Wczoraj uzyskaliśmy solidne przełamanie, które mam nadzieję sprawi, iż będziemy wygrywać regularnie. Po weekendowych emocjach związanych z PGE Ekstraligą oraz eWinner  1. ligą żużlową przenosimy się na stadion w Bydgoszczy gdzie odbędą się Indywidualne Mistrzostwa 1.ligi żużlowej. Czy zawodnicy, którzy w ostatnim meczu pokazali, że są w formie, udowodnią, że nie był to jednorazowy wyskok? Czy liderzy pojadą na miarę oczekiwań? Już o 19 zaczną się zawody, które mogą być bardzo interesujące a po nich dowiemy się na wszystkie zadane powyżej pytania. Jedziemy!

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1299PLN, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1500 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

IM 1. Ligi Żużlowej w Bydgoszczy

Poniedziałek, 13.07.2020 – 19:00

W pierwszym typie, pod lupę biorę zawodnika z Orła Łódź oraz Ostrovii Ostrów Wlkp. Mam tutaj na myśli Daniela Jeleniewskiego oraz Nicolaia Klindta. Uważam, że pierwszy z nich będzie wyżej w klasyfikacji końcowej turnieju niż Duńczyk. Mimo, że są to zawody towarzyskie, w których nikt nie będzie chciał zrobić sobie krzywdy to jednak powinniśmy zobaczyć walkę do samego końca. Będą to tak naprawdę drugie lub trzecie zawody, ponieważ jak wiemy nie można było jeździć sparingów. Oznacza to, że wielu z dzisiejszych rajderów jest nieobjeżdżona co może skutkować słabymi wynikami. Dla Daniela jak i Nicolaia będą to 3 zawody w tym roku. W pierwszym spotkaniu pokazowym Północ – Południe Jeleń pokazał się z bardzo dobrej strony, ponieważ uzyskał 10+1 pkt (3,2*,2,3,0). Jeśli chodzi o Klindta to zdobył 8 pkt (3,3,0,0,2). Przede wszystkim było widać, że Polak był o wiele szybszy na trasie co przełożyło się na wyniki indywidualne.

Obaj zawodnicy jeździli we wczorajszych meczach ligowych. Orzeł Daniela, który podejmował na własnym stadionie Lokomotiv Dauvgapils zdobył 57:33. Mimo, że rywale nie byli z najwyższej półki to Polak pokazał się kolejny raz z kapitalnej strony zdobywając płatny komplet punktów (3,3,2*,-,3).  Jeśli chodzi o Duńczyka to również jechał przed własną publicznością, ponieważ Ostrovia Ostrów podejmowała Polonię Bydgoszcz. Nie wiem czy Nicolai może zaliczyć te zawody do udanych. Mimo, że zdobył w sumie 9+2 pkt (1,1*,3,2,2*) to widać było, że brakuje mu szybkości i czegoś więcej. Możliwe, że dziś będzie testował coś nowego, lecz nie musi się to wcale okazać czymś lepszym.

Daniel w pierwszych dwóch meczach pokazuje, żę nie spuszcza z tonu i cały czas jest bardzo solidnym i doświadczonym polskim żużlowcem. Rok temu, gdy Indywidualne Mistrzostwa 1. Ligi Żużlowej odbywały się w Gnieźnie to Jeleń zdobył 11pkt (2,3,3,1,2)+0 , zajmując 6 miejsce. Dla Klindta będą to pierwsze tego typu zawody, w których moim zdaniem nie będzie w stanie zająć wyższego miejsca od jednego z liderów Orła Łódź.

Nicolai Klindt vs Daniel Jeleniewski

Typ: Daniel Jeleniewski

Kurs: 1.84

typy

IM 1. Ligi Żużlowej w Bydgoszczy

Poniedziałek, 13.07.2020 – 19:00

Drugim moim typem na dzisiejsze zawody indywidualne, które odbędą się w Bydgoszczy będzie over punktowy Adriana Gały.  Mianowicie Polak musi zdobyć minimum 4 punkty w turnieju. Taką ofertę znajdziemy tylko u bukmachera STS. Uważam, że tak niska linia powinna być pokryta przez podstawowy filar drużyny Startu Gniezno. Adrian w ostatnim czasie bardzo duże trenował co może przełożyć się jazdę w najbliższym czasie. 2 dni temu gdy Gniezno w meczu ligowym przyjechało na pożarcie do Apatora Toruń, Henio zdobył 5 punktów w 3 startach (1,1,-,-,3).  W ostatnim swoim biegu pokonał Adriana Miedzińskiego oraz Wiktora Kułakowa na ich własnym torze, co trzeba podkreślić. Adrian na pewno umie wygrywać nawet z najlepszymi rywalami. Tak jak wspominałem wcześniej, wiele zawodników jest nierozjeżdżonych i będzie testować różne nowe rozwiązania, tak więc warto próbować, grać tak niskie linię na zawodników. Przede wszystkim liczę na to, że punkty zrobi na Ivacicu, który mimo, że jest zawodnikiem Polonii to raczej powinien być nieszkodliwy. Nie mieści się nawet w składzie, także może to pokazywać jaką formę prezentuje. Oprócz tego myślę, że pokona Jacoba Thorssella, który również jest cieniem własnego siebie czy Grzesia Walaska. Tak Walaska, który nigdy się nie przykładał do takich zawodów. Oprócz tego narzeka na ból pleców, ale pojechać musi, ponieważ przez sytuację z korona wirusem każdy liczy pieniądze. Jeśli moje przewidywania się sprawdzą to zostaje nam jeden punkt do zdobycia, który nie powinien być problemem. Rok temu podczas Indywidualnych Mistrzostw 1. Ligi żużlowej, które odbywały się na torze w Gnieźnie, czyli domowym stadionie Adriana to zdobył 8 punktów (1,u,3,1,3), zaliczając przy tym upadek na drugiej pozycji.

Uważam, że waleczny Gnieźnianin na torze w Bydgoszczy, który geometrycznie jest prawie identyczny jak ten w 1. Stolicy Polski, na którym się wychowywał, zdobędzie minimum 4 punkty. Linia jest naprawdę niska i potrzeba naprawdę niewiele, aby to osiągnąć.

Typ: Adrian Gała +3,5 pkt

Kurs: 1.50

Zakład bez ryzyka w STS do 30 złotych z kodem: 1259PLN

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 30 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1259PLN
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1259PLN
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

zuzel 1 liga