Typy i kursy na walkę Holak – Kubx znajdziesz w tym artykule. Na High League 4 dojdzie m.in. do pojedynku z udziałem Holaka, o którym ostatnim czasem było bardzo głośno z powodu konfliktu z Xayoo Industries. Teraz na High League 4 czeka go starcie z Kubx, gdzie jest faworytem. Czy uda mu się to przekuć w wygraną?

szpilka-załęcki-high-league-4-bez-ryzyka

Zarejestruj się w Fortunie i obstawiaj walkę Holaka bez ryzyka!

Holak – Kubx, typy na walkę

Typy na Holak – Kubx są o tyle ciekawe, że widzimy dużą dysproporcję w samych mnożnikach. Zdaniem bukmacherów faworytem jest Holak i nie specjalnie nas to dziwi. W końcu ten przygotowywał się długo do walki, a teraz będzie mógł pokazać swoje umiejętności w High League 4. Patrząc na jego doświadczenie, łatwo można wyciągnąć wniosek, że powinien tutaj wygrać bez przeszkód. Determinacja i warunki fizyczne są właśnie na jego korzyść.

Jakub Krawczyk-Holak – Jakub Świtała Kubx, zapowiedź walki

Jakub Krawczyk do walki z Jakubem Świtałą podejdzie jako faworyt. Jego doświadczenie z innych walk na pewno przeważy tutaj szalę. Holak ma spore doświadczenie, co na pewno warto podkreślić, ale oprócz tego ma lepsze warunki fizyczne, co też pokazywał na face to face. Za Holakiem burzliwy okres, gdy starł się w internecie z Xayoo Industries. Teraz swoje argumenty spróbuje przekuć jeszcze w zwycięstwo na HL 4. Czy to mu się uda?

Holak – Kubx, kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce
Fortuna
1.18
Holak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
4.56
Kubx
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rozpoczętych rund

Under/over rund
Fortuna
1.40
+2.5 rundy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.68
-2.5 rundy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Holak – Kubx, kto wygra walkę?

Holak na papierze wygląda o wiele lepiej niż Kubx, co akurat niespecjalnie nas dziwi. W końcu wiele argumentów przemawia za byłym członkiem Xayoo Industries. Holak na konferencjach był znacznie pewniejszy siebie, co też powinno przełożyć się na determinację, którą zobaczymy ze strony obu Panów w oktagonie. Kubx musi liczyć na szczęśliwe uderzenie, które powaliłoby Holaka, ponieważ w innym przypadku trudno sobie wyobrazić jego wygraną.

Typy na Holak – Kubx

Jeżeli chodzi o inne typy na walkę Holak – Kubx, to jako główny zakład proponujemy właśnie zwycięstwo pierwszego z nich. Holak na papierze wygląda znacznie lepiej niż jego rywal. Przemawia za nim m.in. doświadczenie i dłuższe przygotowanie do walki. Do tego jeszcze warunki fizyczne pozwalają mu na “tańczenie” wokół rywala. Podobnie zresztą uważa bukmacher Fortuna, który tak widzi kursy na to starcie. Zamiast obstawiać na wygraną któregoś z nich, to stawiamy na over rund. Trudno nam sobie wyobrazić scenariusz, gdzie ktokolwiek wygrywa przed końcem drugiem rundy. Fortuna proponuje kurs 1.40, co możesz połączyć z innymi propozycjami na High League 4!

Fortuna
1.40
+2.5 rundy w walce

FAQ

Gdzie obstawiać walkę Holaka z Kubx?

Walkę Holaka z Kubx możesz obstawić w Fortunie.

Kto jest faworytem w tym pojedynku?

Zdaniem Fortuny o wiele większe szanse na zwycięstwo ma Holak.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze