Trzecia runda na samej górze drabinki podczas turnieju WTA1000 należeć dzisiaj będzie do liderki światowego rankingu, Igi Świątek oraz trawiastego odkrycie w tym roku, czyli Brazylijki, Beatriz Haddad Maia. Waga tego meczu to rywalizacja o udział w piątkowym ćwierćfinale, a tam także może być bardzo gorąco, patrząc na nazwiska, jakie mogą pojawić się na drodze Polki lub Brazylijki. Zawodniczki zmierzą się ze sobą po raz pierwszy, a ich dotychczasowe mecze mogły zostawić znacznie różniące się uczucia, odnośnie ich poziomu tenisa, na kortach twardych. Czy będzie to podobnie łatwy mecz, jak w przypadku spotkania z Australijką? Zapraszam do poniższej zapowiedzi tego spotkania! 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Iga Świątek vs Beatriz Haddad Maia: typy i kursy bukmacherskie (11.08.2022 r.)

Pierwszy bezpośredni mecz dla tych pań na ich drodze WTA Tour. Faworytką oczywiście liderka rankingu, a więc Iga Świątek, który w mgnieniu oka przeszła przez drugą rundę, nie tracąc ani razu swojego podania. Również dobrze na tym aspekcie spisała się jej dzisiejsza rywalka, Beatriz Haddad Maia, która pokonała Laylah Fernandez, a więc zawodniczkę gospodarzy. Musiała mocno zmagać się ze zgromadzoną publicznością, która skandowała przy każdym zdobytym punkcie Kanadyjki. Panie miały ostatnio zupełnie inny okres gry w środkowej części sezonu, gdyż z bardzo dobrej strony na trawie w turniejach przed szlemowych, pokazała się reprezentantka Brazylii, a co za tym poszło, mocno skoczyła w zestawieniu światowym pań. Obecnie jest 24. rakietą kobiecego tenisa i trzeba oddać jej to, że poczyniła ostatnio ogromne postępy w swoim poziomie gry. Jest regularna na serwisie i nawet drugie podanie może sprawiać problem swoim umiejscowieniem w karo serwisowym, a także gra bardzo stabilnie na wymianach. Posiada też sporą siłę przy potrzebie ofensywnego natarcia, co może dawać jej przewagę przy własnym podaniu. Jednak przyjdzie jej się zmierzyć z jedną z najlepszych defensorek i kreatorek gry w tenisa, co udowodnione zostało w pierwszym meczu Polki na kortach w Toronto. Czy szykuje się zatem kolejny łatwy mecz Igi? Na mecz naszej reprezentantki zapraszam do STS! Nie masz tam konta? Załóż je z kodem promocyjnym od Zagranie!

tenis

IGA ŚWIĄTEK

Rola faworytki w tym meczu jest jednoznaczna i całkowicie potwierdzona po tym, jak Iga zaprezentowała się wczoraj podczas swojego powrotu na korty twarde. Był to dla niej 19. wygrany mecz z rzędu, a nic nie wskazuje na to, żeby miał być on ostatni. Widać, że Iga do tego turnieju jest dobrze przygotowana, co potwierdził mecz z Alją Tomljanovic. Pomimo słabszego rozpoczęcia w drugim secie i większej mobilizacji w formacji defensywnej, potrafiła od razu odrabiać straty, a w najważniejszym momencie spotkania, utrzymać własne podanie. Trochę zabrakło dominacji na trafialności pierwszym serwisem, co moim zdaniem dużo bardziej ustawiałoby grę Polki, ale i tak statystyka tylko 9. przegranych punktów na drugim podaniu jest do zaakceptowania. Pierwszy serwis jest mocno ustawiający, dlatego dzisiaj liczę na jeszcze lepszą dyspozycję naszej zawodniczki i mocne gonienie po calym korcie swojej rywalki.

Mecz Igi w 3. rundzie z Brazylijką, gramy w STS! Odbierz zakład bez ryzyka do 100PLN z kodem: ZAGRANIE !

BEATRIZ HADDAD MAIA

Brazylijka najlepszy moment w tym sezonie miała na kortach trawiastych, gdzie po raz pierwszy w karierze wygrała turniej z cyklu WTA Tour i to od razu dwukrotnie. Swój styl gry i poruszanie się po korcie bardzo pasowały do tego, jak charakteryzować powinna się gra na trawie. Jednak obecnie trzeba przejść na hardy, które znacznie różnią się w swojej specyfikacji. Pierwszy turniej w San Jose to mocny falstart, gdzie przegrała z dużo niżej notowaną rywalką z USA, Claire Liu. Uległa w dwóch setach i od razu przeniosła się na turniej do Kanady. Tutaj także mało brakowało, że mogła odpaść na pierwszym kroku, gdyż problemy sprawiła jej Włoszka, Martina Trevisan. W trzech setach pokonała tę rywalkę. Druga runda miała być trudniejsza i może wynik tego nie odzwierciedla, ale faktycznie wskazanie było na zawodniczkę gospodarzy, Leylah Fernandez. Jednak Brazylijka wytrzymała próbę nerwów i z biegiem meczu grała coraz pewniej na returnowaniu rywalki. Czy dzisiaj też jest w stanie zaskoczyć faworytkę?

Statystyki:

Mecze bezpośrednie:

brak meczów bezpośrednich

Bilans meczów na nawierzchni twardej w tej części sezonu:

Iga Świątek:

Toronto: wygrana z: Alja Tomljanovic – 2:0 (6:1, 6:2)

Beatriz Haddad Maia:

San Jose: przegrana z: Claire Liu – 0:2 (2:6, 5:7)

Toronto: wygrana z: Martina Trevisan – 2:1 (6:2, 2:6, 6:2); Leylah Fernandez – 2:0 (7:6, 6:1)

Moja propozycja na mecz Polki:

Pomimo zdecydowanie lepszego występu po stronie Igi i jej lepszego przygotowania na część na hardach, to nie jestem w stanie przypuszczać, w jakim stosunku gemowym wygrać powinna Iga. Beatriz może zaskoczyć swoją dyspozycją serwisową, a na dodatek pokazała, że mecze na wysokim poziomie znaczenia i teoretycznie z lepsza rywalką, nie są dla niej straszne i potrafi poradzić sobie z przeciwnościami, takimi jak publika lub gorszy moment w wymianach. Dlatego moją propozycją jest dominacja Igi w meczu, ale nie na tyle, a żeby powygrywała gemy do zera. Dla mnie mecz zakończy się 2:0 w stronę Igi i to moja propozycja na dorzucenie do kuponu! Warto pamiętać także o bonusach na start od STS, które przysługują za rejestrację od Zagranie!

STS
1.42
Iga Świątek handicap setów -1,5

ZBR do 100 PLN w STS

JSEO STS Swiatek vs Haddad Maia 11.08.2022

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze