Hongkong – Palestyna: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 23.01.2024

Piłkarze Palestyny

Gdzie oglądać mecz Hongkong – Palestyna? We wtorek w grupie C Pucharu Azji rozegrany zostanie mecz Hongkongu z Palestyną. W poniższym tekście przeczytasz wszystkie informacje dotyczące dostępnych streamów oraz transmisji TV tego pojedynku.

Hongkong – Palestyna, transmisja na żywo w TV

Mecz pomiędzy Hongkongiem a Palestyną rozegrany zostanie 23 stycznia 2024 o 16:00 na Al Janoub Stadium. W tym meczu zagrają ze sobą ekipy zajmujące ostatnie dwa miejsca w grupie, lecz z uwagi na jeden punkt w dorobku to Palestyńczycy są w nieco lepszej sytuacji, ponieważ ich szanse na awans są o wiele większe. Co wydarzy się w tym pojedynku? Jeśli chcesz go obejrzeć, transmisja TV niestety nie będzie dostępna. Sprawdź jednak transmisje u bukmacherów.

Hongkong – Palestyna: transmisja i stream online za darmo

Zastanawiasz się, gdzie oglądać Puchar Azji? Transmisję wspomnianego w tym tekście meczu znajdziesz w STS TV. Operator ten pozwala na śledzenie meczów w aplikacji mobilnej pod warunkiem regularnej gry. Jak uzyskać dostęp do streamów?

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj kupon raz na 24h
  4. Ciesz się streamami w STS TV
  5. Miłego oglądania!

Gdzie oglądać Hongkong – Palestyna?

Mecz pomiędzy Hongkongiem a Palestyną obejrzysz w STS TV. W ramach streamów tego operatora otrzymasz dostęp do starć Pucharu Azji, Pucharu Narodów Afryki oraz wielu ciekawych rozgrywek ligowych i pucharowych. Sprawdź przy okazji zakład bez ryzyka do 100 PLN dla nowych graczy. Jeśli nie masz jeszcze konta w STS, załóż je z naszym kodem i zagraj swoje pierwsze typy bez obaw o utratę środków. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot.

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Ding Ting / Xinhua / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze