

Tym razem kursy są nieco bardziej wyrównane, jednak ciągle za postawienie na IG można zdobyć singlowe podwojenie. Uważam, że to bardzo dobry kurs, w którym widzę pewne value. Musimy przede wszystkim pamiętać, że mówimy o LPL, lidze, która jest znana z tego, że każdy może tu wygrać z każdym, mecze są dynamiczne i często wybuchowe i nieprzewidywalne, a raczej trudno jest przejść przez sezon bez porażki. EDG do tej pory nie zaznało jej smaku, jednak zawsze musi być ten pierwszy raz, a IG ma argumenty, żeby zostać katem lidera tabeli.

IG pokazało, że jest w stanie rywalizować z drużynami ze szczytu w poprzedniej kolejce, gdzie dopiero na trzeciej mapie ekipa RNG okazała się być lepsza. W dzisiejszym meczu również liczę na to, że Invictus Gaming nie okaże się być chłopcami do bicia dla lidera tabeli i urwie przynajmniej jedną mapę. Kurs na to zdarzenie jest dosyć dobry, a wydaje się być pewny. IG nie jest byle drużyną, która będzie w wieczność pałętać się w okolicach środka tabeli, są potężną organizacją, której celem są najwyższe miejsce w lidze, a nie ma lepszego sposobu do zaczęcia wspinaczki, jak stawienie czoła liderowi.

EDG traci bardzo mało w tym sezonie, są bardzo mocną drużyną. Dlatego też kursy na ich przeciwników zawsze będą nieco podwyższone, według mnie jednak nie jest to drużyna, która jest w stanie przejść split bez porażki. Widzę dobre value w kursie na zwycięstwo przynajmniej jednej mapy przez IG, zwłaszcza dzięki promocji bez podatku na esport w Forbet.
Uważam, że spotkanie to będzie prawdziwym hitem i zobaczymy w nim trzy mapy, jednak sam decyduje się na bezpieczniejszy typ. IG jest bardzo silną drużyną, która powinna zaskoczyć czymś EDG.

Invictus Gaming – Edward Gaming
26.02.2021 r. Godz. 12:00
Typ: Invictus Gaming wygra przynajmniej jedną mapę
Kurs: 1.43

Baner grupy esportowejAfreeca Freecs – Kt Rolster

26.02.2021 r. Godz. 12:00

Przechodzimy teraz do spotkania w ramach ligii LCK, gdzie zmierzą się ze sobą dwie drużyny ze środka tabeli, Afreeca Freecs oraz KT Rolster. Ta pierwsza drużyna radzi sobie jednak nieco gorzej, czego rezultatem są zaledwie 3 zwycięstwa w 10 meczach. I chociaż ich bilans prezentuje się gorzej, niż bilans KT, tak jednak ich forma nie jest bardzo odległa od siebie, bo KT wygrało zaledwie trzy mapy więcej na przestrzeni całego splitu.

W tym przypadku spodziewam się bardzo wyrównanego pojedynku, być może również trzymapowego. Ten mecz jest swojego rodzaju “meczem o sześć punktów”, przynajmniej dla Kt Rolster, które w przypadku wygranej zbliżyłoby się do górnej części tabeli i odsunęło od strefy, która nie gwarantuje awansu do fazy play-off. Dla AF natomiast będzie to walka o wydostanie się z tej strefy, gdyż to właśnie na rywalach ze środka tabeli powinni szukać swojej szansy na wyjście z dołka.

I chociaż spodziewam się tutaj wyrównanego spotkania i pisałem o trzech mapach, tak jednak pójdę w nieco inną stronę, mianowicie w over smoków na pierwszej mapie. Na naszym ostatnim kuponie tego typu zakład wyszedł świetnie i tym razem kierują mną podobne pobudki. W przypadku wyrównanych spotkań over 4,5 smoków jest praktycznie pewniakiem, z różnych względów, między innymi z tego, jak dużą wagę przykładają gracze w Korei i Chinach do tego typu celów na mapie. Gra musi być totalnie zdominowana przez jedną z drużyn, żeby taki zakład był nietrafiony, a nawet jeśli tak jest, to i tak drużyna przegrywająca często kradnie smoka, lub po prostu bierze go w wymianie za jakąś inną cenną rzecz na mapie jak herald, czy baron, czy inhibitor. Obecny rozkład punktów na mapie w League of Legends sprawia, że pięć smoków pojawia się na mapie bardzo często, dlatego też decyduje się na ten typ w tym spotkaniu. Zapowiada się zacięta rywalizacja do końca, a to musi skutkować dużą liczbą smoków. Pamiętajcie o tym, że rejestrując się za pomocą linku promocyjnego możecie zgarnąć między innymi MaxiZysk czy zakład bez ryzyka! Recenzje oraz opis możecie też znaleźć tutaj!

Afreeca Freecs – Kt Rolster
26.02.2021 r. Godz. 12:00
Typ: Powyżej 4,5 zabitych smoków w pierwszej mapie
Kurs: 1.46

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

 

Kupon forbet 26.02.2021 r.