Gdzie obejrzeć spotkanie Iga Świątek – Jessica Pegula? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiłeś, bo właśnie to poruszymy niżej. Iga niewątpliwie jest tutaj faworytką, ale czy uda się jej wygrać? Polka jest obecnie najlepszą tenisistką na świecie, ale czy przekuje swoje atuty w zwycięstwo z 95 rakietą świata?
baner na świątek - pegula od sts
fot. sts

Iga Świątek – Jessica Pegula, gdzie oglądać

Już dzisiaj we French Open 2022 czeka nas spotkanie Iga Świątek – Jessica Pegula, czyli kolejna rywalizacja najlepszej tenisistki świata w drodze do obrony ważnych punktów. Rywalką w 1/4 finału French Open będzie Pegula, czyli obecnie 11 rakieta świata. Świątek ma wiele argumentów po swojej stronie, ale czy przekuje je w zwycięstwo i awans do półfinału? O tym dowiemy się po południu! Sprawdź, gdzie oglądać spotkanie Igi Świątek z Jessicą Pegulą!

Iga Świątek – Jessica Pegula, transmisja na żywo w TV

Transmisja z meczu Iga Świątek – Jessica Pegula w TV zostanie puszczona m.in. w STS. Tę rywalizację będziesz mógł obejrzeć u bukmachera za pomocą jego aplikacji na telefon lub w przeglądarce. Jest to darmowe rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł oglądać pozostałe mecze French Open 2022 za darmo, a niżej dokładnie tłumaczymy, jak przejść przez cały proces!

Iga Świątek – Jessica Pegula, transmisja na żywo za darmo

Aby dostać dostęp do STS TV musisz się zarejestrować u tego bukmachera, a następnie zalogować na konto i spełnić kilka bardzo prostych warunków, które tłumaczymy w specjalnie przygotowanej instrukcji:
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj dowolny kupon za minimum 2 PLN
  5. Przejdź do sekcji TV
  6. Oglądaj mecz Iga Świątek – Jessica Pegula
Pamiętaj też, że bonusy bukmacherskie na start pozwolą Ci obstawiać bez ryzyka mecze i zwiększyć emocje z oglądania starć bez martwienia się o wynik!

Iga Świątek – Jessica Pegula, transmisja online

Transmisja online z meczu Iga Świątek – Jessica Pegula będzie dostępna w wersji przeglądarkowej STS TV, a także w aplikacji na telefony. Pobierasz ją na swoje urządzenie, logujesz się na konto i przechodzisz do sekcji z TV. Jak więc samemu widzisz, jest to bardzo proste

Iga Świątek – Jessica Pegula, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Iga Świątek. Ta na papierze jest po prostu lepszą zawodniczką, co zresztą widać po światowym rankingu. Czy Polce uda się tutaj wygrać?
Kursy na mecz Świątek - Pegula
Fortuna
1.15
Świątek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.16
Pegula
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać Świątek - Pegula?

Mecz Świątek z Pegulą będziesz mógł obejrzeć w STS!

O której Świątek zagra z Pegulą?

Świątek zmierzy się z Pegulą już o godzinie 13:30!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze