Już przed pierwszą galą High League wzbudza ogromne zainteresowanie kibiców oraz mediów. Malik Montana z przytupem wchodzi do świata freak fightów, bo High League już na inauguracje pokazuje, jak duży ma potencjał. Raper postawił na znanych influencerów, a także głośne nazwiska w polskim sporcie. O rozpoznawalność High League nie musi się martwić. Czym nas zaskoczy pierwsza gala? Znamy pojedynki z karty walk na High League, a bukmacherzy już przyjmują zakłady na poszczególne starcia. Co typujemy? Kto jest faworytem? Sprawdź typy i kursy bukmacherskie na High League!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

High League typy i kursy bukmacherskie

Kiedy High League mówiło, że chce rzucić wyzwanie FAME MMA, to wielu w to nie wierzyło. Z czasem, kiedy Malik Montana ogłaszał kolejne nazwiska, które dołączały do High League zdaliśmy sobie sprawę, że to będzie kolejna bomba na rynku freak fight. Jako pierwsza z High League związała się Aniela Bogusz, znana jako Lil Masti, która niegdyś dzierżyła pas FAME MMA. Później pojawiły się gwiazdy z projektu “TeamX”, a więc Lexy Chaplin i Natalia “Natsu” Karczmarczyk.

natsu lexy high league typy

Ostatnio szeregi High League zasiliła Ewa Brodnicka. To była mistrzyni świata w boksie zawodowym. Walkę z Brodnicką na High League przyjęła “Lil Masti”, co pokazuje, ze instagramerka nie boi się prawdziwie sportowych wyzwań. W High League już na pierwszej gali pojawi się też Maciej Rataj, znany z FAME MMA i Bonus BGC. Ten drugi walczył m.in. dla FAME MMA oraz brał udział w Punchdown. Skład nazwisk imponuje, a to przecież dopiero początek działalności High League. Prawdziwy hype na tą federację może się zacząć po pierwszej gali.

Jak na razie organizatorzy ogłosili pięć walk na High League. Kto jest faworytem w kursach bukmacherskich? W walce wieczoru, a więc starciu najpopularniejszych polskich influencerek bukmacherzy więcej szans dają dla “Natsu”. Co ciekawe, “buki” na tyle wysoko cenią umiejętności Anieli Bogusz, że to właśnie “Lil Masti” jest upatrywana w roli faworytki starcia z Ewą Brodnicką. W przypadku mężczyzn to typuje się, że “Bonus BGC” pokona “Japczana”, a Adrian “Medusa” Salamon zwycięży Macieja Rataja.

Kursy i typy na High League
Fortuna
1.91
Lexy Chaplin
1.70
Natalia NATSU Karczmarczyk
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.27
Adrian Medusa Salamon
3.09
Maciej Rataj
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.60
Piotr Bonus BGC Witczak
2.06
Jakub Japczan Piotrowicz
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.30
Josef Bratan
2.92
Gabriel Cesarz Narcyz Bystrzycki
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.65
Aniela Lil Masti Bogusz
1.98
Ewa Brodnicka
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zapowiedź i analiza gali High League 1

O High League mówi się już od kilku miesięcy. Na początku pojawił się spór pomiędzy Malikiem Montana a twórcami FAME MMA. Poszło to, że w pierwszej myśli High League miało nazywać się jako Hype MMA. Jak wiadomo włodarze federacji FAME MMA wcześniej zapowiedzieli inny projekt pod nazwa Hype MMA, więc Malik Montana musiał zrezygnować z tej nazwy. W ten oto sposób powstało High League, które jest odpowiedzą na popularne freak fighty. W Polsce dostrzeżono trend, że FAME MMA, a nawet Punchdown generuje coraz to większą widownię – dlatego przybywa nowych federacji podejmujących freak fighty.

Pierwsza gala High League odbędzie się 28 sierpnia w gdańskiej Ergo Arenie. Już teraz federacja ta buduje duże zasięgi w sieci. Na instagramie ma ponad 200 tysięcy obserwujących, choć tak naprawdę nie wiemy, jak będzie wyglądał finalny efekt High League. O wszystkim przekonamy się w ostatni weekend sierpnia.

High League zapowiada nową scenerię i pomysły, tak żeby w jak największym stopniu wyróżnić się na tle FAME MMA. Malik Montana stawia na sprawdzone twarze (Lil Masti, Bonus BGC, Maciej Rataj), ale też nowe nazwiska takie jak Lexy Chaplin i Natalia Karczmarczyk. Na początku nie poziom walk będzie istotny, a show – tego raczej w przypadku tak znanych postaci w świecie mediów społecznościowych nie powinno zabraknąć.

Wydarzenia High League, tak jak FAME MMA czy Punchdown, będą transmitowane w systemie Pay Per View.

High League karta walk | zawodnicy

Włodarze High League do tej pory odkryli karty dotyczące pięciu pojedynków. O ile wcześniej było wiadomo, że “Lil Masti” ma być początkowo największą gwiazdą High League, o tyle nikt nie przypuszczał, że z tą federacją zwiąże się m.in. Ewa Brodnicka. To w końcu zawodowa pięściarka, która odnosiła wielkie sukcesy na arenie międzynarodowej. Widać, że Malik Montana będzie werbował do swojej federacji nie tylko ludzi z social media, ale też ze świata sportu.

Aniela Bogusz, czyli “Lil Masti” do tej pory w oktagonie jest niepokonaną zawodniczką. Mówi się, że to najlepsza instagramerka w MMA. “Lil Masti” wygrała dwie walki na FAME MMA, a ostatnio walczyła charytatywnie na gali FEN. Z FAME MMA rozstała się po aferze, która skutkowała odbiorem jej mistrzowskiego pasa. W High League ma kontynuować swoją karierę sportową z równie dobrymi wynikami.

Sprawdź kod promocyjny w Fortunie jedynego bukmachera z ofertą na High League!

Lexy Chaplin to instagramerka i tiktokerka z milionowymi zasięgami, która zyskała popularność biorąc udział w projekcie “Team X”. To młoda przedstawicielka social media, która posiada gigantyczne zasięgi. Ją i jej rywalkę na High League, czyli Natalię “Natsu” Karczmarczyk określa się mianem najpopularniejszych influencerek. Razem gwarantują milionową widownię. Ich pojedynek na pewno zapewni wielką rozpoznawalność High League. Dla Lexy Chaplin, jak i Natalii Karczmarczyk to debiut w świecie MMA.

typy i kursy w Fortunie na High League

Na High League wystąpi również Maciej Rataj, który w FAME MMA stawiał czoła m.in. “Don Kasjo”. Jego rywalem będzie Adrian “Medusa” Salamon, youtuber, który posiada ponad milion subskrypcji. Obaj mają przeszłość w FAME MMA, więc dokładnie wiedzą, jak wyglądają freak fighty.

Ostatnim głośnym nabytkiem High League jest Piotr Witczak, znany pod pseudonimem “Bonus BGC”. To raper i youtuber, który przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. “Bonus BGC” przede wszystkim schudł i zajął się sportem. Rywalizował m.in. z Marcinem Najmanem, a ostatnio na Punchdown 3.

Lexy Chaplin – Natalia “Natsu” Karczmarczyk: typy i kursy

Lexy Chaplin czy Natalia Karczmarczyk? Bukmacher Fortuna więcej szans przyznaje dla “Natsu”. Tak naprawdę trzeba działać trochę po omacku, bo żadna z tych dziewczyn jeszcze nie walczyła w MMA. Na pewno poziom starcia będzie pozostawiał wiele do życzenia, jeśli chodzi o walory sportowe. Natalia Karczmarczyk jest dużo niższa i lżejsza, co może mieć wpływ na to, co będzie działo się w oktagonie. Wydaje nam się jednak, że “Natsu” jest lepiej przygotowana do tej walki niż jej rywalka. Obie dziewczyny przez pewien moment tworzyły wspólnie Team X (znaną YouTubową grupę), ale ostatecznie ich drogi się rozeszły. Obecnie Natalia jest w nowym Teamie, a Lexy tworzy w pojedynkę. W tej konfrontacji pójdziemy za głosem bukmachera i obstawimy zwycięstwo “Natsu”.

Fortuna
1.70

Aniela „Lil Masti” Bogusz – Ewa Brodnicka: typy i kursy

Bukmacherzy stawiają na “Lil Masti”, ale naszym zdaniem wygra Ewa Brodnicka. Ta druga wie, jak zadawać ciosy, a także ma znacznie większą odporność na ból. Dla Brodnickiej to debiut w MMA, ale wydaje nam się, że umiejętności bokserskie mogą rozstrzygnąć ten pojedynek na jej korzyść. “Lil Masti” nie walczyła jeszcze z przeciwniczką tej klasy. Brodnicka to nie celebrytka, a bokserka, która święciła wielkie triumfy. Będziemy zaskoczeni, jeśli nie poradzi sobie z Anielą Bogusz. Typujemy wygraną Ewy Brodnickiej!

Fortuna
1.98
Wygra Ewa Brodnicka

Adrian „Medusa” Salamon – Maciej Rataj: typy i kursy

“Medusa” czy Rataj? Jak na razie lepszy bilans w walkach freak fight notuje Adrian Salamon, który raz wygrał na FAME MMA. Rataj z kolei przegrał z Kasjuszem Życińskim, a we wrześniu 2020 roku pokonał Sebastiana “Ztrolowanego” Nowaka. W kursach bukmacherskich więcej szans daje się Adrianowi Salamonowi. My odbieramy możliwości wygrana walki przez Macieja Rataja. To zawodnik, który cały czas jest związany ze sportem, bo jest trenerem personalnym. O jego przygotowane fizyczne raczej nie trzeba się obawiać. Co więcej, ma jedną walkę stoczoną więcej!

Piotr “Bonus BGC” Witczak – Jakub “Japczan” Piotrowicz: typy i kursy

“Bonus BGC” stoczy na High League walkę z “Japczanem”, dla którego będzie to debiut w MMA. Jakub Piotrowicz to popularny streamer na Twitchu, który od jakiegoś czasu wrzucał filmiki ze swoich przygotowań do walk MMA. Można było przypuszczać, że liczy na angaż w jakieś federacji freak-fight. W lipcu została ogłoszona jego walka z “Bonusem BGC”, który nie próżnuje. Po przygodzie w FAME MMA – wystąpił on na Punchdown. Piotr Witczak nie ma najlepszych statystyk w MMA – przegrał cztery ostatnie starcia. Naszym zdaniem jest jednak faworytem konfrontacji z “Japczanem”.

Fortuna
1.60
Wygra Bonus BGC

Josef Bratan – Gabriel Tadeusz “Cesarz Narcyz” Bystrzycki: typy i kursy

Josef Bratan, czyli kolega po fachu Malika Montany zawalczy na High League z “Cesarzem Narcyzem”. Dla obu będzie to pierwsza konfrontacja w MMA. Kto wygra? Mówi się, że Josef Baratan ma wielkie serce do walki. Przypuszczamy, że może być bardziej zmotywowany niż przedstawiciel Tik-Toka. Podobnie widzą to bukmacherzy, którzy również stawiają na Bratana.

Typy bukmacherskie na High League

Co typujemy na najbliższą galę High League? Mamy dla was zakład AKO (dubel) złożony z dwóch typów. Obstawiamy zwycięstwa Ewy Brodnickiej i Bonusa BGC. Liczymy na doświadczenie Brodnickiej wyniesione z bokserskich ringów oraz obycie z oktagonem Bonusa BGC. “Lil Masti” to tak naprawdę celebrytka, która pewnie nigdy nie trenowała tak ciężko w sali, jak Ewa Brodnicka. Z kolei “Bonus BGC” ma za sobą kilka walk w MMA, z których mógł wyciągnąć wiele wniosków. Tego samego nie może powiedzieć debiutujący “Japczan”. Kursy na zwycięstwo Ewy Brodnickiej i Piotra Witczaka przekonują do tego, żeby je obstawić na High League.

Sprawdź typy bukmacherskie na High League i inne gale!

Propozycja kuponu na High League:

kupon high

High League zakłady bukmacherskie i bonusy

Kursy i zakłady bukmacherskie na wyłączność oferuje Fortuna. To oznacza, że tylko u tego bukmachera online możecie typować to wydarzenie. Jesteście nowi? W takim razie czeka na was Fortuna kod promocyjny ZAGRANIE, za który otrzymacie bonusy na obstawianie High League. W naszej promocji uzyskacie bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN, zakład bez ryzyka do 600 PLN i bonus 100% do 2100 PLN.

W typach na High League od Fortuny znajdziecie kursy na zwycięstwo walki. Pojawią się też zakłady specjalne i dodatkowe rynki takie jak: będzie nokaut lub walka rozstrzygnie się na punkty? W ofercie Fortuny można liczyć też na zakłady live, które będą przyjmowane w trakcie pojedynków High League.

Fot. z okładki: Adam Starszynski

FAQ

Kiedy gala High League?

High League odbędzie się 28 sierpnia 2021. Darmowe typy na High League znajdziesz w serwisie Zagranie i grupie typerskiej na FB.

Kto zawalczy na High League?

Podczas pierwszej edycji High League w oktagonie pojawią się Lil Masti, Ewa Brodnicka, Lexy Chaplin, Natalia Karczmarczyk, Bonus BGC i Maciej Rataj.

Zaloguj się aby dodawać komentarze