Iga Świątek – Jekaterina Aleksandrowa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 26.03.2024

gdzie oglądać mecze Igi Świątek?

Gdzie oglądać mecz Iga Świątek – Jekaterina Aleksandrowa? Turniej rangi 1000 w Miami nabiera rumieńców, a najlepsza tenisistka w rankingu WTA walczy o drugi tytuł z serii Sunshine Double! Gdzie obejrzeć mecz 1/8 finału Świątek – Aleksandrowa? Przeczytaj artykuł i zobacz, gdzie znajdziesz legalną darmową transmisję z tego starcia!

Iga Świątek – Jekaterina Aleksandrowa, transmisja na żywo w TV

Tradycyjnie spotkania turniejów WTA nadawane w telewizji są przez różnorodne kanały z grupy Canal+. Spotkanie Igi Świątek z Jekateriną Aleksandrową pokaże w nocy z poniedziałku na wtorek od 1:30 Canal+Sport. Nie jest to jednak pora obligatoryjna, bo jak to w tenisie bywa – wcześniejsze mecze mogą się przedłużyć, co opóźni start spotkania Igi Świątek. Na miejscu Canal+ ma swoich wysłanników, którzy pracują na miejscu, by dostarczyć jak najlepsze materiały. Po Indian Wells także w Miami jest polska ekipa dziennikarzy, która działa z miejsca wydarzeń.

Iga Świątek
Mar 26, 2024
01:30
Jekatierina Aleksandrowa
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 13:10, 25 marca 2024 13:10.

Iga Świątek – Jekaterina Aleksandrowa: transmisja i stream online za darmo

Poza Canal+ spotkania tenisowe dostępne są też w module transmisji bukmacherów. Kluczowi internetowi operatorzy w kraju posiadają też możliwość śledzenia przekazu z najważniejszych wydarzeń sportowych. Jednym z nich jest STS TV, który zapewnia swoim graczom dostęp do transmisji na żywo z wielu dyscyplin, w tym największych turniejów tenisowych, takich jak rozgrywane właśnie w Miami zawody WTA 1000. Aby cieszyć się dostępem do streamu z meczu Igi Świątek z Jekateriną Aleksandrową wystarczy posiadać konto w STS, być zalogowanym i postawić dowolny kupon za dowolną stawkę na maksimum 24h przed spotkaniem. Jak dokładnie skorzystać z takiej możliwości?

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw dowolny kupon za dowolną stawkę, maksymalnie do 24 godzin przed startem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji starcia numeru jeden rankingu WTA.
  3. Przejdź do zakładów LIVE i tam odnajdź transmisję ze starcia Iga Świątek – Jekaterina Aleksandrowa i oglądaj na żywo mecz o ćwierćfinał WTA 1000 w Miami?

Gdzie oglądać Iga Świątek – Jekaterina Aleksandrowa?

Powyżej poznałeś dwie legalne opcje, jakie są dostępne do obejrzenia meczu Igi Świątek w Miami, ale to nie dotyczy oczywiście tylko tego spotkania, ale całego turnieju. Ciekawych spotkań nie brakuje, więc warto mieć pod ręką aplikację mobilną STS lub Canal+Online, gdzie obejrzysz te starcia aż do samego finału. Przypominam, że planowe rozpoczęcie meczu Iga Świątek – Jekaterina Aleksandrowa ma się odbyć o 1:30 w nocy z poniedziałku na wtorek, ale to jest zależne aż od czterech meczów, które odbędą się na korcie centralnym przed Świątek – Aleksandrowa a są to mecze Zverev-Eubanks, Keys-Rybakina, Gauff-Garcia i Alcaraz-Monfils.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze