Idziemy za ciosem i witamy nowy dzień z kuponem triple. ESEA MDL, Loot Bet. Obydwie te ligi nie były zbytnio szczęśliwe dla mnie, ale mam nadzieję, że się to zmieni. Zapraszam:

Załóż konto w STS – 1230 PLN od depozytu + 29 PLN Freebet na start!

Przejdź do rejestracji w STS

KOD PROMOCYJNY: 1259PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

PACT vs SMASH

O meczu:

 • Godzina: 15:30
 • Format: BO3
 • Wydarzenie: LOOT.BET Season 4

PACT: #76 drużyna na świecie

 1. lunAtic
 2. darko
 3. Sobol
 4. Goofy
 5. Crityourface

SMASH: #39 drużyna na świecie

 1. Maikelele
 2. kRYSTAL
 3. zehN
 4. STYKO
 5. Maden

ANALIZA:

Półfinał drabinki wygranych. Zwycięzca wpada do finału, przegrany ląduje w drugim półfinale ze zwycięzcą drabinki przegranych. Czy PACT da radę silnemu SMASH?

PACT ma za sobą dość ciężki okres. Oprócz kwalifikacji do różnych turniejów grali oni dużo spotkań oficjalnych w ligach. Terminarz był zapełniony, przez co mogli być zmęczeni. Niestety to zmęczenie jest widoczne. Jest widoczny także impakt Sobola dla drużyny. Kiedy Sobol ma dzień, PACT wygrywa. Kiedy Sobolowi nie idzie, bywa ciężko. Jest to ostatnio dość powszechny problem, który swego czasu zwykłem nazywać syndromem s1mpla. Z wiadomych powodów. Jest to niesamowicie frustrujące nie tylko dla gwiazdy, bo robi co może, ale i tak nie idzie, lecz także dla drużyny, która nie jest w stanie wejść przez to na wyższy poziom.

SMASH pozytywnie zaskakuje. Niszczy po kolei każdego przeciwnika. Duża zasługa w tym gracza STYKO, który z tego, co widać, odzyskał formę z najlepszych dni w składzie mousesports. Maikelele się nie myli, Maden jako młody talent uczy się gry, zehN jest pewnym punktem. Czego chcieć więcej? Można by powiedzieć, że to idealny schemat drużyny. Niestety bolączką mixu jest wykańczanie spotkań. Kilka razy zdarzyło się tak, że przeciwnik wracał do meczu z bardzo dużą początkową stratą do SMASH. Na szczęście dla nich, większość takich spotkań udaje się uratować, ale na pewno woleliby szybciej i pewniej je kończyć, by oszczędzić stresu sobie oraz wszystkim oglądającym. A co dopiero obstawiającym!

Statystyki:

 • PACT wygrało 2 z 5 ostatnich spotkań.
 • SMASH wygrało 4 z 5 ostatnich spotkań.
 • Także 4 z 5 ostatnich meczy SMASH zakończyło się bez udziału drugiej mapy.
 • Najlepszą mapą PACT jest mirage, gdzie mają 80% wygranych. SMASH nie gra tej mapy w ogóle. A gdy już gra, to zawsze przegrywa.
 • Najlepszą mapą SMASH jest Train, gdzie wygrywają większość swoich spotkań.
 • Obydwie drużyny tak samo radzą sobie na Vertigo (50% wygranych)

Co obstawić?

SMASH jest w lepszej formie, gra i pokonuje lepsze drużyny. Nie widzę tutaj sytuacji, w której oddają oni mapę.

TYP: 2:0 dla SMASH

Kurs sts: 2.10

 

CR4ZY vs AGO

O meczu:

 • Godzina: 16:00
 • Format: BO1
 • Wydarzenie: ESEA MDL Season 32 Europe

CR4ZY:  #20 drużyna na świecie

 1. LETN1
 2. ottoNd
 3. EspiranTo
 4. emi
 5. SHiPZ

AGO:  #89 drużyna na świecie

 1. GruBy
 2. Furlan
 3. Sidney
 4. leman
 5. mhL

ANALIZA:

Z wielkim smutkiem patrze na to, co stało się z ekipą CR4ZY. Mieli ogromny potencjał, a stało się.. jak widać. Wątpię, by w aktualnym składzie osiągnęli coś więcej. AGO? Czuć potencjał.

CR4ZY po pamiętnym majorze przeszło zmiany. Nexa oraz Hunter przeszli do G2. W ich miejsce przyszedł znany nam SHiPZ oraz osoba, dla której będzie to pierwsze oficjalne spotkanie, czyli emi. Drużyna ta nigdy nie prezentowała się najlepiej na mapie nuke. Rzadko była przez nich wybierana. Teraz gdy będą mieli słaby punkt w postaci emiego, gra po stronie CT tak kluczowa na tej mapie będzie jeszcze trudniejsza.

AGO, miało trudny start. Nie tylko ze względu na nagonkę w stronę ich organizacji, ale także na przeciwników, z którymi dane im było się mierzyć. Mimo przeciwności losu starają się grać swoje. Oczywiście nie można od razu wymagać cudów. Nie zaczną wygrywać z takimi ekipami jak Avangar czy BIG. Mogą jednak powalczyć z nimi, co ostatnio pokazali. Gra wygląda dość dobrze. Zwieńczeniem ich lepszej dyspozycji jest ostatnia wygrana na Tricked 16:8.

Statystyki:

 • CR4ZY nie zagrało oficjalnego spotkania od ponad 3 tygodni. Prawdopodobne też jest to, że mało co trenowali.
 • AGO przegrało aż 4 z ostatnich 5 spotkań. Każdy mecz grali na drużynę uplasowaną wyżej w rankingu.

Co obstawić?

Mecz zagadka. CR4ZY postawione w roli faworyta tylko przez wzgląd na renomę oraz średnią formę AGO. Dodatkowo BO1, mapa nuke. Widzę tutaj spory potencjał na niespodziankę.

TYP: Wygrana AGO

Kurs sts: 2.70

 

Nemiga vs Demise

O meczu:

 • Godzina: 19:00
 • Format: BO1
 • Wydarzenie: ESEA MDL Season 32 Europe

Nemiga:  #50 drużyna na świecie

 1. ROBO
 2. lollipop21k
 3. Jyo
 4. boX
 5. hutji

Demise:  #72 drużyna na świecie

 1. paz
 2. ngiN
 3. imoRR
 4. beyAz
 5. mini

ANALIZA:

Obydwie drużyny są dość chaotyczne w swojej grze. Różnica jest taka, że Nemiga ostatnimi czasy potrafi znaleźć w tym chaosie swój sposób na grę, co przekłada się na bardzo dobre wyniki przeciwko wyżej notowanym drużynom. Standardowo grę ciągnie lolli, jednakże reszta ekipy coraz bardziej zbliża się do jego poziomu, albo przynajmniej tak bardzo nie odstaje, jak można było zauważyć to jeszcze kilka tygodni temu. Demise ma swoją niszę, gdzie miażdży sobie co jakiś czas mixyYalla czy Divine Vendetta nie są drużynami światowego formatu. To nie ulega wątpliwości.

Statystyki:

 • Nemiga wygrała 3 z 5 ostatnich spotkań. Każde wygrane przez nich spotkanie kończyło się na 3 mapach.
 • Demise wygrało 5 na 5 ostatnich spotkań.
 • Obydwie drużyny nie są zbytnio zainteresowane overpassem. Nemiga wygrała tam 1 na 7 spotkań, a demise nie zagrało tam ani razu.

Co obstawić?

Overpass to mapa dość niewygodna dla obu ekip. Na wyniki jednak patrzę troszkę z innej strony niż na kompletne olanie sprawy przez demiseNemiga gra tę mapę. Co oznacza, że musi ją jakoś trenować. Chcą być na niej lepsi. Demise tę mapę zawsze banuje, nawet na bardzo słabe drużyny. Co oznacza, że mogli nie zrobić ani jednego, nawet podstawowego treningu. Drugą kwestią jest to, że Demise nie gra z przeciwnikami na poziomie. W przeciwieństwie do Nemigi. Porównałbym to do właściciela wielkiej fabryki stołów, a stolarza, który wytwarza produkty sam w piwnicy. Resztę historii dopowiedzcie sobie sami.

TYP: Wygrana Nemigi

Kurs sts: 1.65

KUPON ESPORT 08.10

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Załóż już teraz konto na Typomanii i zgarnij świetne nagrody widoczne na zdjęciu poniżej!