Fot. Rafal Rusek

Hype MMA to nowe wydarzenie do oglądania w sportach walki, jeśli chodzi o transmisje live. PPV na FAME MMA sprzedaje się jak ciepłe bułeczki, więc organizatorzy Hype MMA liczą, że gala z ich udziałem również będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem. Hype MMA obejrzysz w transmisjach Pay Per View, do których uzyskasz dostęp po wykupieniu odpowiedniego kodu. Jaka jest cena za PPV na Hype MMA? Gdzie dokładnie oglądać Hype MMA? Sprawdź!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550PLN

Kod rejestracyjny
550PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

HYPE MMA PPV – cena i kod promocyjny. Gdzie oglądać HYPE MMA?

Jeśli oglądałeś chociaż jedną edycje gali FAME MMA to wiesz, jak to wygląda. Za Hype MMA stoją ci sami ludzie, co organizują FAME MMA, więc wykupienie PPV i transmisja live będzie podobnie sformatowana. Oczywiście to nie oznacza, że Hype MMA będzie kopią FAME MMA. Podczas sobotniej gali Hype zobaczymy nowych uczestników, którzy do tej pory nie mieli okazji zaprezentowania swoich umiejętności w oktagonie.

Kogo obejrzysz na Hype MMA 1? W PPV możesz oglądać walkę “Hejtera” z “Rafonixem” oraz “Adixa” z “Pavlloo”. Łącznie organizatorzy zaplanowali siedem walk, które wszystkie będą transmitowane w systemie Pay Per View.

Zakłady bukmacherskie online – sprawdź najlepsze oferty!

hype mma ppv

Kiedy i gdzie odbędzie się pierwsza gala HYPE MMA?

Dopiero kilka dni temu dowiedzieliśmy się, kiedy odbędzie się Hype MMA. Premiera tego wydarzenia jest zaplanowana na 17 kwiecień 2021. Oczywiście dniem tygodnia jest sobota, a cała gala rozpocznie się wieczorem około 20:00. Gdzie Hype MMA? Wiemy, jakie są obostrzenia sanitarne w całym kraju, a one determinują organizacje imprez masowych. Jak na razie nie ma szans na widowiska z udziałem publiczności, dlatego Hype MMA zostanie zorganizowane w studiu telewizyjnym.

Grono osób biorących udział “na żywo” w Hype MMA będzie ograniczone. Oczywiście w studiu będą operatorzy produkcji, trenerzy, zawodnicy i media. Przede wszystkim brakować będzie tłumu, który dopingowałby “na żywo” swoich ulubieńców. Fani będą mogli to robić, ale tylko przed ekranami telewizorów, komputerów lub telefonów – po tym, jak kupią transmisje PPV.

Sprawdź wszystkie informacje o Hype MMA: http://zagranie.com/hype-mma-czym-jest-hype-mma-walki-wyniki-ppv-i-informacje-o-federacji/.

Gdzie obejrzeć galę HYPE MMA?

Hype MMA można oglądać podobnie jak FAME MMA – za pośrednictwem oficjalnego serwisu internetowego. Adres strony, gdzie będzie relacjonowane wydarzenie “na żywo” Hype MMA to hypemma.tv. Transmisja PPV w portalu Hype MMA TV będzie działać na komputerze, tablecie i telefonie, a także w Smart TV.

Dodatkowo transmisja live z Hype MMA będzie prowadzona na portalu famemma.tv, czyli tam, gdzie relacjonowane są gale FAME MA.

Stream i transmisja online na żywo

Początkowo stream z gali online będzie można śledzić na kanale Youtube, ale wraz z początkiem walk cała relacja zostanie przeniosiona do Pay Per View. Hype MMA wykorzystuje YouTube, Twitcha czy Instagrama do tego, żeby streamować wydarzenia związane z tą federacją. Tam można było oglądać konferencję prasową, która była dostępna dla wszystkich widzów w mediach społecznościowych. Główne wydarzenie, jakim jest Hype MMA dostępne jest tylko po wykupieniu PPV.

HYPE MMA PPV

Dla użytkowników, którzy kupowali PPV na FAME MMA 9 i FAME MMA 10 mamy dobrą informację! Włodarze Hype MMA poszli im na rękę i otrzymają oni w gratisie transmisje na Hype MMA 1! A więc, jeśli masz PPV na poprzednią galę lub przyszłą galę FAME MMA – to obejrzysz również na żywo Hype MMA 17 kwietnia 2021.
Pay Par View na Hype MMA daje obraz “na żywo” na wszystkie pojedynki, a także studio i rozmowy po walkach.

Gdzie można kupić PPV na HYPE MMA?

Chcesz kupić PPV na Hype MMA? Zakupu możesz dokonać za pośrednictwem portalu hypemma.tv lub oficjalnej strony FAME MMA. Do tej strony przejdziesz z tego linku: PPV na HYPE MMA. Przed wykupieniem PPV należy zarejestrować konto w oficjalnym serwisie tej organizacji, a następnie dokonać płatności za PPV na Hype MMA. Opłatę za transmisje zrealizujesz przelewem elektronicznym, który jest błyskawicznie księgowany na koncie organizacji.

Jak oglądać HYPE MMA w PPV?

Oglądanie Hype MMA w PPV polega tylko na tym, żeby zalogować się na konto, na które wykupiłeś transmisje Pay Per View. Jak wiesz, żeby opłacić PPV należy być zarejestrowany na hypemma.tv. Po wykupieniu abonamentu twoje PPV zostanie aktywowane. Kiedy tylko rozpocznie się transmisja z gali możesz wejść na portal online Hype MMA, zalogować się, co automatycznie uruchomi relację “na żywo”.

hype mma gdzie oglądać

HYPE MMA cena PPV

Jeśli chcesz wykupić Pay Per View na Hype MMA to za podstawową wersję transmisji live należy dokonać płatności w wysokości 10.99. Kwota ta jest o połowę niższa niż za PPV na FAME MMA. Z reguły za PPV na FAME MMA trzeba płacić 19.99 lub 21.99 PLN. Jak widać w przypadku Hype MMA początkowo cena za PPV nie została ustalona na wysokiej półce! To dobrze dla portfela widza.

HYPE MMA kod promocyjny na PPV

Kod promocyjny na PPV, za które obejrzysz Hype MMA? Gdzie znajdziesz promocję na to wydarzenie? Jest bukmacher, który jako jedyna firma w Polsce przyjmuje zakłady na walki w Hype MMA. To Betclic, który dla nowych graczy przygotował kod promocyjny specjalnie z okazji Hype MMA 1. Kod promocyjny Betclic znacząco przewyższa kwotę, za którą można kupić PPV. W ramach akcji z kodem 550PLN nowy użytkownik serwisu betclic.pl może otrzymać zakład bez ryzyka ze zwrotem stawki do 550 PLN!

Co oznacza bonus i kod promocyjny Betclic na Hype MMA? To że jeśli jeszcze nie masz konta u tego bukmachera, a chcesz obstawiać Hype MMA, to możesz to zrobić w promocyjnej akcji. Wystarczy zarejestrować się w Betclic online i wpisać kod: 550PLN. Dalej to już należy wpłacić kwotę na konto, a następnie obstawić kupon na Hype MMA. Promocja sprawia, że jeśli go przegrasz odzyskasz stawkę do maksymalnie 550 złotych!

Kod promocyjny Betclic na Hype MMA jest tylko dla nowych użytkowników. Jeśli już jesteś graczem tego bukmachera, to oferta ta cię nie dotyczy!

FAQ

Gdzie kupić PPV na Hype MMA?

PPV zakupisz w oficjalnym serwisie internetowym Hype MMA.

Ile kosztuje PPV na HYPE MMA?

Cena za PPV to 10.99 PLN.

Jaki jest kod promocyjny na Hype MMA?

Kod promocyjny Betclic na HYPE MMA to: 550PLN.