Sobota to kupon na plus. Bardzo dobre spotkanie Pauian no i bardzo wysoka wyjazdowa wygrana, a do tego świetna 4 kwarta Bank of Taiwan i przegrana różnicą 10 punktów, a więc zmieścili się w granicy 11.5. Niedziela to kolejne mecze, jest ich sporo. Tym razem nieco zamieszamy i do tajskiego kosza dołożymy Tadżykistan. 2 typy, walczymy o kolejnego plusa. O godzinie 10:00 będzie jeszcze 1 publikacja, z innej dyscypliny, także zapraszam.

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1145PLN, aby otrzymać:

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

 

Legends – Diesel Power

05.04.020r. 08:45

 
Ciężko określić co zrobili gospodarze w sobotę. Mieli mecz pod kontrolą po 3 kwartach i przegrali. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że odnieśli to z ostatnią ekipą w tabeli, a więc DIS. Ta ekipa wyraźnie odstaje od reszty ligi, mając obecnie bilans 2-16. Dzięki temu przerwali niechlubną serię aż 11 porażek z rzędu. Legends tą porażką mają ich już 3 z rzędu. Z jednej strony oddala się miejsce 3, a z drugiej gonią ich i depczą już po piętach takie ekipy jak Zuhro czy BK 33.
 
No goście też niespodziewanie ponieśli porażkę, ale na pewno nie jest ona brana w kategoriach takiej niespodzianki jak ta rywala. BK 33 na pewno znaczy cokolwiek więcej w lidze niż DIS. Niemniej jednak też jest to swego rodzaju powód do niepokoju, że w ogóle coś takiego im się przytrafiło. Przerwali tym samym serię 3 wygranych z rzędu. Była ona dość cenna, no bo ograli chociażby niewygodnego rywala Faeton, czyli ekipę, z którą obecnie walczą o tytuł wicemistrza.
 
Przed tym meczem forma ekipy Legends nie była zła. Wliczano raczej porażkę z Dushanbe, a mecz z Faeton wyjazdowy przegrany tylko 1 punktem. Pytanie więc czy to jednak początek kryzysu czy jednak wypadek przy pracy. O rehabilitację nie będzie jednak łatwo, bo wystarczy wspomnieć dotychczasowe spotkania bezpośrednie. W tych w tym sezonie jest na razie 2-0 dla Diesel Power.
  • 13.10.2019r. Diesel Power – Legends 85:61
  • 26.01.2020r. Legends – Diesel Power 62:69
Na 19 meczów ligowych gospodarze tylko 4 razy zagrali u siebie. Bilans to 2-2, ale nie uważam, by można być z tego zadowolonym. Wszak ulegli tu 3 mecze z DIS no i wygrali tylko 2. Do tego porażka z dzisiejszym  rywalem. Resztę meczów dograli jako goście no i tam z bilansem 8-7, co też nie jest niczym wybitnym.
 
Goście też na pewno wolą grać u siebie, bo mają bardzo dobry bilans 9-3, ale na wyjazdach obecnie mają najlepszy bilans spośród wszystkich ekip, bo 4-3, więc nie mogą wybrzydzać. Potrafili pokonać Legends, 3 razy Berkut, a przegrane mecze z Legends też nie były najgorsze w ich wykonaniu, bo 11 czy 17 punktów straty przy tym co lider potrafi można uznać za dobre osiągnięcie.
 
Sobotnie mecze obu ekip to na pewno były wypadki przy pracy. Pytanie jednak, która z ekip lepiej to zniesie i będzie potrafiła się zrehabilitować. Argumenty na ten moment wskazują, że faworytem tego spotkania są goście. Lepiej radzą sobie w sezonie, także w meczach bezpośrednich. Moim zdaniem ekipa przyjezdna tutaj zatriumfuje po raz kolejny.
 

Moja propozycja: Diesel Power (z dogrywką)

Kurs: 1.42

Pauian Archiland – Taiwan Beer

05.04.2020r. 10:00

Kolejne w ciągu około tygodnia spotkanie na szczycie Super Basketball League. Wicelider we własnej hali podejmie lidera. Jedni grają fantastycznie i odprawili kolejnego rywala na swojej drodze, a goście po serii 2 słabych meczów wreszcie wygrali w nie najgorszym stylu i zatarli chociaż po części złe wrażenie.

Pauian to ekipa, która potwierdza klasę i wciąż chęci na tytuł mistrzowski. 6 kolejnych zwycięstw z rzędu no i jeśli uda im się to przedłużyć do 7 to będziemy mieć zmianę na fotelu lidera, no bo Pauian będzie mieć o wiele lepszy bilans meczów bezpośrednich. Te 6 meczów to nie były przypadkowe wygrane. Wśród nich wygrana i to bardzo efektowna z dzisiejszym rywalem i nie mniej efektowna wyjazdowa z Yulon Luxgen. W sobotę dominowali i kontrolowali spotkanie od początku do końca, wygrali zasłużenie i na pewno nie są bez szans w tym starciu. Kursy na wygraną na pewno nie odwzorowują prawdziwych możliwości zespołów.

Goście wreszcie się przełamali. Trudno podnieść się po takich porażkach różnicą kilkunastu punktów. Im się udało i pierwsza połowa szczególnie udana, potem przy różnicy 20 punktów spuścili z tonu i ekipie Bank of Taiwan udało się zniwelować straty o połowę. Patrząc jednak na całokształt i na skuteczność, bo po raz 3 z rzędu nie udało im się przekroczyć granicy 80 punktów to zachwytu nad nimi być jednak nie powinno.

Gospodarze są w świetnej formie, no a do tego wygrali 2 ostatnie spotkania domowe z tym rywalem.Kursy na nich rosną, a działo się tak już w ich sobotnim meczu no i widać było co się stało. Warto to wykorzystać. Tym razem na wygraną Pauian nie pogramy, ale będzie nieco bezpieczniejsza opcja.

Moja propozycja: Pauian +7.5

Kurs: 1.46

koszykówka fortuna

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 1145PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 125 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!