Już przed pierwszą galą High League wzbudza ogromne zainteresowanie kibiców oraz mediów. Malik Montana z przytupem wchodzi do świata freak fightów, bo High League już na inauguracje pokazuje, jak duży ma potencjał. Raper postawił na znanych influencerów, a także głośne nazwiska w polskim sporcie. O rozpoznawalność High League nie musi się martwić. Czym nas zaskoczy pierwsza gala? Znamy pojedynki z karty walk na High League, a bukmacherzy już przyjmują zakłady na poszczególne starcia. Co typujemy? Kto jest faworytem? Sprawdź typy i kursy bukmacherskie na High League!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

High League typy i kursy bukmacherskie

Kiedy High League mówiło, że chce rzucić wyzwanie FAME MMA, to wielu w to nie wierzyło. Z czasem, kiedy Malik Montana ogłaszał kolejne nazwiska, które dołączały do High League zdaliśmy sobie sprawę, że to będzie kolejna bomba na rynku freak fight. Jako pierwsza z High League związała się Aniela Bogusz, znana jako Lil Masti, która niegdyś dzierżyła pas FAME MMA. Później pojawiły się gwiazdy z projektu “TeamX”, a więc Lexy Chaplin i Natalia “Natsu” Karczmarczyk.

natsu lexy high league typy

Ostatnio szeregi High League zasiliła Ewa Brodnicka. To była mistrzyni świata w boksie zawodowym. Walkę z Brodnicką na High League przyjęła “Lil Masti”, co pokazuje, ze instagramerka nie boi się prawdziwie sportowych wyzwań. W High League już na pierwszej gali pojawi się też Maciej Rataj, znany z FAME MMA i Bonus BGC. Ten drugi walczył m.in. dla FAME MMA oraz brał udział w Punchdown. Skład nazwisk imponuje, a to przecież dopiero początek działalności High League. Prawdziwy hype na tą federację może się zacząć po pierwszej gali.

Jak na razie organizatorzy ogłosili pięć walk na High League. Kto jest faworytem w kursach bukmacherskich? W walce wieczoru, a więc starciu najpopularniejszych polskich influencerek bukmacherzy więcej szans dają dla “Natsu”. Co ciekawe, “buki” na tyle wysoko cenią umiejętności Anieli Bogusz, że to właśnie “Lil Masti” jest upatrywana w roli faworytki starcia z Ewą Brodnicką. W przypadku mężczyzn to typuje się, że “Bonus BGC” pokona “Japczana”, a Adrian “Medusa” Salamon zwycięży Macieja Rataja.

Kursy i typy na High League
Fortuna
1.80
Lexy
1.80
Natsu
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.17
Medusa
3.90
Maciej Rataj
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.65
Bonus BGC
1.98
Japczan
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.20
Josef Bratan
3.60
Cesarz Narcyz
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.25
Lil Masti
1.50
Ewa Brodnicka
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.15
Kuba Nowaczkiewicz
4.15
Kolar
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.52
Big Jack
1.40
Carlito
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zapowiedź i analiza gali High League 1

O High League mówi się już od kilku miesięcy. Na początku pojawił się spór pomiędzy Malikiem Montana a twórcami FAME MMA. Poszło to, że w pierwszej myśli High League miało nazywać się jako Hype MMA. Jak wiadomo włodarze federacji FAME MMA wcześniej zapowiedzieli inny projekt pod nazwa Hype MMA, więc Malik Montana musiał zrezygnować z tej nazwy. W ten oto sposób powstało High League, które jest odpowiedzą na popularne freak fighty. W Polsce dostrzeżono trend, że FAME MMA, a nawet Punchdown generuje coraz to większą widownię – dlatego przybywa nowych federacji podejmujących freak fighty.

Pierwsza gala High League odbędzie się 28 sierpnia w gdańskiej Ergo Arenie. Już teraz federacja ta buduje duże zasięgi w sieci. Na instagramie ma ponad 200 tysięcy obserwujących, choć tak naprawdę nie wiemy, jak będzie wyglądał finalny efekt High League. O wszystkim przekonamy się w ostatni weekend sierpnia.

High League zapowiada nową scenerię i pomysły, tak żeby w jak największym stopniu wyróżnić się na tle FAME MMA. Malik Montana stawia na sprawdzone twarze (Lil Masti, Bonus BGC, Maciej Rataj), ale też nowe nazwiska takie jak Lexy Chaplin i Natalia Karczmarczyk. Na początku nie poziom walk będzie istotny, a show – tego raczej w przypadku tak znanych postaci w świecie mediów społecznościowych nie powinno zabraknąć.

Wydarzenia High League, tak jak FAME MMA czy Punchdown, będą transmitowane w systemie Pay Per View. Warto wspomnieć, że organizatorzy ogłosili także coś takiego jak walka trzech zawodników. Jednocześnie w oktagonie zobaczymy aż trzy osoby, które będą walczyć “każda z każdym”. W tej rywalizacji wezmą udział Łukasz Wdowiak, Bunio i Walaszek. Niewątpliwie będzie to show, którego się oczekuje właśnie od takich gal. Poziom w tej walce raczej nie będzie zbyt wysoki, ale też sam format pozwala na to, żeby było nieco luźniej i gracze przede wszystkim zapewnili dobre show kibicom. Przejdźmy zatem do samej karty walk na pierwszej gali High League.

High League karta walk | zawodnicy

Włodarze High League do tej pory odkryli karty dotyczące pięciu pojedynków. O ile wcześniej było wiadomo, że “Lil Masti” ma być początkowo największą gwiazdą High League, o tyle nikt nie przypuszczał, że z tą federacją zwiąże się m.in. Ewa Brodnicka. To w końcu zawodowa pięściarka, która odnosiła wielkie sukcesy na arenie międzynarodowej. Widać, że Malik Montana będzie werbował do swojej federacji nie tylko ludzi z social media, ale też ze świata sportu.

Aniela Bogusz, czyli “Lil Masti” do tej pory w oktagonie jest niepokonaną zawodniczką. Mówi się, że to najlepsza instagramerka w MMA. “Lil Masti” wygrała dwie walki na FAME MMA, a ostatnio walczyła charytatywnie na gali FEN. Z FAME MMA rozstała się po aferze, która skutkowała odbiorem jej mistrzowskiego pasa. W High League ma kontynuować swoją karierę sportową z równie dobrymi wynikami.

Sprawdź kod promocyjny w Fortunie jedynego bukmachera z ofertą na High League!

Dokładna karta walk na High League 1:

  • Lexy Chaplin vs Natalia “Natsu” Karczmarczyk
  • Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Ewa Brodnicka
  • Adrian “Medusa” Salamon vs Maciej Rataj
  • Piotr “Bonus BGC” Witczak vs Jakub “Japczan” Piotrowicz
  • Josef Bratan vs Gabriel Tadeusz “Cesarz Narcyz” Bystrzycki
  • Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Sebastian “Bunio” vs Łukasz “Yoczook” Walaszek [WALKA TRZECH ZAWODNIKÓW]
  • Maciej “Big Jack” Jarema – Jakub “Monte Carlito” Olewiński
  • Kuba Nowakiewicz – Przemysław “Kolar” Kolarczyk

Lexy Chaplin to instagramerka i tiktokerka z milionowymi zasięgami, która zyskała popularność biorąc udział w projekcie “Team X”. To młoda przedstawicielka social media, która posiada gigantyczne zasięgi. Ją i jej rywalkę na High League, czyli Natalię “Natsu” Karczmarczyk określa się mianem najpopularniejszych influencerek. Razem gwarantują milionową widownię. Ich pojedynek na pewno zapewni wielką rozpoznawalność High League. Dla Lexy Chaplin, jak i Natalii Karczmarczyk to debiut w świecie MMA.

Na High League wystąpi również Maciej Rataj, który w FAME MMA stawiał czoła m.in. “Don Kasjo”. Jego rywalem będzie Adrian “Medusa” Salamon, youtuber, który posiada ponad milion subskrypcji. Obaj mają przeszłość w FAME MMA, więc dokładnie wiedzą, jak wyglądają freak fighty.

high league typy

Ostatnim głośnym nabytkiem High League jest Piotr Witczak, znany pod pseudonimem “Bonus BGC”. To raper i youtuber, który przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. “Bonus BGC” przede wszystkim schudł i zajął się sportem. Rywalizował m.in. z Marcinem Najmanem, a ostatnio na Punchdown 3.

Lexy Chaplin – Natsu: typy i kursy

Lexy Chaplin czy Natalia Karczmarczyk? Bukmacher Fortuna więcej szans przyznaje dla “Natsu”. Tak naprawdę trzeba działać trochę po omacku, bo żadna z tych dziewczyn jeszcze nie walczyła w MMA. Na pewno poziom starcia będzie pozostawiał wiele do życzenia, jeśli chodzi o walory sportowe. Natalia Karczmarczyk jest dużo niższa i lżejsza, co może mieć wpływ na to, co będzie działo się w oktagonie. Wydaje nam się jednak, że “Natsu” jest lepiej przygotowana do tej walki niż jej rywalka. Lexy była w poprzednim projekcie Team X (grupy YouTubowej), ale odeszła po problemach na linii agencja-Lexy i jej znajomi z Team X. Nową twarzą projektu z kolei jest Natsu, która została liderką. Będzie to więc starcie dwóch kobiet związanych z jednym projektem.

high league - typy i kursy

Na początku w kursach w Fortunie przeważała Natsu, ale teraz się to wyrównało i kursy nie wskazują na to, kto będzie faworytem. Można odnieść wrażenie, że Lexy nie ma nic do stracenia, a Natsu się po prostu dobrze przygotowuje i może po raz kolejny, po ostatniej aferze, stracić twarz oraz reputację. Dlatego też będzie jej bardziej zależało i nasz typ idzie właśnie w stronę Natsu, a sam kurs to aż 1.85!

Fortuna
1.85
Wygra NATSU

Aniela „Lil Masti” Bogusz – Ewa Brodnicka: typy i kursy

Bukmacherzy stawiają na “Lil Masti”, ale naszym zdaniem wygra Ewa Brodnicka. Ta druga wie, jak zadawać ciosy, a także ma znacznie większą odporność na ból. Dla Brodnickiej to debiut w MMA, ale wydaje nam się, że umiejętności bokserskie mogą rozstrzygnąć ten pojedynek na jej korzyść. Lil Masti nie walczyła jeszcze z przeciwniczką tej klasy. Brodnicka to nie celebrytka, a bokserka, która święciła wielkie triumfy. Jej technika i czyste umiejętności walki na pewno są na niepodważalnie o wiele wyższym poziomie, ponieważ Lil Masti dotychczas walczyła tylko z amatorkami na FAME MMA. To spora różnica, ponieważ teraz zmierzy się z profesjonalistką.

high league - typy i kursy

Będziemy zaskoczeni, jeśli nie poradzi sobie z Anielą Bogusz. W końcu przemawia za nią bardzo dużo rzeczy, co zresztą było widać po przygotowaniach do gali u obu zawodniczek. Same kursy u bukmacherów także na to wskazują, dlatego też w przypadku tej walki typujemy wygraną Ewy Brodnickiej!

Fortuna
1.50
Wygra Ewa Brodnicka

Adrian „Medusa” Salamon – Maciej Rataj: typy i kursy

“Medusa” czy Rataj? Jak na razie lepszy bilans w walkach freak fight notuje Adrian Salamon, który raz wygrał na FAME MMA. Rataj z kolei przegrał z Kasjuszem Życińskim, a we wrześniu 2020 roku pokonał Sebastiana “Ztrolowanego” Nowaka. W kursach bukmacherskich więcej szans daje się Adrianowi Salamonowi. My odbieramy możliwości wygrana walki przez Macieja Rataja. To zawodnik, który cały czas jest związany ze sportem, bo jest trenerem personalnym. O jego przygotowane fizyczne raczej nie trzeba się obawiać. Co więcej, ma jedną walkę stoczoną więcej!

high league - typy i kursy medusa

Piotr “Bonus BGC” Witczak – Jakub “Japczan” Piotrowicz: typy i kursy

“Bonus BGC” stoczy na High League walkę z “Japczanem”, dla którego będzie to debiut w MMA. Jakub Piotrowicz to popularny streamer na Twitchu, który od jakiegoś czasu wrzucał filmiki ze swoich przygotowań do walk MMA. Można było przypuszczać, że liczy na angaż w jakieś federacji freak-fight. Warto wspomnieć, że Japczan obecnie jest jednym z najbardziej popularnych twórców internetowych w naszym kraju i cieszy się rozpoznawalnością, szczególnie wśród młodszej widownii.

high league - typy i kursy

W lipcu została ogłoszona jego walka z Bonusem BGC, który nie próżnuje. Po przygodzie w FAME MMA – wystąpił on na Punchdown. Piotr Witczak nie ma najlepszych statystyk w MMA – przegrał cztery ostatnie starcia. Japczan to też osoba, która na pewno postawi trudne warunki. Widać jednak, że Bonus zmienił podejście, ciężko trenuje i ma lepsze warunki fizyczne. Dlatego też właśnie stawiamy na to, że wygra.

Fortuna
1.65
Wygra Bonus BGC

Josef Bratan – Gabriel Tadeusz “Cesarz Narcyz” Bystrzycki: typy i kursy

Josef Bratan, czyli kolega po fachu Malika Montany zawalczy na High League z “Cesarzem Narcyzem”. Dla obu będzie to pierwsza konfrontacja w MMA. Kto wygra? Mówi się, że Josef Baratan ma wielkie serce do walki. Przypuszczamy, że może być bardziej zmotywowany niż przedstawiciel Tik-Toka. Podobnie widzą to bukmacherzy, którzy również stawiają na Bratana. Josef to młody raper, który od niedawna stara się podbijać polską scenę muzyczną. Nie do końca mu to wychodzi, ale powoli zdobywa popularność. Nie do końca wiadomo, jakiego jest pochodzenia, ale jego warunki fizyczne dają mu lekką przewagę. Warto wspomnieć, że rocznikowo ma 26 lat, a głośniej się o nim zrobiło, gdy związał się z wytwórnią Malika Montany.

high league - typy i kursy

Cesarz Narcyz to znany tiktorek, który średnio pod swoimi krótkimi filmikami ma około 600-800 tysięcy odtworzeń. To dość sporo, bo wrzuca je prawie codziennie, więc miesięcznie jego zasięgi idą w dziesiątkach milionów. Posiada ponad półtorej miliona obserwujących i 60 milionów polubień. Do tego widać, że ostatnio mocno przygotowuje się do zbliżającej walki na High League. Dzięki temu można liczyć na dobre widowisko w wykonaniu tej pary zawodników. Same kursy, tak jak wspomnieliśmy już wyżej, są na korzyść Josefa i to dość mocno. Dysproporcja jest widoczna gołym okiem, bowiem kurs na rapera to około 1.15, a na Cesarza 4.73. Widać więc, jak postrzegaja tę walkę bukmacherzy.

Maciek “Big Jack” Jarema – Jakub “Carlito” Olewińsk: typy i kursy

Według Fortuny, Jakub Olewiśki jest faworytem w starciu z Big Jackiem. Wskazują na to kursy u tego bukmachera no i trudno się temu dziwić. Carlito ma lepsze warunki fizyczne, ale obaj zawodnicy to osoby niskorosłe. Pomimo tego patrząc na ich przygotowania do walki, to właśnie drugi z nich jest faworytem. Warto wspomnieć, że w takich federacjach będzie to pierwsze starcie osób niskorosłych, chociaż na FAME popularny “Mini Majk” mierzył się z Kruszwilem.

Big Jack popularność zdobył właśnie występując na kanale Kruszwila. Wcześniej wystąpił także na Punch Down 4, więc doświadczenie w walkach już ma. Patrząc jednak na Carlito, to ten wyrasta na faworyta i to właśnie na niego stawiamy w przypadku pierwszej gali High League. Całkiem prawdopodobne, że to nie ostatnia jego walka!

Fortuna
1.40
Carlito wygra walkę

Kuba Nowaczkiewicz – Przemek “Kolar” Kolarczyk: typy i kursy

W tej parze bardzo mocnym faworytem jest Kuba Nowaczkiewicz. Nic w tym dziwnego, bowiem to nie tylko twórca internetowy, ale także osoba, która ma przeszłość w MMA. Na tle innych zawodników w High League wyróżniać się więc będzie umiejętnościami i to dość mocno. Trenował wcześniej amatorsko pod okiem chociażby Sebastiana Kotwicy. Oficjalnie Nowaczkiewicz na koncie ma trzy walki, z czego dwie na Amatorskiej Ligi MMA w 2019 roku. Jego bilans to dwie wygrane i jeden remis.

Teraz na High League czeka go debiutancka walka w tej federacji, jednak jeżeli dobrze mu pójdzie, to na pewno nie będzie to ostatni pojedynek, jaki Nowaczkiewicz stoczy w FAME. Kim z kolei jest Przemek Kolarczyk? To osoba, która nie ma większego doświadczenia na tle właśnie Nowaczkiewicza, dlatego też kursy wyglądają w ten sposób. Nic w tym dziwnego, w końcu i warunki fizyczne i doświadczenie przemawia na korzyść pierwszego z nich. Tak też typujemy tę walkę – Nowaczkiewicz powinien wygrać bez większych problemów.

Walka trzech – Łukasz “Lukas TV” Wdowiak, Łukasz “Yoczook” Walaszek, Sebastian “Bunio” Szabunio: typy i kursy

Na High League będzie też świadkami walki trzech. W niej zmierzą się ze sobą Łukasz Wdowiak, Łukasz Walaszek, a także Sebastian Szabunio. W trakcjie jednej walki w oktagonie zobaczymy więc aż trzy osoby, które powalczą ze sobą. Dosłownie będzie to starcie każdy na każdego, gdzie według Fortuny faworyt to Wdowiak. Warunkami fizycznymi przewyższa pozostałą dwójkę. Do tego jeszcze ma większe doświadczenie niż rywale, którzy słyną głównie z prowadzenia kont w portalach społecznioścowych – na Instagramie i Tik Toku.

Kursy dość jasno wskazują na Łukasza Wdowiaka i w tę stronę pójdziemy też z typami. To właśnie na niego stawiamy w tej walce, jednak zdecydowanie należy pamiętać, że tutaj może się bardzo dużo wydarzyć. Po pierwsze, to dalej jest gala amatorów i pół profesjonalistów, a do tego jeszcze w walce trzech może się zdarzyć po prostu bardzo dużo. Nie dziwi więc, że same kursy są nieco wyższe, niż normalnie mogłoby się wydawać. Sam mnożnik na wygraną Lukas TV z kolei jest taki:

Fortuna
1.65
Lucas TV wygra walkę

Typy bukmacherskie na High League

Co typujemy na najbliższą galę High League? Mamy dla was zakład AKO (dubel) złożony z dwóch typów. Obstawiamy zwycięstwa Ewy Brodnickiej i Bonusa BGC. Liczymy na doświadczenie Brodnickiej wyniesione z bokserskich ringów oraz obycie z oktagonem Bonusa BGC. “Lil Masti” to tak naprawdę celebrytka, która pewnie nigdy nie trenowała tak ciężko w sali, jak Ewa Brodnicka. Z kolei “Bonus BGC” ma za sobą kilka walk w MMA, z których mógł wyciągnąć wiele wniosków. Tego samego nie może powiedzieć debiutujący “Japczan”. Kursy na zwycięstwo Ewy Brodnickiej i Piotra Witczaka przekonują do tego, żeby je obstawić na High League.

Sprawdź typy bukmacherskie na High League i inne gale!

Propozycja kuponu na High League:

kupon high

Trzeba jednak pamiętać, że nie jest to gala profesjonalnych zawodników, a co za tym idzie, może się tu sporo wydarzyć. Oczywiście osoby, które wychodzą do oktagonu na pewno się przygotowują do tego i ciężko trenują. Jednak trzeba uważać co się gra lub odebrać nasz bonus i grać bez ryzyka do 600 PLN. Pamiętaj też, że walki podane wyżej na kuponie to nie jedyna rzecz, jaką można obstawić. Więcej propozycji znajdziesz na naszej stronie Zagranie w dniu walki.

High League zakłady bukmacherskie i bonusy

Kursy i zakłady bukmacherskie na wyłączność oferuje Fortuna. To oznacza, że tylko u tego bukmachera online możecie typować to wydarzenie. Jesteście nowi? W takim razie czeka na was Fortuna kod promocyjny ZAGRANIE, za który otrzymacie bonusy na obstawianie High League. W naszej promocji uzyskacie bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN, zakład bez ryzyka do 600 PLN i bonus 100% do 2100 PLN.

W typach na High League od Fortuny znajdziecie kursy na zwycięstwo walki. Pojawią się też zakłady specjalne i dodatkowe rynki takie jak: będzie nokaut lub walka rozstrzygnie się na punkty? W ofercie Fortuny można liczyć też na zakłady live, które będą przyjmowane w trakcie pojedynków High League.

Fot. z okładki: Adam Starszynski

FAQ

Kiedy gala High League?

High League odbędzie się 28 sierpnia 2021. Darmowe typy na High League znajdziesz w serwisie Zagranie i grupie typerskiej na FB.

Kto zawalczy na High League?

Podczas pierwszej edycji High League w oktagonie pojawią się Lil Masti, Ewa Brodnicka, Lexy Chaplin, Natalia Karczmarczyk, Bonus BGC i Maciej Rataj.

Zaloguj się aby dodawać komentarze