Holandia – Norwegia: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 16.11.2021

Depay w meczu Holandii

We wtorek czeka nas bardzo interesujące spotkanie w kwalifikacjach do mistrzostw świata. Holendrzy zmierzą się bowiem z Norwegią. Sytuacja w tej grupie jest skomplikowana, bo Holandia ma zaledwie dwa punkty przewagi nad drugą Turcją i trzecią Norwegią. Bezpośrednie starcie tych drużyn będzie więc decydować o tym, kto się dostanie na MŚ, a kto nie. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz i zobacz, co wiemy o transmisji w TV!

Holandia – Norwegia gdzie oglądać dzisiaj?

Już dzisiaj dojdzie do meczu Holandii z Norwegią w ramach eliminacji do mistrzostw świata. Jesteśmy w środku ostatniej kolejki tych kwalifikacji i poznaliśmy już część drużyn, która uzyskała bezpośredni awans. Jednak w grupie Holendrów nic nie jest wyjaśnione i szanse na bezpośredni awans mają obie ekipy, a także Turcy. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz i zobacz, co wiemy o transmisji w TV oraz streamie online. Zobacz też, jak zgarnąć zakład bez ryzyka w Fuksiarzu, bo dzięki temu można obstawić spotkanie i nie martwić się o wynik!

Holandia – Norwegia: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Holandii z Norwegią? Spotkanie tych drużyn będzie pokazywane jedynie za opłatą, bowiem prawa do transmisji ma Polsat Box Go. To nowa platforma od Polsatu, która pokazuje m.in. wydarzenia sportowe z Polsat Sport.

Holandia – Norwegia: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Dzięki naszej współpracy z bukmacherem Fuksiarz możesz odpalić spotkanie tych drużyn na dużym ekranie nie płacąc za abonament do Polsat Box Go. Wystarczy, że będziesz postępował według instrukcji, którą opisaliśmy w tym miejscu:

  1. Załóż konto z linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN w ciągu 48 godzin
  4. Na e-mail otrzymasz voucher o wartości 40 PLN do Polsat Box Go
  5. Wykorzystaj voucher
  6. Pobierz aplikację Polsatu na TV

polsat box fuksiarz baner

Holandia – Norwegia: stream na żywo online

Najlepszą platformą, żeby obejrzeć na żywo stream online z meczu Holandii z Norwegią będzie właśnie Polsat Box Go. Wystarczy mieć dostęp do internetu i będziesz mógł odpalić właśnie starcie tych ekip.

Holandia – Norwegia: zapowiedź meczu

Holendrzy w starciu z Norwegią są uznawani za faworytów. Gospodarze to teoretycznie lepszy zespół, ale przecież wiemy, że w tych kwalifikacjach często dochodzi do niespodzianek. Takie mecze dobrze jest grać np. z zakładem bez ryzyka od Fuksiarza, bo nie trzeba się wtedy martwić o wynik!

Zdjęcie: Xinhua / PressFocus

Gdzie obejrzeć spotkanie Holandii z Norwegią?

Spotkanie tych drużyn będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go i na Polsat Sport.

Kto jest faworytem w meczu Holandii z Norwegią?

W spotkaniu Holandii z Norwegią zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze