Hiszpania – Niemcy: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 27.11.2022

Rodrigo Hernandez, Dani Olmi, Philipp Max

Gdzie oglądać mecz Hiszpania – Niemcy? W niedzielny wieczór dojdzie do niebywale ciekawego pojedynku w 2. kolejce fazy grupowej Mundialu, a mianowicie meczu Hiszpanii z Niemcami. Jeżeli chcesz obejrzeć ten mecz, w tym tekście dowiesz się, gdzie znaleźć transmisję TV oraz stream w internecie.

Mecz pomiędzy Hiszpanią a Niemcami to jeden z najciekawiej zapowiadających się bojów całej fazy grupowej Mundialu 2022. Przy okazji tego spotkania bukmacher BETFAN przygotował niezwykle ciekawą promocję, dzięki której możesz wygrać aż 176 PLN, grając typ na wygraną Hiszpanii lub Niemiec. Jak to możliwe?

  1. Zarejestruj się w BETFAN z naszym kodem ZAGRANIE
  2. Wpłać dokładnie 35 PLN na depozyt
  3. Zagraj dowolny kupon za 33 PLN
  4. Za pozostałe 2 PLN obstaw typ na wygraną Hiszpanii lub Niemiec, dostępny tutaj
  5. Jeśli trafisz, 176 PLN powędruje na Twoje saldo główne!
boost hiszpania niemcy

Hiszpania – Niemcy, transmisja na żywo w TV

Potyczka Hiszpanii i Niemiec zostanie rozegrana w niedzielę, 27 listopada o godzinie 20:00. Będzie to starcie dwóch niezwykle mocnych i utytułowanych zespołów, które teoretycznie powinny walczyć o pierwsze miejsce w grupie. Jedni i drudzy skrajnie odmiennie rozpoczęli jednak zmagania, bo Hiszpania wygrała aż 7-0 z Kostaryką, podczas gdy Niemcy ulegli 1-2 Japonii. A jak potoczy się ich wzajemny pojedynek? Sprawdź nasze propozycje typów na ten mecz. Jeśli chodzi natomiast o transmisję TV, to dostępna ona będzie w TVP 1 oraz TVP Sport.

Hiszpania – Niemcy: transmisja i stream online za darmo

Niedzielny mecz pomiędzy Hiszpanią a Niemcami możliwy do obejrzenia będzie również w internecie na stronie TVP Sport, gdzie dostępne są streamy online. Jedyne, czego potrzebujesz, by móc śledzić ten mecz to dostęp do sieci oraz urządzenie, na którym chcesz go obejrzeć. Chcesz dowiedzieć się gdzie oglądać MŚ 2022? Kliknij widoczny link i sprawdź!

Gdzie oglądać Hiszpania – Niemcy?

Transmisja meczu Hiszpania – Niemcy dostępna będzie w TVP. Jest to pojedynek, który każdy kibic piłkarski po prostu musi obejrzeć, więc warto wiedzieć, gdzie spodziewać się transmisji oraz streamu tego starcia. Przypomnę jeszcze o naszej promocji w BETFAN, w ramach której zagrasz typ na wgraną jednego lub drugiego zespołu z kursem 100,00. Sprawdzaj też regularnie nasze typy na Mistrzostwa Świata!

Obrazek w tle: fot. Meng Dingbo/Xinhua/PressFocus

FAQ

🎯 Gdzie znajdę transmisję meczu Hiszpania - Niemcy?

Starcie Hiszpanii z Niemcami obejrzysz w TVP.

🎯 Kiedy odbędzie się mecz Hiszpania - Niemcy?

Pojedynek ten odbędzie się 27 listopada o 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze