Igrzyska Europejskie 2023: typy, terminarz, dyscypliny i transmisje!

Igrzyska Europejskie 2023

Igrzyska Europejskie 2023 – Kraków. Przed nami jedna z młodszych imprez europejskich, która została zainaugurowana w 2015 roku. Od tego momentu, co 4 lata – na wzór igrzysk olimpijskich odbywają się zawody dla samych Europejczyków. Tym razem miejscem startów będzie Polska, a dokładniej Kraków. Czego można więc spodziewać się po tych igrzyskach, a także jakie dyscypliny wchodzą w ich skład? Te i wiele więcej informacji znajdziesz w poniższym artykule. Serdecznie zapraszam do lektury!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Igrzyska Europejskie 2023 najważniejsze informacje

Jak już wspomniałem we wstępie – to stosunkowo młoda impreza w kalendarzu. Igrzyska w Krakowie to dopiero trzecia edycja zawodów, które rozpoczęły się w 2015 roku w Baku. Następnie odbywały się w Mińsku, a teraz – w stolicy Małopolski. Podczas nadchodzących igrzysk standardowo już należy spodziewać się walki w blisko 30 dyscyplinach sportowych, których w większości próżno szukać na igrzyskach olimpijskich. Wśród nich znajdują się chociażby takie sporty, jak padel, triathlon czy wspinaczka sportowa.

Kiedy i gdzie będą Igrzyska Europejskie 2023?

Ceremonia otwarcia Igrzysk Europejskich 2023 miała miejsce 21 czerwca, kiedy to prezydent Andrzej Duda otworzył całą imprezę. Przez blisko 2 tygodnie aż 7000 sportowców z 48 krajów stanie do walki o medale. Tak jak podałem nieco wyżej – impreza odbędzie się w Krakowie i okolicach. Bez wątpienia emocji nie zabraknie, a stolica Małopolski zamieni się w arenę zmagań sportowców z całej Europy.

Polska kadra na Igrzyska Europejskie 2023

Oczywiście na igrzyskach nie mogło zabraknąć również reprezentacji Polski. Nasi zawodnicy staną do walki w praktycznie wszystkich dyscyplinach, które odbędą się na IE 2023. Mamy oczywiście kilku faworytów do medali. Przede wszystkim są to panie we wspinaczce sportowej – chodzi tutaj o Aleksandrę Mirosław i Natalię Kałucką, a także polscy skoczkowie, którzy wystąpią w składzie: Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Kamil Stoch, Paweł, Wąsek, Aleksander Zniszczoł i Kacper Juroszek. Nie można także zapomnieć o polskich lekkoatletach, a więc Ewie Swobodzie, Piotrze Lisku czy Wojciechu Nowickim. Poza nimi zobaczymy także kilkudziesięciu innych, wyśmienitych reprezentantów naszego kraju, którzy z pewnością będą walczyć o medale tej imprezy.

Zakłady bukmacherskie na Igrzyska Europejskie 2023

Skoro poznałeś już szczegóły na temat tego kiedy i gdzie odbędą się Igrzyska Europejskie 2023, to warto także zwrócić uwagę na bukmacherów i ich oferty z okazji tej imprezy sportowej. Mianowicie większość z legalnie działających operatorów w naszym kraju posiada specjalną ofertę na IE 2023. Warto jednak przyjrzeć się przede wszystkim wysokości kursów czy bonusom startowym – w końcu to one są kluczowe podczas rozpoczynania przygody z obstawianiem.

Gdzie obstawiać IE 2023?

Zatem gdzie najlepiej obstawiać IE 2023? Wydaje się, że najciekawsze oferty na Igrzyska Europejskie, a także największą liczbę rynków zdarzeń na poszczególne dyscypliny posiadają między innymi STS i Fortuna, czyli najwięksi bukmacherzy w naszym kraju. Jak prezentuje się ich szczegółowa oferta?

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zakładając konto z kodem promocyjnym STS możesz liczyć na specjalną ofertę powitalną, w skład której wchodzi bonus od depozytu, zakład bez ryzyka oraz freebety. Jeśli chodzi natomiast o dostępność sportów i liczbę zakładów, to obstawić można każdą z dyscyplin. Na każde spotkanie, z każdej dyscypliny bukmacher ten przygotował po około kilkanaście różnych rynków zdarzeń, więc każdy fan poszczególnego sportu będzie zadowolony.

Na specjalną ofertę możesz liczyć również po założeniu konta z kodem promocyjnym Fortuna, gdzie bukmacher oferuje na start nawet 630 PLN bonusów. W ich skład wchodzą trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 PLN, a także 30 PLN w darmowym zakładzie. Jeśli chodzi o obstawianie Igrzysk Olimpijskich 2023, to znajdziesz tam również wszystkie rozgrywane dyscypliny. Operator ten posiada po kilka głównych rynków zdarzeń na każdy pojedynek, więc jest w czym wybierać.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 600 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł BEZ depozytu)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 200 zł + 300 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Najlepsze typy na Igrzyska Europejskie 2023

Najbliższe dni dla typerów, którzy interesują się sportami wchodzącymi w skład Igrzysk Europejskich będą z pewnością owocne. Mianowicie każde spotkanie czy pojedynek będzie można obstawić i to w przynajmniej kilku różnych kombinacjach. Tak naprawdę trudno jest wskazać najlepsze typy, bowiem każdy interesuje się czymś innym. Jeśli jednak nie jesteś fanem żadnej konkretnej dyscypliny, to warto przyjrzeć się bliżej tym sportom, które są w naszym kraju popularne, jak chociażby skoki narciarskie czy zawody lekkoatletyczne, w których Biało-Czerwoni królują. O wiele łatwiej wtedy znaleźć jakieś konkretne zdarzenie do obstawienia.

Kursy bukmacherskie Igrzyska Europejskie 2023

Przyjrzałem się również nieco bliżej kursom bukmacherskim na tę imprezę. W końcu im marża bukmacherów będzie niższa, tym kursy wyższe i tym samym – bardziej atrakcyjne dla typerów. A dzięki temu obstawiający mogą wygrywać więcej. Jeśli chodzi o wspomnianych wyżej bukmacherów, to właśnie ich marża wydaje się jednymi z niższych na rynku. W przypadku STS marża oscyluje w granicach 6-8%, a Fortuny – 7-9%. Jak na wydarzenia mniej popularne, to marż przygotowane przez te firmy jest naprawdę godna uwagi i polecenia.

Faworyci bukmacherów na Igrzyska Europejskie 2023

Warto również przyjrzeć się bliżej temu, które kraje mają największe szanse na zwycięstwo w klasyfikacji medalowej. Z pewnością wyróżnić należy reprezentacje Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, ale też Ukrainy, Hiszpanii czy Polski. Te kraje radziły sobie naprawdę nieźle podczas ostatnich Igrzysk Europejskich i z pewnością tym razem będzie podobnie. Warto zaznaczyć, że podczas dwóch ostatnich imprez najlepsi byli Rosjanie i Białorusini, których z powodu ataku na Ukrainę nie będzie w Krakowie podczas IE 2023, z których zostali wykluczeni.

Gdzie oglądać Igrzyska Europejskie 2023?

Igrzyska Europejskie 2023 to na tyle duża impreza, że będzie ona oczywiście transmitowana w telewizji. W końcu jest to impreza sportowa, w której bierze udział blisko 50 państw, co tylko potwierdza rangę i wielkość tych igrzysk. A gdzie konkretnie oglądać IE 2023?

Transmisje w TV i streamy online IE 2023

Chyba nikogo nie zdziwi, że całą imprezę będzie transmitowała Telewizja Polska. Jako publiczny nadawca ma wręcz obowiązek pokazywać ważne wydarzenia sportowe, w których udział biorą Biało-Czerwoni. Dzięki temu kibice będą mogli śledzić najciekawsze wydarzenia każdego dnia w TVP 1, a więc w otwartej stacji, a niemal całymi dniami będzie można oglądać IE 2023 w TVP Sport. Jeśli jednak nie posiadasz dostępu do TV, to nic straconego, bowiem również na stronie internetowej TVP Sport można znaleźć transmitowane w telewizji wydarzenia – oczywiście, zupełnie za darmo. A jeśli chciałbyś poznać typy dnia – czy to na nadchodzącą imprezę, czy inne dyscypliny sportowe, to znajdziesz je oczywiście na naszej stronie internetowej.

Igrzyska Europejskie 2023 lista dyscyplin

A jakich konkretnie dyscyplin należy spodziewać się podczas rozpoczętych już Igrzysk Europejskich 2023?  Sportowcy z 48 krajów ruszą do walki w najróżniejszych sportach. Ich pełną listę znajdziesz poniżej. Oto one:

 • badminton (26.06 – 2.07), Arena Jaskółka TOSiR w Tarnowie
 • breakdance (26.06 – 27.06), Park Strzelecki w Nowym Sączu
 • boks (22.06 – 2.07), Arena Nowy Targ
 • koszykówka 3×3 (21.06 – 24.06), Arena Kraków
 • lekkoatletyka (20.06 – 25.06), Stadion Śląski w Chorzowie
 • łucznictwo (23.06 – 29.06), Arena Płaszowianka w Krakowie
 • padel (21.06 – 25.06), Rynek Główny w Krakowie
 • pięciobój nowoczesny (25.06 – 1.07), Stadion AWF w Krakowie
 • piłka nożna plażowa (27.06 – 1.07), Centrum Sportów Plażowych w Tarnowie
 • piłka ręczna plażowa (20.06 – 22.06), Centrum Sportów Plażowych w Tarnowie
 • pływanie synchroniczne (21.06 – 25.06), Pływalnia w Oświęcimiu
 • taekwondo (23.06 – 26.06), Arena Krynica-Zdrój
 • teqball (28.06 – 1.07), Rynek Główny w Krakowie
 • tenis stołowy (23.06 – 1.07), Arena Hutnik w Krakowie
 • triathlon (27.06, 28.06, 1.07), Zalew Nowohucki w Krakowie
 • wspinaczka (22.06 – 25.06), ANS w Tarnowi
 • boks tajski (25.06 – 27.06), Arena Myślenice
 • judo (1.07), Arena Krynica-Zdrój
 • kajakarstwo (21.06 – 24.06), Zalew Kryspinów
 • kajakarstwo górskie (29.06 – 2.07), Centrum Sportu Kolna
 • rugby 7 (25.06 – 27.06), Stadion Miejski im. Henryka Reymana w Krakowie
 • skoki do wody (22.06 – 28.06), Arena Rzeszów
 • skoki narciarskie (27.06 – 1.07), Wielka Krokiew i Średnia Krokiew w Zakopanem
 • strzelectwo (22.06. – 2.07), Strzelnica sportowa we Wrocławiu
 • szermierka (25.06 – 30.06), Tauron Arena w Krakowie
 • karate (22.06 – 23.06), Arena Bielko-Biała
 • kickboxing (30.06 – 2.07), Lodowisko Cracovii w Krakowie
 • kolarstwo BMX (21.06 – 22.06), BMX Park w Krzeszowicach
 • kolarstwo górskie (25.06), Góra Parkowa w Krynicy-Zdrój

Szczegółowy terminarz IE 2023

BADMINTON NA IE 2023: transmisja
26.06.2023
9:30 gra pojedyncza, gra podwójna, miksty: faza grupowa

27.06.2023
9:30 gra pojedyncza, gra podwójna, miksty: faza grupowa

28.06.2023
9:30 gra pojedyncza, gra podwójna: faza grupowa

29.06.2023
11:00 gra pojedyncza: 1/8 finału
18:00 gra podwójna: 1/4 finału

30.06.2023
11:00 gra pojedyncza, miksty: 1/4 finału
17:00 gra podwójna: 1/2 finału

1.07.2023
10:00 gra pojedyncza, miksty: 1/2 finału
18:00 gra podwójna: finały

2.07.2023
11:00 gra pojedyncza, miksty: finały

BOKS NA IE 2023: transmisja
23.06.2023
13:00 kobiety 54 i 60 kg, mężczyźni 57 i 63,5 kg: eliminacje
18:00 kobiety 54 i 60 kg, mężczyźni 57 i 63,5 kg: eliminacje

24.06.2023
13:00 kobiety 57 i 60 kg, mężczyźni 51, 80, 92 kg: eliminacje
18:00 kobiety 57 i 60 kg, mężczyźni 51, 80, 92 kg: eliminacje

25.06.2023
13:00 kobiety 50 i 75 kg, mężczyźni 63,5, 71, 92+ kg: eliminacje
18:00 kobiety 50 i 75 kg, mężczyźni 63,5, 71, 92+ kg: eliminacje

26.06.2023
13:00 kobiety 54, 60, 66 kg i mężczyźni 51, 80, 92 kg: eliminacje
18:00 kobiety 54, 60, 66 kg i mężczyźni 51, 80, 92 kg: eliminacje

27.06.2023
13:00 kobiety 50, 57, 75 kg i mężczyźni 57, 71, 92+ kg: eliminacje
18:00 kobiety 50, 57, 75 kg i mężczyźni 57, 71, 92+ kg: eliminacje

28.06.2023
13:00 kobiety 54, 60, 66 i mężczyźni 51, 63,5, 80, 92 kg: 1/4 finału
18:00 kobiety 50, 57, 75 i 57, 71, 92+ kg: 1/4 finału

30.06.2023
13:00 kobiety 54, 60, 66 i mężczyźni 51, 63,5, 80, 92 kg: 1/2 finału
18:00 kobiety 50, 57, 75 i 57, 71, 92+ kg: 1/2 finału

1.07.2023
18:00 kobiety 54, 60, 66 i mężczyźni 51, 63,5, 80, 92 kg: finały

2.07.2023
13:00 kobiety 50, 57, 75 i 57, 71, 92+ kg: finały

BREAKING NA IE 2023: transmisja
26.06.2023
17:20 B-Girls: eliminacje
19:10 B-Boys: eliminacje

27.06.2023
18:45 B-Girls, B-Boys: finały

JUDO NA IE 2023: transmisja
1.07.2023
10:00 drużyny mieszane: eliminacje, repasaże, 1/2 finału
17:00 drużyny mieszane: finały

KAJAKARSTWO SLALOM NA IE 2023: transmisja
29.06.2023
9:35 K1: eliminacje
14:35 K1 drużynowo: finały

30.06.2023
9:35 C1: eliminacje
13:30 C1 drużynowo: finały

1.07.2023
9:35 K1: finały
15:00 K1 cross: kwalifikacje

2.07.2023
9:05 C1: finały
15:05 K1 cross: finały

KAJAKARSTWO SPRINT NA IE 2023: transmisja
21.06.2023
9:00 K2, K4, C2 500 m eliminacje

22.06.2023
14:00 K2, K4, C2 500 m finały
16:00 K1, C1 200 m 1/2 finału

23.06.2023
9:00 K1, C1 500 m eliminacje
14:00 K1, C1 200 m, K2, K4 500 m finały

24.06.2023
12:00 K1, C1 500 m finały
14:30 K2, C2 200 m finały

KARATE NA IE 2023: transmisja
22.06.2023
9:00 Kata, Kumite (różne kategorie) eliminacje
15:30 Kata, Kumite (różne kategorie) 1/2 finału

23.06.2023
9:00 Kumite (różne kategorie) eliminacje
15:30 Kumite (różne kategorie) 1/2 finału

KICKBOXING NA IE 2023: transmisja
30.06.2023
10:00 Full Contact, Point Fighting (różne kategorie) 1/4 finału
17:00 Light Contact (różne kategorie) 1/4 finału

01.07.2023
11:00 Full Contact, Point Fighting (różne kategorie) 1/2 finału
15:00 Light Contact (różne kategorie) 1/2 finału

02.07.2023
11:00 Light Contact, Full Contact, Point Fighting (różne kategorie) finały

BMX FREESTYLE NA IE 2023: transmisja
21.06.2023
09:30 freestyle – kobiety i mężczyźni: kwalifikacje

22.06.2023
15:00 freestyle – kobiety: finał
16:45 freestyle – mężczyźni: finał

KOLARSTWO GÓRSKIE NA IE 2023: transmisja
25.06.2023
11:30 kobiety wyścig medalowy
14:15 mężczyźni wyścig medalowy

KOSZYKÓWKA 3X3 NA IE 2023: transmisja
21.06.2023
13:30 turnieje kobiet i mężczyzn faza grupowa

22.06.2023
13:30 turnieje kobiet i meżczyzn faza grupowa

23.06.2023
13:30 turnieje kobiet i meżczyzn faza grupowa

24.06.2023
13:30 turnieje kobiet i meżczyzn 1/4 i 1/2 finału
20:20 turnieje kobiet i mężczyzn finały i mecze o 3. miejsce

LEKKOATLETYKA NA IE 2023: transmisja
21.06.2023
9:40 Dywizja III sesja poranna
16:15 Dywizja II sesja wieczorna

22.06.2023
9:40 Dywizja III sesja poranna
16:30 Dywizja II sesja wieczorna

23.06.2023
16:15 Dywizja I: pchnięcie kulą, rzut młotem, 400 m, trójskok, 5000 m, rzut dyskiem, skok o tyczce, 800 m, 3000 m z przeszkodami, 100 m eliminacje, finały

24.06.2023
15:10 Dywizja I: rzut młotem, skok w dal, skok o tyczce, 110 m przez płotki, 100 m przez płotki, 800 m, 1500 m, rzut dyskiem, trójskok, 400 m przez płotki, 4×100 m eliminacje, finały

25.06.2023
15:30 Dywizja I: rzut oszczepem, skok wzwyż, 200 m, pchnięcie kulą, rzut oszczepem, skok w dal, 3000 m z przeszkodami, 5000 m, 1500 m, 4×400 m sztafet mieszanych eliminacje, finały

ŁUCZNICTWO NA IE 2023: transmisja
23.06.2023
8:45 łuk olimpijski – mężczyźni, łuk bloczkowy – kobiety runda rankingowa
13:00 łuk olimpijski – kobiety, łuk bloczkowy – mężczyźni runda rankingowa

24.06.2023
9:00 łuk olimpijski –drużyny 1/4 i 1/2 finału
14:00 łuk olimpijski – drużyny finał

25.06.2023
9:00 łuk olimpijski i łuk bloczkowy – drużyny mieszane 1/4 i 1/2 finału
14:10 łuk olimpijski i łuk bloczkowy – drużyny mieszane finały
16:30 łuk bloczkowy – mężczyźni 1/8 finału

26.06.2023
9:00 łuk olimpijski –mężczyźni 1/32 i 1/16 finału

27.06.2023
9:00 łuk olimpijski –kobiety 1/32 i 1/16 finału

28.06.2023
9:00 łuk olimpijski – kobiety 1/8, 1/4 i 1/2 finału
12:40 łuk bloczkowy – kobiety 1/4 i 1/2 finału
14:40 łuk olimpijski i łuk bloczkowy –kobiety finały

29.06.2023
9:00 łuk bloczkowy – mężczyźni 1/4 i 1/2 finału
11:10 łuk olimpijski –mężczyźni 1/8, 1/4 i 1/2 finału
14:40 łuk olimpijski i łuk bloczkowy – mężczyźni finały

MUAYTHAI NA IE 2023: transmisja
25.06.2023
14:00 kobiety 51, 54, 57, 60 i 63,5 kg, mężczyźni 60, 67, 71, 81 i 91 kg 1/4 finału

26.06.2023
15:00 kobiety 51, 54, 57, 60 i 63,5 kg, mężczyźni 60, 67, 71, 81 i 91 kg 1/2 finału

27.06.2023
15:10 kobiety 51, 54, 57, 60 i 63,5 kg, mężczyźni 60, 67, 71, 81 i 91 kg finały

PADEL NA IE 2023: transmisja
21.06.2023
9:00 debel kobiet i mężczyzn I runda

22.06.2023
9:00 debel kobiet i mężczyzn I runda i 1/16 finału

23.06.2023
11:30 debel kobiet i mężczyzn, miksty 1/4 finału

24.06.2023
10:00 debel kobiet i mężczyzn, miksty 1/2 finału

25.06.2023
10:00 debel kobiet i mężczyzn, miksty mecze o 3. miejsce
16:00 debel kobiet i mężczyzn, miksty finały

PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY NA IE 2023: transmisja
25.06.2023
9:00 kobiety kwalifikacje

26.06.2023
9:00 mężczyźni kwalifikacje
16:30 kobiety 1/2 finału – szermierka, runda rankingowa

27.06.2023
10:00 kobiety 1/2 finału
16:30 mężczyźni 1/2 finału – szermierka, runda rankingowa

PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA NA IE 2023: transmisja
27.06.2023
13:00 turnieje kobiet i mężczyzn faza grupowa

28.06.2023
13:00 turnieje kobiet i mężczyzn faza grupowa

29.06.2023
13:00 turnieje kobiet i mężczyzn faza grupowa

30.06.2023
11:30 turnieje kobiet i mężczyzn faza pucharowa

01.07.2023
12:30 turnieje kobiet i mężczyzn faza pucharowa
18:30 turniej kobiet finał
20:00 turniej mężczyzn finał

PIŁKA RĘCZNA PLAŻOWA NA IE 2023: transmisja
21.06.2023
10:00 turnieje kobiet i mężczyzn faza grupowa, 1/4 finału

22.06.2023
10:00 turnieje kobiet i mężczyzn 1/2 finału i mecze o miejsca 5-8
16:30 turnieje kobiet i mężczyzn finały i mecze o 3. miejsce

PŁYWANIE ARTYSTYCZNE NA IE 2023: transmisja
21.06.2023
10:00 duet –układ dowolny eliminacje
16:00 zespół –układ dowolny eliminacje

22.06.2023
10:00 duet mix –układ techniczny finał
18:00 duet – układ techniczny finał

23.06.2023
10:00 kombinacja –układ dowolny finał
18:00 zespół –układ techniczny finał

24.06.2023
10:00 figury akrobatyczne finał
18:00 duet – układ dowolny finał

25.06.2023
10:00 zespół – układ dowolny finał

RUGBY NA IE 2023: transmisja
25.06.2023
10:00 turnieje kobiet i mężczyzn faza grupowa

26.06.2023
10:00 turnieje kobiet i mężczyzn faza grupowa
16:00 turniej kobiet faza pucharowa
18:30 turniej mężczyzn faza pucharowa

27.06.2023
10:00 turnieje kobiet i mężczyzn faza pucharowa
21:05 turniej kobiet finał
21:35 turniej mężczyzn finał

SKOKI DO WODY NA IE 2023: transmisja
22.06.2023
17:00 drużyny mieszane finał

23.06.2023
10:00 skoki z wieży 10 m – kobiety eliminacje
15:00 skoki synchroniczne z trampoliny 3 m – drużyny mieszane
20:00 skoki z wieży 10 m – kobiety finał

24.06.2023
10:00 skoki z trampoliny 3 m – mężczyźni eliminacje
15:00 skoki synchroniczne z wieży 10 m – drużyny mieszane finał
19:00 skoki z trampoliny 3 m – mężczyźni finał

25.06.2023
10:00 skoki z trampoliny 3 m – kobiety eliminacje
15:00 skoki synchroniczne z wieży 10 m – mężczyźni finał
19:00 skoki z trampoliny 3 m – kobiety finał

26.06.2023
10:00 skoki z trampoliny 1 m – mężczyźni eliminacje
16:00 skoki synchroniczne z trampoliny 3 m – kobiety finał
18:00 skoki z trampoliny 1 m – mężczyźni finał

27.06.2023
10:00 skoki z wieży 10 m – mężczyźni eliminacje
16:00 skoki synchroniczne z wieży 10 m – kobiety finał
18:00 skoki z wieży 10 m – mężczyźni finał

28.06.2023
10:00 skoki z trampoliny 1 m – kobiety eliminacje
16:00 skoki z trampoliny 1 m – kobiety finał
18:00 skoki synchroniczne z trampoliny 3 m – mężczyźni finał

SKOKI NARCIARSKIE NA IE 2023: transmisja
27.06.2023
17:30 skocznia normalna – kobiety konkurs finałowy

28.06.2023
17:30 skocznia normalna – mężczyźni konkurs finałowy

29.06.2023
17:30 skocznia normalna – drużyny mieszane konkurs finałowy

30.06.2023
17:30 skocznia duża – kobiety konkurs finałowy

01.07.2023
17:30 skocznia duża – mężczyźni konkurs finałowy

STRZELECTWO NA IE 2023: transmisja
22.06.2023
11:30 karabin pneumatyczny – drużyny mieszane kwalifikacje i finał
13:30 pistolet pneumatyczny – mężczyźni kwalifikacje i finał
15:30 pistolet pneumatyczny – kobiety kwalifikacje i finał

23.06.2023
12:00 pistolet pneumatyczny –drużyny mieszane kwalifikacje i finał
14:45 karabin pneumatyczny – mężczyźni kwalifikacje i finał
16:30 karabin pneumatyczny – kobiety kwalifikacje i finał

24.06.2023
09:15 pistolet pneumatyczny, karabin pneumatyczny – drużyny mieszane kwalifikacje i finały
11:45 pistolet pneumatyczny – drużyny finał
16:15 karabin pneumatyczny – drużyny finał

25.06.2023
9:00 skeet – kobiety i mężczyźni kwalifikacje i finał
12:00 pistolet szybkostrzelny – kobiety, karabin 3 postawy – mężczyźni kwalifikacje
12:00 karabin 3 postawy – mężczyźni finał
15:45 skeet – kobiety i mężczyźni kwalifikacje

26.06.2023
12:00 pistolet szybkostrzelny – kobiety kwalifikacje i finał
14:30 karabin 3 postawy – kobiety i mężczyźni kwalifikacje i finał
16:50 skeet – drużyny mieszane kwalifikacje i finał

27.06.2023
13:15 pistolet szybkostrzelny – drużyny mieszane kwalifikacje i finał
15:45 skeet – drużyny kwalifikacje i finał

28.06.2023
13:15 pistolet szybkostrzelny – drużyny kobiece kwalifikacje i finał
15:45 karabin 3 postawy – drużyny mieszane kwalifikacje i finał

29.06.2023
9:00 pistolet szybkostrzelny – mężczyźni kwalifikacje
9:00 trap – kobiety i mężczyźni kwalifikacje
12:15 karabin 3 postawy – kobiety i mężczyźni kwalifikacje i finały

30.06.2023
13:15 pistolet szybkostrzelny – mężczyźni kwalifikacje i finał
15:00 trap – kobiety i mężczyźni kwalifikacje i finały

01.07.2023
9:00 trap – drużyny mieszane kwalifikacje i finał
12:30 pistolet szybkostrzelny – drużyny męskie kwalifikacje i finał

02.07.2023
15:00 trap – drużyny kwalifikacje i finał

SZERMIERKA NA IE 2023: transmisja
25.06.2023
9:00 floret – kobiety eliminacje
9:00 szabla – mężczyźni eliminacje
18:10 floret – kobiety, szabla – mężczyźni 1/2 finału i finały

26.06.2023
9:00 szpada – kobiety eliminacje
11:00 floret – mężczyźni eliminacje
18:10 szpada – kobiety, floret – mężczyźni 1/2 finału i finały

27.06.2023
9:00 szpada – mężczyźni eliminacje
12:00 szabla – kobiety eliminacje
18:00 szabla – kobiety, szpada – mężczyźni 1/2 finału i finały

28.06.2023
9:00 floret drużynowo – kobiety eliminacje
11:00 szabla drużynowo – mężczyźni eliminacje
18:00 szabla i floret drużynowo finały

29.06.2023
9:00 szpada drużynowo – kobiety eliminacje
11:00 floret drużynowo – mężczyźni eliminacje
18:00 szpada i floret drużynowo finały

30.06.2023
9:00 szpada drużynowo – mężczyźni eliminacje
11:00 szabla drużynowo – kobiety eliminacje
18:00 szpada i szabla drużynowo finały

TAEKWONDO NA IE 2023: transmisja
23.06.2023
9:00 kobiety 46 i 49 kg, mężczyźni 54 i 58 kg eliminacje, 1/4 i 1/2 finału
19:00 kobiety 46 i 49 kg, mężczyźni 54 i 58 kg finały i o 3. miejsce

24.06.2023
9:00 kobiety 53 i 57 kg, mężczyźni 63 i 68 kg eliminacje, 1/4 i 1/2 finału
19:00 kobiety 53 i 57 kg, mężczyźni 63 i 68 kg finały i o 3. miejsce

25.06.2023
9:00 kobiety 62 i 67 kg, mężczyźni 74 i 80 kg eliminacje, 1/4 i 1/2 finału
19:00 kobiety 62 i 67 kg, mężczyźni 74 i 80 kg finały i o 3. miejsce

26.06.2023
9:00 kobiety 73 i +73 kg, mężczyźni 87 i +87 kg eliminacje, 1/4 i 1/2 finału
19:00 kobiety 73 i +73 kg, mężczyźni 87 i +87 kg finały i o 3. miejsce

TENIS STOŁOWY NA IE 2023: transmisja
23.06.2023
9:30 gra pojedyncza – kobiety i mężczyźni eliminacje
11:30 gra podwójna mieszana 1/8 finału

24.06.2023
10:00 gra pojedyncza – kobiety i mężczyźni 1/16 finału
13:30 gra podwójna mieszana 1/4 finału

25.06.2023
10:00 gra pojedyncza – kobiety i mężczyźni 1/8 finału
14:30 gra podwójna mieszana 1/2 finału

26.06.2023
10:00 gra pojedyncza – kobiety i mężczyźni 1/4 finału
19:00 gra podwójna mieszana finały i o 3. miejsce

27.06.2023
11:00 gra pojedyncza – kobiety i mężczyźni 1/2 finału
16:30 gra pojedyncza – kobiety i mężczyźni finały i o 3. miejsce

28.06.2023
10:00 turniej drużynowy – kobiety i mężczyźni 1/8 finału

29.06.2023
10:00 turniej drużynowy – kobiety i mężczyźni 1/4 finału

30.06.2023
10:00 turniej drużynowy – kobiety i mężczyźni 1/2 finału

01.07.2023
11:00 turniej drużynowy – kobiety i mężczyźni o 3. miejsce
14:30 turniej drużynowy – kobiety finał
18:15 turniej drużynowy – mężczyźni finał

TEQBALL NA IE 2023: transmisja
28.06.2023
10:00 singiel kobiet kwalifikacje, 1/4 i 1/2 finału
16:40 singiel kobiet finał i o 3. miejsce

29.06.2023
10:00 singiel mężczyzn kwalifikacje, 1/4 i 1/2 finału
16:40 singiel mężczyzn finał i o 3. miejsce

30.06.2023
10:00 debel mieszany kwalifikacje, 1/4 i 1/2 finału
16:40 debel mieszany finał i o 3. miejsce

01.07.2023
9:00 debel – kobiety i mężczyźni kwalifikacje, 1/4 i 1/2 finału
18:40 debel – kobiety i mężczyźni finały i o 3. miejsce

TRIATHLON NA IE 2023: transmisja
27.06.2023
10:00 kobiety wyścig medalowy

28.06.2023
10:00 mężczyźni wyścig medalowy

01.07.2023
10:00 sztafeta mieszana wyścig medalowy

WSPINACZKA SPORTOWA NA IE 2023: transmisja
22.06.2023
18:30 wspinaczka na czas – kobiety kwalifikacje
19:30 wspinaczka na czas – kobiety finał

23.06.2023
11:30 prowadzenie – kobiety i mężczyźni 1/2 finału
19:15 wspinaczka na czas – mężczyźni kwalifikacje

24.06.2023
11:00 bouldering – mężczyźni 1/2 finału
14:30 bouldering – kobiety 1/2 finału
20:00 prowadzenie – kobiety i mężczyźni finał

25.06.2023
17:00 bouldering – mężczyźni finał
19:45 bouldering – kobiety finał

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze