Kolejny krok ze strony Huberta został postawiony do obrony zeszłorocznego tytułu sprzed roku w Miami! Tym razem przyjdzie mu się zmierzyć z zawodnikiem o nieco innej specyfice w porównaniu do wczorajszego meczu, a Polak będzie podejmował zawodnika z RPA. Dzisiaj rozegrane zostaną także mecze ćwierćfinałowe gry podwójnej z licznym udziałem polskich reprezentantów, a także wszystkie mecze 4. rundy gry singlowej ATP. Sprawdźcie, jakie mecze przygotowałem na dzisiaj z oferty bukmachera Fuksiarz! 

Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 500 zł bez ryzyka + 40 zł na miesięczny dostęp do Polsat Box Go Sport!

(zwrot na konto główne - możesz od razu wypłacić)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł
POLSAT BOX GO: miesięczny dostęp

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Hubert Hurkacz – Lloyd George Harris: typy i kursy bukmacherskie (29.03.2022 – 21:30)

Na samym początku zapraszam do zapoznania się z ofertą bukmachera Fuksiarz, gdzie możecie założyć konto z naszym kodem promocyjnym i cieszyć się z zakładu bez ryzyka! Panowie spotkają się w ramach rywalizacji o ćwierćfinał ATP1000 w Miami. Do tej pory Polak zagrał o jeden mecz mniej, co może mieć znaczenie w bezpośredniej konfrontacji w tym spotkaniu. Ważne jest także podejście mentalne i fizyczne obu panów. Z mentalnym problem pojawia się u Polaka, który już z Karatsevem zagrał na hamulcu ręcznym i dopiero w drugiej części 3. seta zaczął grać na większym ryzyku i podejmowaniu bardziej wysublimowanych prób zagrywania piłek. Z fizycznym aspektem problem może mieć Harris, który wraca do pełni sprawności po chwilowej absencji z powodów urazów oraz zaczyna grać na wyższym poziomie, w porównaniu do jego prezencji z początku obecnego sezonu. Panowie będą starali utrzymać się własnego podania, co było widać w dotychczasowych pojedynkach. Czy Polak postawi zatem kolejny krok w walce o obronę tytułu?

tenis

HUBERT HURKACZ

Polak postawił już dwa kroki w kierunku obrony tytułu sprzed roku. We wczorajszym dniu pokonał w trzech setach Aslana Karatseva i trzeba powiedzieć, że nie może powtórzyć się sytuacja, gdzie Hurkacz jest tak obciążony ze strony mentalnej, aby wygrywać pojedynek. Widać, że mocno blokowała go myśl, że gra z trudnym przeciwnikiem, a moment uruchomienia się i podkręcenia obrotów przez Polaka pokazał, jakie możliwości drzemią w jego technice gry. Dzisiaj liczę na poprawę tej sytuacji na korcie i pewne granie w defensywie oraz mocne przechodzenie w agresywne tempo ofensywne. Hubert miał okazję mierzyć się z dwoma zawodnikami o dobrej dyspozycji serwisowej, którzy głównie opierają się na własnym podaniu. Z oboma tenisistami sobie poradził, czym potwierdza swój akces do dalszej walki. Musi wykorzystać dosyć korzystną drabinkę, aby nie stracić punktów w rankingu, po zeszłorocznym triumfie. Polak także bardzo dobrze serwuje i przeciwko Aslanowi wyserwował 22. asy, a z Francuzem niewiele mniej, bo aż 17 takich punktów zdobytych bezpośrednio przez zagrywkę. Czy dzisiaj poradzi sobie z kolejnym posiadaczem solidnego serwisu?

LLOYD GEORGE HARRIS

Reprezentant RPA zaskakująco dobrze radzi sobie na kortach w Miami, gdzie jego dyspozycja jest znacznie lepsza do tej, jaką prezentował na początku tego sezonu. Po chwili przerwy od płynnej gry potrzebował ponownego zaaklimatyzowania się w grze na pełen wymiar i powrót do solidności gry na własnym podaniu. Na ten aspekt trzeba zwrócić uwagę, gdyż gra na wysokim poziomie skuteczności pierwszego serwisu i w 3. poprzednich spotkaniach zdołał uzbierać 33. asy serwisowe. Przeciwko dobrze returnującemy Polakowi nie będzie miał aż takiego komfortu pierwszego podania, ale dalej powinien być groźny i próbować załatwić sprawę już w pierwszej próbie wprowadzenia piłki w grę. Na kortach w Miami pokonał już Bagnisa, Shapovalova oraz Nishiokę. Ten ostatni pokazał, że grą defensywną jest w stanie sporo ugrać przeciwko afrykańskiemu zawodnikowi, co mam nadzieję, będzie pozytywnym aspektem dla Huberta.

Moja propozycja na mecz Huberta:

To spotkanie będzie bardzo ważne pod kątem mentalnym ze strony Huberta. Sądzę, że nie popełni już tego błędu, co wczoraj i nie będzie grał na takim spięciu. Widać, że głowa jest obciążona, ale Harris powinien być nieco wygodniejszym dla Huberta rywalem. Panowie zagrali ze sobą raz na poziomie challengerowym na kortach ziemnych, ale było to w 2017 roku, więc nie ma do czego się odnosić. Dzisiaj proponuję zagranie na wygraną Huberta, który jeżeli będzie grał na wysokim poziomie odbioru piłek zawodnika RPA, to nie powinien mieć problemu z tworzeniem sobie przewagi na korcie i wygraniu tego spotkania!

Fuksiarz
1.32
Hubert Hurkacz wygra

Nick Kyrgios vs Jannik Sinner: typy i kursy bukmacherskie (29.03.2022 r. – 18:30)

Na papierze ten mecz wygląda niesamowicie interesująco, jednakże czy tak będzie w rzeczywistości? Patrząc na formę obu panów, którzy ustawią się dzisiaj pod siatką, jestem zdania, że tak grający Australijczyk lepiej pokazuje zasób swoich umiejętności w porównaniu do młodszego Włocha. Nick Kyrgios poczuł krew w ostatnim czasie na amerykańskich kortach i pomimo swojego wybuchowego temperamentu na korcie, stara się bardzo poważnie podchodzić do spotkań, w których występuje. Bardzo możliwe, że dzieje się tak przez fakt, że bardzo mocno stracił w pozycjach rankingowych przez brak regularnej gry i przerwy spowodowane koronawirusem. Znajduje się w granicach 100. miejsca w zestawieniu ATP, co nie gwarantuje mu wystarczającego rozstawienia do gry w większych turniejach. Z pewnością będzie chciał sobie nieco nadrobić punktów, a jego dotychczasowa gra na kortach w Miami wskazuje, że jest w stanie wysoko zawędrować w drabince głównej. Bardzo dobrze gra na własnym podaniu, co prezentuje od Indian Wells. Pokonał w tym turnieju Mannarino w dwóch setach oraz zdominował Rubleva i pewnie pokonał także w dwóch setach Fabio Fogniniego. Czy tym razem uda mu się dotrzeć ponownie minimum do 1/4 finału ATP1000?

Rywalem Kyrgiosa będzie Jannik Sinner, a więc zawodnik, z którym miał mierzyć się w starciu 1/8 finału na kortach w Indian Wells. Tam jednak Włoch oddał mecz walkowerem ze względu na problemy żołądkowe. Tym razem jednak do meczu powinno dojść, a jak do tej pory, nie widać w Janniku pewności swoich poczynań na korcie. Jego solidna gra z zeszłorocznego okresu w tourze jest nieco odmienna w obecnej chwili. Dużo popełnianych błędów i może powiedzieć o wielkim szczęściu w dotychczasowych rundach, gdyż już dwie rundy temu mógł pożegnać się z rywalizacją na tych kortach. Zeszłoroczny finalista nie jest w tak dobrej formie, jak sprzed roku i bardzo dużo sił musiał zostawić w trzysetówkach z Ruusuvourim oraz Carreno-Bustą. Tym razem nie powinien mieć tyle szczęścia, a Kyrgios będzie linczował jego każdy błąd na korcie, jeżeli oczywiście Kangur nie odpuści tego spotkania.

Co obstawiać?

Ten pojedynek może być bardzo ciekawy, jednakże patrząc na formę obu panów, możemy być świadkami dwóch setów i wygranej ze strony Kyrgiosa. Nie wiem, czy mentalnie Sinner jest gotowy do takiego pojedynku z kortowym showmanem. Jannik znacznie więcej czasu spędził do tej pory na korcie, a jego gra po zmianie sztabu trenerskiego, nie jest już tak agresywna, jak miało to miejsce we wcześniejszych jego występach. Dzisiaj idę w stronę Kyrgiosa licząc na to, że nie odechce mu się kontynuowania dobrych występów w tourze! 

Fuksiarz
1.50
Nick Kyrgios wygra

Cameron Norrie vs Casper Ruud: typy i kursy bukmacherskie (29.03.2022 r. – 17:00)

Mecz o ćwierćfinał Huberta w Miami gramy w Fuksiarzu! Załóż konto i zagraj naszą propozycję bez ryzyka do 500PLN!

Także jedno z bardziej wyrównanych pojedynków znajdzie się dzisiaj na naszym kuponie, gdzie panowie Casper Ruud oraz Cameron Norrie zaprezentują się nam w pierwszym meczu w walce o tegoroczny ćwierćfinał na kortach w Miami. Zawodnicy, którzy w swoich karierach zmierzyli się ze sobą już dwukrotnie, a oba spotkania miały miejsce w poprzednim sezonie. Raz udało im się zagrać na hardach na otwartej przestrzeni, a drugie spotkanie, które grali teoretycznie nie tak dawno, to rywalizacja w Finalsach na hali, gdzie panowie zagrali trzysetowy pojedynek. Do tej pory dwa razy zwycięsko wychodził z tych konfrontacji Norweg. Jak będzie tym razem? Casper wydaje się być bardzo dobrze przygotowany do tej części sezonu na kortach w USA. Myślę, że będzie chciał zdecydowanie poprawić swój wynik sprzed dwóch tygodni, gdzie na Indian Wells odpadł w rywalizacji z Kyrgiosem. Dzisiaj będzie miał wygodniejszego rywala, z którym potrafi grać i czuje jego specyfikę gry. Do tej pory w Miami pokonał szwajcara Laaksonena oraz poradził sobie z Bublikiem. Obu panów odprawił w dwóch setach tracąc przy tym zaledwie 8. gemów i spędzając na korcie niecałe dwie godziny. Czy to może być jego kluczem do trzeciego zwycięstwa nad Brytyjczykiem?

Norrie tak łatwo, jak jego dzisiejszy rywal nie miał. Musiał stracić dużo więcej sił w swoich dotychczasowych spotkaniach i męczył się w rywalizacji z Draperem i Gastonem, a więc zawodnikami teoretycznie słabszymi, niż dzisiejszy konkurent. Brytyjczyk spędził zdecydowanie więcej czasu na korcie od Ruuda i w ostatnim czasie nie wygląda na zawodnika, który dobrze rokuje fizycznie na najbliższe turnieje. W Miami wygląda, jakby bardzo dużo sił kosztowała go rywalizacja do ćwierćfinału w Indian Wells, a teraz gra swoimi resztkami zasobów, ale mimo wszystko, bardzo dobrze nimi zarządza. Jednak spotka dzisiaj zawodnika, który inaczej będzie podchodził do meczu niż dotychczasowy rywale. Casper jest o wiele bardziej doświadczony w grze na takich turniejach od Drapera czy Gastona, a do tego pokazał, że Norrie leży jego tenisowemu podejściu. Cameron spędził na korcie o 2. godziny więcej niż Norweg, co dwukrotnością tego, jak szybko Ruud pokonywał swoich rywali. Czy dzisiaj będzie to kluczem do wyłonienia pierwszego ćwierćfinalisty turnieju?

Co obstawiać?

W tym zestawieniu bardzo ciężko jest mi się skłonić ku czystej wygranej któregoś z zawodników. Jestem jednak zdania, że umiejętność gry z bezpośrednim dzisiejszym rywalem stoi po stronie Norwega, który już dwukrotnie pokazał, że jest w stanie z nim wygrywać, i że ma zasób gry na nawierzchniach o twardej specyfice. Ruud wygląda bardzo dobrze i fizycznie wydaje się być obecnie w lepszym przygotowaniu od Brytyjczyka. Do tego mniej musiał się namęczyć ze swoimi poprzednimi rywalami, co może mieć wpływ także na dzisiejsze spotkanie. Jednak nie do końca ufając temu, co do tej pory pokazał Norrie, dzisiaj gram na wygraną tylko jednego seta po stronie Caspera Ruuda! 

Fuksiarz
1.25
Casper Ruud wygra seta

baner fuksiarz

Moja propozycja kuponu triple: 

Kupon Fuksiarz triple tenis SEO Hurkacz vs Harris 29.03.2022

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze