Gracze często nas pytają: ile razy trzeba obrócić bonus Betfan lub jakie są warunki obrotu? Na kanwie tych pytań postanowiliśmy przygotować artykuł, w którym wyjaśnimy dokładnie: ile razy trzeba obrócić bonusy Betfan? To bardzo istotny element w promocjach bukmacherskich, bo czasami drobny błąd lub przeoczenie jednego punktu w regulaminie możesz kosztować nas pieniądze. Jeśli nie wiesz jak obrócić bonus Betfan, to sprawdź nasz artykuł, a po jego lekturze powinieneś bez problemu zrobić pełny obrót!

Obrót bonusu jest nie tylko w promocjach Betfan, ale także innych znanych bukmacherów jak STS, Fortuna, Betclic czy Superbet. Co prawda nie wszystkie bonusy trzeba obracać, ale wiele promocji oferowanych przez bukmacherów ma zapisy dotyczące wykonania obrotu. Czy to coś trudnego? W pierwszym odczuciu nowy gracz Betfan, który otrzymał bonus, może być zakłopotany, gdy dowie się o obrocie. W praktyce – im większe doświadczenie w odbieraniu bonusów, tym łatwiej robić obrót. Później w zasadzie wszystko robi się już z automatu.

Wiemy jak obrócić bonus Betfan i ile razy trzeba zagrać, by bukmacher wypłacił nam pieniądze. Czytaj dalej, a będziesz wszystko wiedział!

Ile razy trzeba obrócić bonus Betfan z kodem od Zagranie?

Poleceni przez nas klienci Betfan mogą otrzymać wyjątkowe bonusy na start. Ile otrzymujesz od Zagranie? W Betfan to łączna kwota bonusów 2961 złotych. Na tą promocję składają się trzy bonusy, które następnie trzeba obrócić:

  • Bonus od trzech wpłat do 2331 PLN
  • Zakłady bez ryzyka do 600 PLN
  • Darmowe zakłady 30 PLN

Jak zarejestrować konto w Betfan z naszym kodem promocyjnym znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/betfan-kod-promocyjny-bonus-do-3050-pln-na-start-20-do-wygranych/.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Ile razy trzeba obrócić bonusy od Betfan z kodem Zagranie? Tego dowiesz się za chwilę – najpierw zaprezentujemy kod, który da ci ten specjalny pakiet bonusów. Jeśli chcesz skorzystać z oferty dla naszych użytkowników, to podczas rejestracji w betfan.pl wpisz kod promocyjny: 2961PLN. W zamian za niego otrzymasz bonusy, które poniżej pokazujemy jak obrócić, by wypłacić gotówkę na swoje konto.

Betfan bonus od depozytu – ile razy obrócić?

W Betfan od depozytu otrzymujesz aż trzy bonusy – za każdym razem trzeba zrobić wpłatę o minimalnej wartości 20 PLN. Bukmacher przyzna bonus od każdej z trzech wpłat, który będzie wynosił 10% depozytu. To jednak nie koniec, bo jeśli zrobisz obrót bonusem – to po przy przenoszeniu pieniędzy z salda bonusowego na konto główne twoje wygrane zostaną pomnożone x10. W ten oto sposób twoje konto powiększy się 10 razy.

BETFAN oferta powitalna

Ile razy trzeba obrócić bonus Betfan od depozytów? Najpierw w promocji Betfan 3 × 777 zł – do obrotu zalicza się kwota wpłaty. W tym przypadku obrót depozytem wynosi jednokrotność wpłaconej kwoty przy wykorzystaniu kuponów z kursem minimalnym 2.00. Gdy zrobisz obrót x1 wpłatą – to uwolnisz bonus od depozytu, który także trzeba obrócić.

Bonus Betfan od depozytu należy obrócić pięć razy – to pierwszy warunek. Kolejnym elementem, na który trzeba zwrócić uwagę, to kupony, jaki zaliczą się do obrotu. To zakłady akumulowane z minimum trzema typami – z pojedynczymi kursami min. 1.35. Z kolei kurs minimalny ogólny takiego kuponu musi wynieść 3.00. W przypadku otrzymania pełnego bonusu, czyli 77 PLN przy wpłacie 777 PLN twój obrót musi wyglądać następująco: 77 × 5 = 385 PLN.

Przy obrocie kwalifikują się wszystkie zakłady ze sportowej oferty Betfan z wyłączeniem zdarzeń “Matchday Boost”. Czas na zrobienie obrotu bonusem to 14 dni.

Zakład bez ryzyka Betfan – ile razy obrócić?

Jak wygląda sprawa z obrotem w przypadku zakładów bez ryzyka od Betfan? Tutaj trzeba to podzielić na dwa elementy. Betfan daje trzy zakłady bez ryzyka (po każdej z trzech wpłat). Nie wszystkie zakłady bez ryzyka trzeba jednak obracać! Pierwszy cashback do 100 PLN zostaje zwrócony na konto główne i w tym przypadku nie obowiązują cię zapisy dotyczące obrotu. Dopiero zakład bez ryzyka 200 PLN i 300 PLN trzeba w odpowiedni sposób obrócić.

  • Zakład bez ryzyka 100 PLN – bez obrotu
  • Zakład bez ryzyka 200 PLN – z obrotem
  • Zakład bez ryzyka 300 PLN – z obrotem

betfan zakłady bez ryzyka

Ile razy obrócić zwroty stawek za zakład bez ryzyka 200 PLN i 300 PLN? Cashbacki z zakładów bez ryzyka trzeba obrócić czterokrotnie (x4). Tutaj także, tak jak w bonusach od depozytu, do obrotu będą zaliczane stawki, które będą dotyczy kuponów AKO z co najmniej trzema typami i minimalnym kursem ogólnym 3.00. W przypadku zwrotu stawki 200 PLN obrót wynosi 800 PLN, a przy bonusie cashback 300 PLN obrót to 1200 PLN.

Obracając zakład bez ryzyka nie możesz typować kursów z promocji “Matchday Boost”. W tym przypadku obrót musi zostać także wykonany w terminie 14 dni.

Darmowy zakład Betfan – ile razy obrócić?

Kod od Zagranie daje także pakiet darmowych zakładów, które może wykorzystać każdy nowy klient Betfan. Bonusy freebet w Betfan otrzymasz za zrobienie każdej z trzech wpłat. Pakiet z darmowymi zakładami składają się po pięć freebetów, gdzie każdy jest o wartości 2 PLN. To łącznie daje 30 złotych w darmowych zakładach. Ile razy trzeba obrócić freebety w Betfan?

W tym przypadku każdy pakiet bonusów ma inne warunki obrotu. Na początku otrzymasz pięć darmowych zakładów (czyli łącznie 10 PLN) na sekcje “gry”. Jak wygląda obrót? Darmowe zakłady na “gry” trzeba obrócić jednokrotnie na kuponach z kursami minimalnymi 2.50. A więc obrót wynosi x1.

Po drugiej wpłacie zyskuje się darmowe zakłady na e-sport. Tutaj także obrót stanowi x1 kwotą freebetów. Różnią się jednak zasady dotyczące kuponów. Obrót będzie wykonany, jeśli wytypujesz kupon AKO złożony z minimum trzech typów na e-sport, gdzie każde pojedyncze zdarzenie będzie z kursem min. 1.35.

Po trzeciej wpłacie czeka na ciebie kolejna paczka freebetów – tym razem do wykorzystania na zakłady sportowe. Obrót ponownie wynosi x1, ale znów są inne zasady dla zakładów spełniających warunki obrotowe. Tym razem trzeba zagrać kupon akumulowany z minimum trzema zakładami, gdzie minimalny kurs ogólny wyniesie 5.00.

Aktualne bonusy od Betfan znajdziesz tutaj – stronie specjalnie poświęconej promocjom bukmachera Betfan.

Co obstawiać w Betfan, by zrobić obrót?

Do zrobienia obrotu bonusami Betfan polecamy wykorzystać nasze darmowe typy dnia. Wiele zakładów, które rekomendujemy pochodzi właśnie z oferty bukmachera Betfan. Są to m.in. typy na NBA. Oczywiście to nie jedyne, co znajdziesz w Betfan, bo to firma, która wystawia kursy na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych. W Betfan są zakłady na piłkę nożną, tenis ziemny, koszykówkę, piłkę ręczną, siatkówkę, hokej na lodzie, MMA, snooker czy kolarstwo. Oferta jest bardzo bogata, co sprzyja w obrocie bonusem, bo można znaleźć ciekawe i opłacalne typy. Liczymy, że dzięki naszemu poradnikowi skutecznie obrócisz swoje bonusy i wypłacisz wygrane od Betfan!

Więcej informacji o zakładach bukmacherskich w Betfan prezentujemy w specjalnym artykule: https://zagranie.com/betfan-zaklady-bukmacherskie/.

Zaloguj się aby dodawać komentarze