Transmisja live z High League 4 będzie przeprowadzona za pośrednictwem internetu. To oznacza, że w trybie online na komputerze, telefonie czy Smart TV będziesz mógł obejrzeć wszystkie walki m.in. starcie Artura Szpilki z Denisem Załęckim. Stream na żywo jest dystrybuowany za sprawą Pay Per View. Co to oznacza? To że najpierw trzeba wykupić dostęp PPV, aby później móc oglądać High League 4. Jak to zrobić? Jaka jest cena za PPV?

high league 4 artur szpilka

High League 4 gdzie oglądać? High League 4 PPV

Oglądanie High League przypomina korzystanie z transmisji innej znanej organizacji freak fight, czyli FAME MMA. To federacje, które w podobny sposób relacjonują swoje wydarzenia. Jeśli chodzi o konferencje czy ceremonię ważenia, to wszystko to przed High League 4 obejrzysz za darmo na YouTube. Sama gala jest kodowana, co oznacza, że najpierw trzeba dokonać opłaty za PPV, żeby uruchomić transmisje na żywo.

Uzyskując kod PPV na High League 4 możesz go aktywować w serwisie streamingowym, co pozwoli ci obejrzeć całą galę na żywo. Przed użyciem kodu – należy być zarejestrowanym użytkownikiem w portalu highlive.tv. To bezpośrednio na nim uruchamiany jest streaming z gali. Co więcej, High League TV posiada też specjalną aplikację, dzięki której obejrzysz wydarzenie w urządzeniu mobilnym opartym o system iOS lub Android.

High League 4: PPV. Jak kupić? Ile kosztuje? Cena i kod promocyjny!

Na High League 4 Fortuna udostępna kod promocyjny, który pozwala na postawienie zakładu bez ryzyka przed galą. To oferta, która nie ma nic wspólnego z transmisją PPV, ale jeśli ktoś poluje na bonusy bukmacherskie, to na High League 4 może wykorzystać promocje u tego bukmachera. Dodatkowo Fortuna oferuje też darmowe zakłady i bonus od wpłaty.

Jeśli chodzi o transmisje z gali, to organizatorzy dysponują dwoma pakietami TV. Kibice, którzy korzystali z PPV przy okazji poprzednich edycji High League doskonale powinni wiedzieć o co chodzi. W skrócie: możesz wybrać jeden spośród dwóch modeli transmisji. Do twojej dyspozycji jest standardowy stream o jakości obrazu 720p, a także wersja premium o jakości transmisji 1020p. Co więcej, w tej drugiej opcji uzyskujesz dostęp do dodatkowych funkcji m.in. przez dłuższy czas możesz korzystać z powtórki tego wydarzenia.

high league ppv

To, jaki stream wybierzesz zależy od ciebie. Oczywiście pakiety różnią się ceną – ten podstawowy jest o kilka złotych tańszy niż wersja premium.

High League 4 stream online

Stream online z High League 4 działa tylko w internecie, co oznacza, że nie ma opcji wybrania transmisji w pakiecie Polsat Box czy NC+. Relacja z gali, na której zawalczy Natsu z Lexy Chaplin, nie będzie też dostępna w żadnej telewizji kablowej. Jeśli chcesz obejrzeć High League 4 to możesz to zrobić za pośrednictwem:

  • serwisu highlive.tv,
  • aplikacji High League Player.

Bez względu na to, jaki model relacji wybierzesz – musisz aktywować kod PPV. Patrząc przez pryzmat cenowy, to transmisje kosztują tyle samo na stronie internetowej, jak i w playerze High League. Co więcej, podobnie działa też model uruchomienia streamu. Po wykupieniu kodu PPV należy go dokładnie wkleić/przepisać w zakładce “zrealizuj kod”. Odpowiednie hasło PPV otrzymasz po tym, gdy dokonasz opłaty za transmisje.

high league 4

High League 4 transmisja na żywo

Gala High League 4 odbędzie się w sobotę tj. 17 września 2022 roku. Transmisja live będzie prowadzona z hali w Gliwicach, gdzie jeszcze kilkanaście dni temu toczyły się mecze siatkarskich Mistrzostw Świata. Organizatorzy ponownie spodziewają się kompletu, ale nie trzeba wybierać się do hali, żeby obejrzeć wszystkie walki. Jeśli zostajesz w domu, to możesz skorzystać z playera, dzięki któremu obejrzysz całą galę High League 4.

Przede wszystkim musisz zadbać o to, aby posiadać konto w serwisie highlive.tv. To konieczne, żeby przejść do płatności za PPV. Nie masz konta? W takim razie zarejestruj się na stronie High League. Sam proces zajmuje dosłownie kilka chwil, bo wystarczy podać tylko podstawowe informacje takie jak login czy hasło. Następnie możesz skorzystać z płatności online, aby wykupić transmisje PPV. Za dostęp do High League 4 zapłacisz m.in. przy użyciu karty VISA/Mastercard.

Gdy operator transmisji zaksięguje przelew od ciebie, to na twój adres e-mail zostanie wysłany kod PPV. Zrealizuj go, a będziesz mógł uruchomić przekaz na żywo z gali. Zaleca się internet o minimalnej przepustowości 10 mb/s.

CENA PPV na High League 4 – ile kosztuje?

Jak głęboko do kieszeni trzeba sięgnąć, żeby dokonać zakupu PPV na High League 4? W tym przypadku możesz skorzystać z dwóch opcji cenowych. Jak wspominaliśmy wcześniej koszt uwarunkowany jest tym, jaki model transmisji wybierzesz.

W podstawowej wersji High League 4 PPV pozyskasz po wniesieniu opłaty o wartości 29.99 złotych. Wówczas będziesz mógł śledzić galę na obrazie o jakości 720p. Jeśli oczekujesz lepszego poziomu transmisji, to powinieneś wybrać droższy pakiet. Transmisja premium kosztuje 35.99 zł. Daje ci ona dostęp do hejt roomu, a także wyższego standardu obrazu o jakości 1020p.

High League 4 PPV – jak kupić?

Pay Per View na High League 4 możesz kupić bezpośrednio w serwisie federacji. Influencerzy, którzy biorą udział w gali również reklamują to wydarzenie i oferują specjalne linki do transmisji. W ten sposób dbają o to, aby dostęp do High League 4 miała jak najszersza grupa kibiców.

Zakup PPV na galę zajmuje mało czasu. Wszystko możesz załatwić przez internet. Wystarczy, że wybierzesz stronę highlive.tv, a następnie po zalogowaniu przejdziesz do dostępnych pakietów transmisji. Decydując się na dany model transmisji następnie jesteś przekierowany do działu płatności. Tam wykonasz przelew elektroniczny m.in. używając do tego karty płatniczej. Chwilę po tym powinieneś odebrać aktywny kod PPV na transmisje.

PPV na High League 3 – gdzie kupić? Gdzie oglądać?

Ponownie Malik Montana stanął na głowie, żeby karta walk High League 4 składała się z głośnych nazwisk. I faktycznie tak jest. W walce wieczoru zawalczy Natsu z Lexy Chaplin, a jako co-main event figuruje starcie Artura Szpilki z Denisem Załęckim. Poza tymi dwiema konfrontacjami na High League 4 będziesz mógł jeszcze obejrzeć siedem pojedynków.

Na stronie highlive.tv obejrzysz, jak w MMA debiutuje Maja Staśko. Co więcej, na gali dojdzie też do pojedynku raperów: Josefa Bratana z Krystianem Maciaszczykiem.

Walki na High League 4 tradycyjnie rozpoczną się po godzinie 20:00. PPV możesz kupować też w trakcie gali. Płatności obsługiwane są online, więc operator informacje o przelewie otrzymuje w czasie rzeczywistym, co oznacza, że kod PPV zostanie wysłany błyskawicznie.

FAQ

Kiedy i gdzie odbędzie się High League 4?

Gala High League 4 zostanie zorganizowana w Gliwicach 17 września 2022 roku (sobota).

Gdzie oglądać High League 4?

Transmisja live będzie dostępna w serwisie highlive.tv i High League Player.

Ile kosztuje PPV?

Minimalna cena za dostęp do transmisji to 29.99 zł.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze