Gdzie obejrzeć mecz Iga Świątek – Alize Cornet? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiłeś, bo właśnie o tym piszemy niżej. Iga niewątpliwie jest tutaj faworytką, ale czy uda się jej wygrać? Dotychczas Polka miała pewne wahania formy w Wimbledonie, więc na pewno możemy oczekiwać wyrównanego widowiska.
baner na świątek - cornet od fortuny
fot. pressfocus

Iga Świątek – Alize Cornet, gdzie oglądać

Dzisiaj czeka nas spotkanie Iga Świątek – Alize Cornet, które zapowiada się na dość interesujące, szczególnie dla polskich kibiców. W końcu Polka jest obecnie najlepszą tenisistką na świecie i teraz przed nią bardzo ważny turniej, bo na Wimbledonie jest faworytką do wygrania turnieju. Polka dotychczas miała pewne problemy w poprzednich spotkaniach. Czy tym razem znowu uda się jej wygrać?

Iga Świątek – Alize Cornet, transmisja na żywo w TV

Transmisja z meczu Iga Świątek – Alize Cornet w TV zostanie puszczona m.in. w Fortunie. Tę rywalizację będziesz mógł obejrzeć u bukmachera za pomocą jego aplikacji na telefon lub w przeglądarce. Pamiętaj też, że dzięki obecnej technologii możesz przerzucić obraz na telewizor. W ten sposób za free obejrzysz to spotkanie na dużym ekranie. Więcej o tym, jak działa Fortuna TV, piszemy niżej!

Iga Świątek – Alize Cornet, transmisja na żywo za darmo

Co więc trzeba zrobić, żeby móc obejrzeć spotkanie Świątek na Wimbledonie za darmo? Aby dostać dostęp do Fortuna TV musisz się zarejestrować u tego bukmachera, a następnie zalogować na konto i spełnić kilka warunków. Wszystko dokładnie tłumaczymy w tej instrukcji:
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fortuna
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj dowolny kupon za minimum 2 PLN
  5. Poczekaj aż będzie rozliczony
  6. Miej dodanie saldo na koncie
  7. Przejdź do sekcji TV
  8. Oglądaj mecz 
Nie jesteś przekonany do tego rozwiązania? To przeczytaj opinię o Fortunie i zobacz, co o bukmacherze sądzą użytkownicy!

Iga Świątek – Alize Cornet, transmisja online

Transmisja online z meczu Iga Świątek – Alize Cornet będzie dostępna w wersji przeglądarkowej Fortuna TV, a także w aplikacji na telefony. Pobierasz ją na swoje urządzenie, logujesz się na konto i przechodzisz do sekcji z TV. Warto podkreślić, że aplikacja od tego bukmachera gwarantuje Ci dobrą jakość transmisji, a także możliwość oglądania tego starcia niezależnie od tego, gdzie obecnie jesteś.

Iga Świątek – Alize Cornet, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Iga Świątek. Niespecjalnie nas to dziwi, bo Polka jest o wiele lepsza, ale nie może popełniać takich błędów, jak ostatnio. Przed startem spotkania warto jeszcze zerknąć na kursy, które wystawili bukmacherzy, a te prezentują się w ten sposób:
Kursy na mecz Świątek - Riske
Fortuna
1.18
Świątek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
5.40
Cornet
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Świątek - Cornet?

Spotkanie Świątek z Cornet będziesz mógł obejrzeć w Fortunie!

O której Świątek zagra z Cornet?

Rywalizacja tych zawodniczek została zaplanowana na godzinę 12:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze