Druga runda i dwóch Polaków w tej części rozgrywek Indian Wells. Dzisiaj przyjrzymy się spotkaniu naszego najlepszego obecnie zawodnika w grze pojedynczej, a więc pora na spotkanie 1/32 finału pomiędzy Hubertem Hurkaczem a Oscarem Otte. Będzie to ich pierwszy pojedynek w ATP Tour, a korty w USA bardzo mocno powinny pomóc zawodnikom o wysokiej wartości serwisowej, a więc także Hubertowi Hurkaczowi. Czy Polak wykorzysta ten aspekt? Serdecznie zapraszam do przeczytania mojego artykułu odnoście 1. spotkania Polaka na kortach Indian Wells! 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Hubert Hurkacz – Oscar Otte: typy i kursy bukmacherskie (13.03.2022 – 20:30)

Hubert Hurkacz rozpoczyna rywalizację na kortach Indian Wells. Jak sam zawodnik przyznaje, amerykańskie nawierzchnie są dla niego bardzo przyjazne i lubi rozgrywać swoje spotkania w USA. Podczas Indian Wells już dwa razy pod rząd widzieliśmy Polaka w starciach ćwierćfinałowych. Zdecydowanie korty na tych obiektach w USA nie są dla Hurkacza zagadką, dlatego tak jak ostatnio, tak i w tym sezonie oczekiwania odnośnie jego występu są dosyć wysokie. Ma on dosyć przyjemną drabinkę, gdzie dopiero w 1/4 może trafić na Andreya Rubleva. Wcześniej trafić może na zawodników, którzy zdecydowanie są w jego zasięgu. Pierwszy mecz to premierowe starcie z Oscarem Otte. Jest to zawodnik, który czasami potrafi zaskoczyć swoimi krótkimi, lecz skutecznymi akcjami. Może polegać na własnym serwisie, ale myślę, że warto byłoby sprawdzać go w dłuższych wymianach. Jaki plan na to spotkanie będzie miał Polak? Moją propozycję znajdziecie po przeczytaniu całego artykułu, a dzisiejszy typ gramy w Betfan, gdzie możecie odebrać bonus na start, rejestrując się z naszym kodem promocyjnym!

tenis

HUBERT HURKACZ

Tak jak napisałem na wstępie, Polak bardzo dobrze czuje się na amerykańskich kortach na terenie całego USA. Przez to, że spędza tutaj wiele czasu przygotowawczego, to jest on przystosowany do warunków, jakie tam panują i ma spore wsparcie publiczności. Ostatni raz Hubert w cyklu ATP Tour zagrał w Dubaju, gdzie dotarł aż do półfinału turnieju ATP500 i przegrał w trzech setach z Rublevem. Pewnie pokonał Bublika, Molcana i Sinnera, gdzie nie przegrał ani jednego seta z tymi przeciwnikami. Bardzo liczę na to, że najlepszy obecnie polski tenisista utrzyma poziom ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i ponownie będziemy mogli zobaczyć go minimum w pojedynku ćwierćfinałowym.

Pierwszy mecz Huberta na Indian Wells gramy w BETFAN! Zarejestruj się od Zagranie i odbierz do 600PLN w zakładzie bez ryzyka! 

OSCAR OTTE

Rywal Polaka to bardzo nieprzewidywalny zawodnik. Niemiec nie raz podczas turniejów szlemowych pokazywał, że jest w stanie zaskakiwać nawet najtrudniejszych rywali. W pierwszej rundzie wygrał on z Richardem Gasquetem, gdzie mecz miał bardzo różne oblicza, a panowie pokazali sporo zmiennego tenisa, w negatywnym znaczeniu tego słowa. Otte wygrał 2:1 w stosunku setowym, ale pozostawił mocno mieszane odczucia. Wcześniej widzieliśmy go na kortach w Acapulco, gdzie po wygraniu kwalifikacji odpadł na rywalu z Hiszpanii, Pablo Careno Busta. Czy tym razem też skończy na pierwszym rozstawionym przeciwniku?

Moja propozycja na mecz Huberta Hurkacza:

W moim przekonaniu Polak będzie tutaj przewodził swoje gemy serwisowe, a także będzie polegał na gorszym przygotowaniu fizycznym i szybkościowym ze strony swojego przeciwnika. Z pewnością nie będzie mu łatwo na serwisach Oscara, który także potrafi pograć bardzo agresywnie na własnym podaniu. Jednak jego gra z Francuzem Gasquetem pokazała, że nie jest na tyle stabilnym zawodnikiem, aby móc mu w pełni zaufać. To samo tyczy się jego dotychczasowych wyników z tego sezonu. Dużo bardziej przekonuje mnie postać Huberta i to właśnie w jego kierunku proponuję mój zakład. Dzisiaj idę w stronę Polaka i myślę, że wygra z przewagą minimum 3. gemów! 

Betfan
1.46
Hubert Hurkacz -2,5 handicap gemów

Zakład bez ryzyka Betfan

Kupon SEO tenis Hurkacz vs Otte 13.03.2022

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze