Chciałoby się jak najszybciej zapomnieć o ostatnim meczu Polaków, w którym to zostaliśmy zmiażdżeni przez Włochów, ale na pewno nie jest to łatwe. Tragedia na boisku, wymowne milczenie Lewandowskiego, bronienie Recy przez Brzęczka i brak jakiegokolwiek pomysłu na grę – te wszystkie elementy pokazują, jak obecnie wygląda nasza kadra. Dzisiaj ostatni mecz Polaków w tym roku, a Holendrzy wcale nie są dużo słabsi od Włochów. Czego zatem możemy się spodziewać – pogłębienia tej sytuacji, czy nagłej poprawy? Zapraszam do mojej analizy ostatnich meczów fazy grupowej Ligi Narodów. 

1200 PLN od depozytu +230 PLN zakład bez ryzyka + 30 PLN Freebet

Kod promocyjny w STS: ZAGRANIE

sts bez ryzyka - 230

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Bośnia i Hercegowina vs Włochy

Zanim jednak przejdę do meczu Polaków, kilka chwil poświęcę starciu Bośni z Włochami. Ten mecz jest ważny z jednego prostego powodu. Jeśli podopieczni Manciniego wygrają, to niezależnie od wyniku Holendrów awansują do turnieju finałowego Ligi Narodów.

Włosi w meczu z naszą reprezentacją pokazali, jak wielką dysponują siłą. Brakowało kilku ważnych zawodników, nie było trenera, a i tak odnieśli bardzo pewne zwycięstwo. Co prawda 2:0 to nie jest jakaś deklasacja, ale na boisku grała tylko jedna drużyna. Nie wydaje mi się, żeby dzisiaj było dokładnie tak samo, ale sądzę, że zespół gości potwierdzi dobrą dyspozycję i zajmie 1. miejsce w grupie.

Porażka Bośni z Holandią poskutkowała tym, że podopieczni Dusana Bajevicia są już pewni ostatniego miejsca w grupie. Trzeba przyznać, że ta pozycja oddaje obecne możliwości tej kadry. 7 ostatnich meczów to 4 porażki i 3 remisy. Z kolei 3 ostatnie porażki były co najmniej dwubramkowe. Nie chcę być złym prorokiem dla Bośniaków, ale chyba nikt tej drużynie nie daje dzisiaj szans. Przynajmniej nie po tym co zobaczyliśmy w starciu z Holandią.

Co obstawiać?

W tym meczu postawię na to, że Włosi odniosą zwycięstwo i zobaczymy minimum dwie bramki. Stawiam na to z kilku powodów. Różnica klas tych drużyn jest bardzo widoczna i chyba nie trzeba jej nikomu argumentować. Bośnia jest pewna tego, że zajmie ostatnie miejsce naszej grupy i spadnie do Ligi B. Z kolei Włosi potrzebują zwycięstwa, żeby zapewnić sobie 1. miejsce w grupie. Wiemy doskonale, jak grają obie reprezentacje i moim zdaniem żadna niespodzianka nie będzie miała tutaj miejsca. 3 ostatnie mecze obu reprezentacji to overy 1.5. Myślę, że tutaj będzie tak samo, a więcej goli strzeli zespół gości. Włosi uznawani są za jedną z najlepszych obecnie reprezentacji i myślę, że zobaczymy potwierdzenie tych słów na boisku.

Nasz typ: 2/+1.5 bramki

Kurs: 1.52

grupa zagranie

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Polska vs Holandia

8 sekund – tyle Robert Lewandowski milczał po pytaniu o to, jaka była taktyka naszej kadry na mecz z Włochami. Może niektórzy to nadinterpretują, ale moim zdaniem jest to wyraźny sygnał, że taktyki po prostu nie było. Trener Jerzy Brzęczek stracił panowanie nad zawodnikami, których nie był w stanie przygotować do jednego z ważniejszych w ostatnim czasie meczu. Polacy nie wiedzieli kiedy założyć pressing, kiedy grać od tyłu, kiedy szukać długich piłek na Lewandowskiego, kiedy podostrzyć, kiedy ustawić mur defensywny itd. itd. Błędy indywidualne są po stronie zawodników, ale brak jakiekolwiek pomysłu na tak ważny mecz jest trudne do wybaczenia.

Nie chcę się pastwić nad Polakami, ale niestety tylko opisuję to co widziałem we Włoszech. Gdyby nie to, że z Ukrainą udało się szczęśliwie wygrać, to pisałbym teraz o dwóch fatalnych spotkaniach. Nie podoba mi się również to, że jako kozłów ofiarnych wskazano Jóźwiaka, Modera i Szymańskiego, którzy opuścili boisko już w pierwszej połowie. Stara gwardia dała impuls, który trwał jakieś 1,5 minuty, a potem wszystko wróciło do normy.

Szczerze życzę sobie tego, żeby Polacy zagrali dzisiaj dobre spotkanie i odnieśli zwycięstwo, ale nie widzę tego z kilku powodów. My jesteśmy rozbici, a Holendrzy przyjeżdżają do nas po pewnym i wysokim zwycięstwie nad Bośnią. Mecz ten zakończył serię meczów bez wygranej i pokazał, że Pomarańczowi nadal mają się dobrze. Holandia moim zdaniem nadal jest z 10 najlepszych reprezentacji na świecie i ta różnica klas może zostać dzisiaj potwierdzona.

Mimo wszystko liczę na to, że zobaczymy interesujące spotkanie, ponieważ tak naprawdę obie drużyny mają jeszcze szanse na zajęcie 1. miejsca w grupie. Oczywiście szanse są małe, ale dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe. W mediach mówi się o tym, że Robert Lewandowski nie zagra w tym spotkaniu, ale mi jakoś nie chce się w to wierzyć, a artykuł piszę w momencie, gdy RL9 nadal jest w kadrze.

Co obstawiać?

W tym meczu zdecydowałem się na taki sam typ jak we wcześniej opisywanym starciu Włochów z Bośniakami. Nie sądzę, żeby Polacy celowo rozegrali słabe spotkanie, co miałoby na celu zwolnienie Brzęczka, ale uważam, że obecnie Holendrzy są od nas zdecydowanie silniejsi i po prostu nie będziemy mieli w tym pojedynku żadnych szans. Polacy są rozbici, wszędzie słychać o wewnętrznych problemach, gra ofensywna jest fatalna, trudno przewidzieć, kto wyjdzie w pierwszym składzie, w obronie popełniamy proste błędy, a filary naszej kadry jak Krychowiak, Grosicki czy Bereszyński są pod formą.

Pisałem już o tym, że chciałbym, żeby nasza kadra rozegrała dobre spotkanie, ale nie potrafię sobie tego wyobrazić. Nie ułatwi nam tego rywal, który dzisiaj przyjedzie po zwycięstwo. Holendrzy liczą na wpadkę Włochów, ponieważ ta otworzyłaby drogę do 1. miejsca w grupie. Trzy ostatnie mecze obu drużyn to overy 1.5. Myślę, że dzisiaj będzie tak samo, a więcej ustrzeli zespół Oranje. Biało-Czerwoni zapewne będą chcieli zmazać plamę z ostatniego meczu, ale umiejętności, doświadczenie i motywacja powinny być dzisiaj po stronie Holendrów, którzy kilka dni temu bez problemów rozprawili się z Bośnią.

Nasz typ: 2/+1.5 bramki

Kurs: 2.25

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

typy liga narodów sts

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze