Czy High League jest dostępne w LVBET lub Betclic? To bukmacherzy kojarzeni z walkami celebrytów, a w końcu High League to tego rodzaju organizacja. Gdzie obstawiać najbliższą galę? Oferta w LVBET i Betclic nie obejmuje typowania High League. W chwili obecnej zakłady w odniesieniu do tej federacji możesz robić tylko w Fortunie. Poniżej informacje o kodzie i promocjach na High League w Fortunie!

high league 3 zakład bez ryzyka

High League LVBET

Typy na High League w LVBET – czy to możliwe? Nowa federacja rozpycha się łokciami na polskim rynku, a to oznacza, że też bukmacherzy wykazują zainteresowanie High League. W LVBET niegdyś można było obstawiać walki celebrytów w organizacji FAME MMA. To bukmacher, który kojarzy się typerom z tego rodzaju ofertą. Dlatego nie dziwi, że szukasz zakładów na High League właśnie w serwisie LVBET.

Na ten moment High League w LVBET nie może być obstawiane z jednego powodu. Jakiego? Fortuna podpisała umowę na wyłączność z tą federacją, a to oznacza, że bukmacher ten jako jedyny w Polsce może oferować kursy na pojedynki z udziałem Dubiela, Lil Masti czy pozostałych influencerów. Jeśli coś się zmieni, to oczywiście nie zapomnimy cię o tym poinformować.

Jesteś zainteresowany High League w LVBET? Tym razem nie wytypujesz tej gali u tego bukmachera, ale możesz zrobić to w Fortunie wybierając link poniżej:

High League Betclic

W Betclic High League ma spore wzięcie, bo to kolejny z bukmacherów specjalizujący się we freak fightach. Firma ta w końcu od dłuższego czasu współpracuje z FAME MMA i HYPE MMA. To właśnie w Betclic można typować popularne walki celebrytów. Czy tak też jest w przypadku High League? Jeśli chodzi o organizacje Malika Montany, to sytuacja wygląda podobnie, jak w LVBET. Betclic musi respektować postanowienia pomiędzy Fortuną a High League. Co one oznaczają? To, że bukmacher ten nie może oferować zakładów na High League.

Tak jak nie wytypujesz w Fortunie FAME MMA, tak w Betclic High League nie może być obstawiane.

Oferta LVBET i Betclic na High League

W LVBET i Betclic oferta na freak fighty jest równie bogata co w Fortunie. Oczywiście High League nie może być typowane u tych bukmacherów, ale jeśli zmieni się sytuacja, to nie mamy wątpliwości, że na lvbet.pl i betclic.pl będzie można liczyć na szeroki zakres zakładów. To bukmacherzy, którzy na walki MMA oferują kilkanaście rozszerzeń. Z resztą to samo możesz teraz spotkać w ofercie Fortuny.

Obstawiając w LVBET i Betclic High League będziesz mógł też odebrać bonusy na start. Pamiętaj jednak o jednym: aktualnie funkcja ta jest niedostępna. U tych bukmacherów nie obejrzysz też gali High League. Gdzie to zrobisz? O tym więcej piszemy w tym miejscu.

high league 3 promocja i bonus

Fortuna – jedyny bukmacher na High League

Trzeba przyznać, że Fortuna wykazała się szybką decyzyjnością, jeśli chodzi o obstawianie High League. W 2021 roku pojawiła się informacja, że Malik Montana zakłada nową federację, a już przed pierwszą galą Fortuna została partnerem tej organizacji. Co więcej, zapewniła sobie w umowie wyłączność na oferowanie kursów i zakładów. W ten sposób firma ta niejako zablokowała możliwości pozostałych bukmacherów online takich jak Betclic i LVBET.

👉 Fortuna od początku partneruje gali High League. Zakłady u tego bukmachera odnośnie tej federacji obstawisz na stronie efortuna.pl i mobilnej aplikacji. Przed każdą galą bukmacher ten udostępnia kursy na wszystkie pojedynki z karty walk. Co ciekawe, tyle samo rynków oferowanych jest na walkę wieczoru, jak i pozostałe starcia.

high league

Promocje od Fortuny

Jeśli nie masz konta w Fortunie, a chcesz obstawiać High League u bukmachera, to na start możesz skorzystać z bonusów powitalnych. Co odbierzesz? Wpisując kod promocyjny: ZAGRANIE do formularza rejestracji możesz cieszyć się z powiększonych bonusów na galę. W ofercie tego bukmachera znajdują się:

  • freebet bez depozytu 20 zł,
  • zakład bez ryzyka 600 zł,
  • bonus 100% do 2100 zł.

Wszystkie bonusy wyglądają okazale, bo nawet jeśli odbierzesz 20 zł, to pamiętaj, że to darmowe środki. W tym przypadku nie musisz dokonywać własnej wpłaty na konto, żeby cieszyć się z promocji. Poza kodem wystarczy zweryfikować profil gracza.

Znając rynkowe realia wielu użytkowników ucieszy się z zakładu bez ryzyka. W Fortunie może on wynosić maksymalnie 600 zł. Jak to działa? Dzięki niemu obstawisz High League nie ryzykując własnych pieniędzy, bo jeśli przegrasz – bukmacher wypłaci zwrot stawki. Maksymalnie może to być 600 zł.

high league 3 zakład bez ryzyka

Bukmacher na High League

Bonus na High League zgarniesz od bukmachera Fortuna. Na rynku jest znacznie więcej bukmacherów, ale jak już tłumaczyliśmy wcześniej, tylko w Fortunie oferowane są typy związane z tą galą. W naszym rankingu wysoko oceniamy STS, BETFAN i Superbet, ale tam kursów na High League nie znajdziesz. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku LVBET i Betclic.

Na High League bukmacherzy w większej liczbie nie mogą oferować kursów, dlatego jesteś skazany na wszystko to, co zaproponuje Fortuna. Trzeba jednak oddać temu bukowi, że od lat należy do ścisłej czołówki na rynku. W Fortunie poza wysokimi bonusami możesz skorzystać z dodatkowych opcji takich jak Happy Hours (zakłady bez podatku) i cash out (wcześniejsze rozliczenie kuponu).

Gdzie typować High League?

Tak jak wspominaliśmy wcześniej: zakłady na High League zagrasz tylko w Fortunie. Gdzie typować? W tym celu bukmacher oferuje serwis efortuna.pl i mobilną aplikację. Jeśli chcesz obstawiać przez telefon to możesz zainstalować darmową apkę na urządzenia z systemem iOS/Android.

Na Zagranie znajdziesz też analizy poszczególnych gali i pojedynków na High League. W naszych typach prezentujemy najlepsze zakłady i kursy bukmacherskie. Jak na razie wszystko to robimy w odniesieniu do Fortuny, która jest oficjalnym bukmacherem High League. Nie można jednak wykluczyć, że z czasem High League będzie oferowane również przez pozostałych bukmacherów. W 2020 roku w ten sposób doszło do zmiany w FAME MMA. Tam LVBET został zastąpiony przez Betclic.

Bukmacherzy na High League

Obstawianie freak fights, a więc High League staje się coraz popularniejsze. Nowi użytkownicy poszukują bukmacherów, którzy oferują zakłady, ale też specjalne promocje na tego rodzaju galę. W kontekście High League można polecić Fortunę. Jak doskonale wiesz w Polsce to nie jedyna organizacja freak fight. Czołowe miejsce zajmuje też FAME MMA – w tym przypadku wybór bukmachera musi ograniczyć się do oferty Betclic.

LVBET nie posiada zakładów na High League i FAME MMA. I choć bukmacher ten kojarzony jest z freak fightam, to w ostatnim czasie nie proponuje takich zakładów. U niego High League nie obstawisz. Jeśli interesuje cię gala Malika Montany, to wytypujesz ją w zakładach Fortuny.

FAQ

Czy w LVBET obstawisz High League?

Nie, LVBET nie oferuje zakładów na najbliższą galę High League.

Czy Betclic posiada ofertę na High League?

Nie, w Betclic również nie obstawisz High League.

Gdzie typować High League?

Jedynym bukmacherem na High League jest Fortuna.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze