Igrzyska Olimpijskie zaczęły się na dobre. W grze o medale dalej są Polacy, chociaż wydaje się, że największe szanse mają jednak siatkarze. Z tej okazji można zgarnąć ciekawe bonusy bukmacherskie. Zobacz, jakie są zasady!

10 000 PLN w puli nagród z okazji IO!

Igrzyska Olimpijskie rozpoczęły się na dobre, ale już wiemy, że o medale będzie bardzo trudno. Z turniejów singlowych odpadli Hurkacz i Świątek, a z rozgrywkami trzy na trzy w koszykówkę pożegnali się Polacy. Ci zanotowali bardzo słabe występy, więc nie ma w tym nic dziwnego, że odpadli jako jedna z dwóch drużyn. W grze natomiast są jeszcze m.in. siatkarze, jednak trzeba pamiętać, że tutaj również może być trudno o dobry wynik.

Dotychczas Polacy mają na koncie jedno zwycięstwo i jedną porażkę. Ograli Włochy i ulegli Iranowi. Kadra naszych rodaków jednak jest jedną z najlepszych na świecie więc nic dziwnego, że kibice, czy eksperci liczą na medale. Biało-Czerwoni celują w złoto, ale to może być dość trudne do zgarnięcia. Dostępne są ciekawe bonusy bukmacherskie, które można zgarnąć. Zobacz, jakie są warunki!

betclic igrzyka

Betclic przygotował bardzo ciekawą akcję z okazji Igrzysk Olimpijskich. Aby zbierać punkty, wystarczy obstawiać kupony na sporty z Igrzysk, z minimalną stawką pięciu złotych i kursem nie mniejszym niż 1.50. Liczą się zarówno zakłady przedmeczowe, jak i AKO. Za każdą wygraną złotówkę zgarniesz pięć punktów na kuponach AKO. W przypadku singli jest to jeden punkt.

Za pierwszy poziom, czyli 500 punktów, dostaniesz 20 PLN. Maksymalnie można zdobyć czwarty level, który wymaga 36 900 punktów. Wtedy kwota bonusu wyniesie aż 1200 PLN. Do tego TOP 20 podzieli pomiędzy siebie 10 000 PLN. Za pierwsze miejsce do wygrania jest aż 5 000 PLN.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Betclic kod promocyjny ZAGRANIE zapewni Ci dostęp do szeregu ciekawych bonusów, w tym:

  • zakład bez ryzyka do 550 PLN
  • 50 procent więcej do wygranych

Zaloguj się aby dodawać komentarze