Przyszedł czas na dokończenie 1. rundy turnieju w Madrycie, gdzie rozgrywany jest turniej z cyklu ATP Tour o randze 1000. W tamtejszej rywalizacji mamy jednego reprezentanta Polski w grze singlowej, a jest nim Hubert Hurkacz. Najlepszy obecnie polski tenisista będzie miał okazję ponownie zmierzyć się z boliwijskim zawodnikiem, którym jest Hugo Dellien. Mieliśmy okazję zobaczyć już tych zawodników we wspólnej grze na kortach ziemnych niecały miesiąc temu w Monako. Czy dzisiaj czeka nas powtórka z rozrywki i identyczne spotkanie? Sprawdźcie zapowiedź na spotkanie Polaka! 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1600 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Hubert Hurkacz vs Hugo Dellien: typy i kursy bukmacherskie (03.05.2022 r. – 12:00)

Rozpoczynamy rywalizację na kortach w Madrycie z polskim akcentem w osobie Huberta Hurkacza. Polski zawodnik nie dostał w tym turnieju BYE na 1. rundę, gdyż jego 14. pozycja w rankingu nie wystarczyła do takiego rozstawienia. Bardzo dużo topowych zawodników pojawiło się na mączce w stolicy Hiszpanii, która jak co roku jest bardzo specyficzną nawierzchnią. Jeszcze bardziej niż w Monte-Carlo będzie miał znaczenie tutaj czynnik serwisowy, gdyż mąka ułożona na tych obiektach jest niewiele sypana, ale bardzo dobrze ubita, co daje możliwość długich slajdów, a także przeniesienia wartości silnego serwisu do swojej gry. Dużo większe ogranie na tych kortach i poznanie mączki ma już Hugo, który musiał przechodzić przez kwalifikacje. Dla panów będzie to drugie bezpośrednie starcie i drugie na kortach ziemnych. Ich poprzedni pojedynek odbył się niecały miesiąc temu, a wtedy lepszy okazał się być Hubert Hurkacz. Wrocławianin powinien na kortach w Madrycie czuć się jeszcze lepiej niż w Monte-Carlo, co moim zdaniem może mieć bardzo dobrze przełożenie na jego efekt końcowego zajścia w drabince głównej. Panowie otwierają swoim meczem sesję popołudniową na kortach w Madrycie, razem ze spotkaniem – Cilic vs Ramos, a na zwycięzcę pojedynku z udziałem Polaka, czeka już gospodarz turnieju, Alejandro Davidovich Fokina. Kto będzie jego rywalem?

tenis

HUBERT HURKACZ

Patrząc na ostatnią grę Huberta na kortach ziemnych w Monte-Carlo, to trzeba przyznać, że Polak jest ostatnio w znakomitej formie. Chyba jeszcze nigdy nie dotarł tak daleko w turnieju o wysokiej randze na mączce, jak miało to miejsce w Monako. Tam lepszy od niego okazał się być Grigor Dimitrov, z którym musiał mierzyć się w 3. setach, a wygraną miał na wyciągnięcie ręki. Jednak doświadczenie ze strony Bułgara i podwyższone obroty w najważniejszych momentach w końcówce spotkania pokazały, że jeszcze Hubert musi nabrać obycia mączkowego na dużych imprezach. Po raz kolejny podchodzi do spotkania z Boliwijczykiem w roli faworyta, a kursy na takie zdarzenie są mniejsze, niż jak miało to miejsce poprzednio. Wydaje mi się, że będzie on dużo bardziej rozeznany w sposobie gry przeciwnika i nie będzie on musiał doprowadzać stresowych sytuacji. Hubert dobrze ostatnio poruszał się po kortach w Monako, co moim zdaniem będzie jeszcze lepiej wyglądać w stolicy Hiszpanii. Czy tak to właśnie będzie?

Hubert ropoczyna rywalizację w Madrycie!  Gramy jego mecz w STS! Odbierz zakład bez ryzyka do 100PLN z kodem: ZAGRANIE !

HUGO DELLIEN

Niestety dla Boliwijczyka, ponownie w 1. rundzie turnieju ATP1000 na swojej ulubionej nawierzchni, trafia on na znacznie wyżej notowanego rywala, z którym można powiedzieć, że ma nikłe szanse na awans. No może trochę przesadziłem, ale po raz kolejny to jego przeciwnik z Polski jest uważany za poważnego faworyta tego spotkania. Hugo, tak jak wspomniałem wyżej, jest po kwalifikacjach do drabinki głównej. Wygrał on z Gastonem w dwóch setach, a także poradził sobie z McDonaldem również na przestrzeni 2. partii. Dużo częściej w ostatnim okresie widzieliśmy tego zawodnika na kortach w tourze, gdyż reprezentant Boliwii rozpoczyna swój najbardziej intensywny okres w roku. Korty ziemne są najbliższe jego sercu i najwięcej jest w stanie na nich osiągnąć. Po wspomnianym turnieju Monte-Carlo, gdzie także udało mu się awansować jedynie przez kwalifikacje, a na jego drodze do większego wyniku stanął Polak. Później pojechał na rywalizację do Barcelony, gdzie znowu ranking nie pozwałam mu na bezpośrednie rozpoczęcie turnieju od drabinki głównej. Poradził sobie na dwuetapowym wstępie i w późniejszym turnieju odpadł w 2. setach z Francesem Tiafoe. Kolejne przebrnięte kwalifikacje to Estoril, gdzie pokonał Eliasa i Purcella, a później w ATP250 wygrał z Czechem, Veselym, a przegrał z popularnym Ryśkiem, a więc z Richardem Gasquetem. Czy tym razem także będzie mógł pocieszyć się jedynie z awansu z kwalifikacji? Poniższa propozycja na mecz Hurkacz vs Dellien wybrana została w STS. Jeżeli nie masz tam konta, skorzystaj z naszego kodu promocyjnego przy rejestracji i odbierz bonus w zakładzie bez ryzyka!

Co obstawiać?

Wydaje mi się, odpowiadając na własne pytanie, że tak. Polak ma ostatnio świetny okres w swojej grze, a także pokazał, że jego umiejętności na mączce zostały podwyższone o wiele atrybutów. Poruszanie się po ziemi, budowanie akcji, a także mądre przyspieszanie z głębi kortu i wyczekiwanie najlepszego momentu na atak. Do tego dodając wszystkie umiejętności, które już posiadał, i którymi delektował nas podczas rywalizacji na twardych obiektach, powinny dać mu przewage w 1. rundzie turnieju w stolicy Hiszpanii. Moim zdaniem to spotkanie może mieć identyczny, lub bardzo podobny przebieg do tego, jaki oglądaliśmy w Monako. Dzisiaj gram na zwycięstwo Huberta w Hiszpanii z delikatnym handicapem gemów. 

STS
1.56
Hubert Hurkacz -2,5 gemów handicap

ZBR do 100 PLN w STS

Moja propozycja na pierwszy mecz Huberta w Madrycie:

Kupon STS SEO Hurkacz vs Dellien 03.05.2022

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze