Gdzie obejrzeć spotkanie Iga Świątek – Danka Kovinic? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiłeś, bo właśnie to poruszymy niżej. Iga niewątpliwie jest tutaj faworytką, ale czy uda się jej wygrać? Polka jest obecnie najlepszą tenisistką na świecie, ale czy przekuje swoje atuty w zwycięstwo z 95 rakietą świata?
baner na świątek - kovinic
fot. fortuna

Iga Świątek – Danka Kovinic, gdzie oglądać

Już dzisiaj w French Open 2022 czeka nas spotkanie Iga Świątek – Danka Kovinic, które na papierze wygląda na dość interesujące. W końcu Polka jest obecnie najlepszą tenisistką na świecie i teraz przed nią bardzo ważny turniej, bo będzie w nim bronić wielu punktów. Rywalką w 1/16 finału French Open będzie Kovinic, czyli obecnie 95 rakieta świata. Świątek ma wiele argumentów po swojej stronie, które jeszcze musi przekuć w zwycięstwo!

Iga Świątek – Danka Kovinic, transmisja na żywo w TV

Transmisja z meczu Iga Świątek – Danka Kovinic w TV zostanie puszczona m.in. w Fortunie. Tę rywalizację będziesz mógł obejrzeć u bukmachera za pomocą jego aplikacji na telefon lub w przeglądarce. Warto podkreślić, że możesz obraz przerzucić na telewizor i na nim obejrzeć tę rywalizację. Niżej dokładnie tłumaczymy, na czym polega to rozwiązanie i jak z niego najlepiej będzie skorzystać!

Iga Świątek – Danka Kovinic, transmisja na żywo za darmo

Aby dostać dostęp do Fortuna TV musisz się zarejestrować u tego bukmachera, a następnie zalogować na konto i spełnić kilka warunków. Wszystko dokładnie tłumaczymy w tej instrukcji:
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fortuna
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj dowolny kupon za minimum 2 PLN
  5. Poczekaj aż będzie rozliczony
  6. Miej dodanie saldo na koncie
  7. Przejdź do sekcji TV
  8. Oglądaj mecz Iga Świątek – Danka Kovinic
Dzięki bonusom w Fortuna możesz zagrać zakłady na mecz Iga Świątek – Danka Kovinic i w ten sposób zwiększyć swoje emocje z oglądania bez martwienia się o wynik tej rywalizacji!

Iga Świątek – Danka Kovinic, transmisja online

Transmisja online z meczu Iga Świątek – Danka Kovinic będzie dostępna w wersji przeglądarkowej Fortuna TV, a także w aplikacji na telefony. Pobierasz ją na swoje urządzenie, logujesz się na konto i przechodzisz do sekcji z TV. Jest to więc bardzo proste, a więcej o tym przeczytasz w tekście o opiniach o Fortunie!

Iga Świątek – Danka Kovinic, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Iga Świątek. Ta na papierze jest po prostu lepszą zawodniczką, co zresztą widać po światowym rankingu. Czy Polce uda się tutaj wygrać?
Kursy na mecz Świątek - Riske
Fortuna
1.02
Świątek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
20.00
Kovinic
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać Świątek - Kovinic?

Spotkanie Świątek z Kovinic obejrzysz m.in. w Fortunie!

O której Świątek zagra z Kovinic?

Świątek zmierzy się z Kovinic już o godzinie 12:00!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze