Gdzie oglądać walkę Holak – Kubx? Odpowiedź na to pytanie poznasz niżej, gdzie dokładnie to opisujemy. W sobotę czeka nas czwarta gala High League, podczas której jednym z pierwszych pojedynków będzie starcie Holaka z Kubx. Który z nich tutaj wygra i zapewne zagwarantuje sobie dalszy angaż w federacji?

szpilka-załęcki-high-league-4-bez-ryzyka

Holak – Kubx, gdzie oglądać?

Na High League 4 drugą walką będzie pojedynek Holak – Kubx, czyli rywalizacja debiutanta z influencerem, który ostatnio miał głośny konflikt z Xayoo Industries. Wbrew pozorom to właśnie Holak jest tutaj faworytem. Czy wykorzysta swoje atuty i faktycznie wygra? Odpowiedź poznamy bardzo późnym wieczorem, ale już teraz możesz sprawdzić, gdzie oglądać Holak – Kubx!

Jakub Krawczyk-Holak – Jakub Świtała Kubx, godzina walki

Starcie Holak – Kubx prawdopodobnie rozpocznie się około 20:30. Dokładnej godziny nie znamy, ale będzie można bazować na tym, jak szybko kończyć się będą poprzednie walka. Skoro już przy samych pojedynkach jesteśmy, to sprawdź, jak odebrać bonusy na High League 4 i grając z nimi zwiększ emocje z oglądania!

Jakub Krawczyk-Holak – Jakub Świtała Kubx, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać walkę Holak – Kubx w TV? Jeżeli chcesz oglądać ten pojedynek na telewizorze, to niestety musimy Cię zmartwić, ponieważ nie jest to możliwe w tradycyjny sposób. Federacja nie podpisała umowy z żadną stacją. Możesz jednak przerzucić obraz na TV za pomocą laptopa lub telefonu. Jedyne o co musisz zadbać, to o stały dostęp do internetu!

Holak – Kubx, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Gdzie oglądać za darmo stream online z meczu Holak – Kubx? Nie jest to możliwe, ale możesz odpalić transmisję w systemie PPV, za który musisz zapłacić. Na stronie High League znajdziesz wszystkie niezbędne rzeczy.

Stream z walki Holak – Kubx

Stream online z walki Holak – Kubx będzie dostępny w systemie PPV od High League, gdzie można go kupić już od kilku dni. Warto to zrobić odpowiednio wcześnie, żeby nie martwić się o działanie serwerów na kilka minut przed walką.

fot. pressfocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze