Jak i gdzie obstawiać High League 4? Zakłady na to wydarzenie znajdziesz u bukmachera Fortuna. W High League 4 udział wezmą znane twarze, które już wcześniej rywalizowały we freak fights. Jak zwykle pojawią się też nowe nazwiska. W High League zadebiutują Artur Szpilka i Maja Staśko. Jak obstawiać walki z ich udziałem? Poniżej znajdziesz informacje dotyczące tego, co grać na High League 4?

high league 4 artur szpilka

Gdzie obstawiać High League 4?

Na High League typy możesz realizować tylko u jednego bukmachera. Może to być dla ciebie dziwne, bo w końcu na polskim rynku jest znacznie więcej operatorów bukmacherskich. High League 4 dostępne jest tylko w Fortunie ze względu na umowę, która obowiązuje pomiędzy tym bukmacherem a federacją. To dokument, który gwarantuje prawa do kursów i zakładów na High League tylko Fortunie.

Obstawianie High League 4 w Fortunie wiąże się z okazją odbioru bonusów, a także wytypowaniem konkretnych pojedynków  z karty walk. Podczas najbliższego wydarzenia odbędzie się 9 konfrontacji. Na High League 4 do oktagonu wejdą mężczyźni, jak i kobiety. Wszystkie te pojedynki możesz typować na stronie efortuna.pl i aplikacji mobilnej.

Typując walki na High League 4 możesz robić tylko zakłady w trybie pre-match. Co one oznaczają? Obstawianie pojedynku przed jego rozpoczęciem. Pamiętaj, że najbliższa gala odbędzie się już w sobotę tj. 17 września o godzinie 20:00.

Zakład bez ryzyka do 600 PLN w Fortunie na High League 4

W Fortunie High League 4 możesz obstawić bez ryzyka. Co to za promocja? To oferta dl wszystkich nowych klientów, którzy nie mieli jeszcze okazji rejestrowania konta na efortuna.pl. Jeśli nie jesteś graczem tego bukmachera, to możesz przy rejestracji użyć nasz kod: ZAGRANIE. W zamian za niego otrzymasz ubezpieczenie stawki z pierwszego kuponu. Co to oznacza? To że odbierzesz zwrot stawki, jeśli twoje typy na High League się nie sprawdzą.

Dzięki promocji Fortuny bez ryzyka możesz przewidzieć kto wygra starcie Ferrari vs Scarface lub Szpilka vs Załęcki? Ubezpieczenie podlega zakład do 600 zł, co oznacza, że bez ryzyka możesz tyle właśnie postawić. W sytuacji porażki – otrzymasz zwrot do maksymalnie tej kwoty.

Jak otrzymać zakład bez ryzyka na High League 4? Oto nasze porady:

 1. Zarejestruj się w Fortunie wpisując nasz kod promocyjny: ZAGRANIE
 2. Dokonaj pierwszej wpłaty na konto o minimalnej wartości 20 zł
 3. Postaw kupon na High League 4 za wpłacone środki – może to być zakład SOLO lub AKO
 4. Poczekaj na rozstrzygnięcie gali – jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki od bukmachera

Odebrany bonus od Fortuny należy obrócić raz w zakładach po dowolnym kursie. Gdy to zrobisz – możesz wypłacić środki na rachunek bankowy.

💪 Obstawianie High League 4 – co trzeba wiedzieć?

Tak jak High League wytypujesz u jednego bukmachera, tak i obejrzysz tylko u jednego operatora streamingowego. Dostęp do transmisji uzyskasz po opłaceniu PPV. Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, to poza zakładem bez ryzyka w ofercie Fortuny znajdują się też freebety. A to oznacza, że bez wkładu własnego również będziesz mógł obstawić High League 4.

high league 4 gdzie obstawiać

Co trzeba wiedzieć przed galą? Większość pojedynków odbędzie się w klasycznej formule MMA. W ten sposób będą walczyć Natsu z Lexy Chaplin i Artur Szpilka z Denisem Załęckim. Jedynym wyjątkiem od tej reguły jest pojedynek Josefa Bratan z Krystianem Maciaszczykiem. W tym przypadku panowie umówili się na konfrontacje w formule K-1 w małych rękawicach.

Na najbliższej gali zostanie rozstrzygnięta przyszłość dwóch pasów. Lexy Chaplin spróbuje odebrać go Natsu, a Mini Majk będzie bronił tytułu w pojedynku z Salimem Chiboubą. To dwie walki mistrzowskie, które będzie można obejrzeć na High League 4. Od strony sportowej najlepiej zapowiada się konfrontacja Artura Szpilki z Denisem Załęckim.

High League 4 gdzie obstawiać – oferta bukmachera Fortuna na kartę walk

Co jest w ofercie Fortuny na High League 4? Poza bonusami, to bukmacher, który przygotował wiele zakładów dotyczących każdego pojedynku. Generalnie rodzaj rynków i typów przypomina te, które obowiązują w zawodowym MMA, czyli UFC i KSW. Przystępując do typowania High League 4 możesz korzystać z następujących zakładów:

 • wynik walki,
 • w której rundzie koniec pojedynku,
 • liczba rozpoczętych rund: mniej/więcej,
 • jak zakończy się walka: na punkty/przed czasem,
 • czy walka rozstrzygnie się w pierwszej minucie,
 • zawodnik wygra przez KO/TKO,
 • zawodnik wygra na punkty.

Kursy na tego rodzaju rynki znajdziesz w odniesieniu do każdego pojedynku z karty walki High League 4. Dla typerów to okazja na kompleksową analizę starcia i postawienie ciekawego typu. Przy tak szerokim wyborze użytkownik nie musi skupiać się tylko na głównych rynkach: kto wygra walkę?

Bonus Fortuna na High League 4

Zakłady na High League 4 początkowo mogą pochodzić z salda bonusowego. W końcu Fortuna oferuje aż cztery bonusy na start. Na początku artykułu przedstawiliśmy to, jak możesz postawić zakład bez ryzyka. W kolejnych akapitach wyjaśnimy, co zrobić, żeby odebrać freebety i bonus od wpłaty.

Po wpisaniu kodu promocyjnego ZAGRANIE utworzysz konto w Fortunie, które będzie profilem tymczasowym. Jeśli zweryfikujesz je tj. w edycji konta wpiszesz dodatkowe dane, a także prześlesz skany/zdjęcia dokumentu tożsamości, to otrzymasz w prezencie freebet o wartości 20 zł. To darmowy zakład, który możesz dowolnie wykorzystać na kuponie High League 4. Co więcej, robiąc pierwszą wpłatę – odbierzesz kolejny freebet 10 zł.

Fortuna wynagradza też drugi depozyt. Jeśli chcesz w pełni wykorzystać wszystkie profity u tego bukmachera, to wystarczy zrobić kolejną wpłatę, a otrzymasz 50% tej kwoty do maksymalnie 200 zł (przy wpłacie 400 zł).

Obstawianie High League 4 – jak obstawiać?

Tradycyjnie przed typowanie High League zwracamy uwagę, że to gala freak fights. Co prawda tego rodzaju walki coraz bardziej się profesjonalizują, ale wciąż nie brakuje zawodników, którzy dysponują niskimi umiejętnościami. Wydaje się, że czysto sportowo można podchodzić do starcia Artura Szpilki z Denisem Załęckim. Ten pierwszy od lat był pięściarzem, z kolei ten drugi próbuje swoich sił w MMA, jak i pojedynkach na gołe pięści. Ich walka w w formule MMA może okazać się świetnym widowiskiem.

Przed wskazaniem zakładów u bukmachera zachęcamy do chłodnej analizy i kalkulacji. Warto sprawdzić doświadczenie uczestników gali w sportach walki. Co jeszcze? Bilans walk, a także warunki fizyczne. Dodatkowo można posiłkować się oceną bukmacherów za pośrednictwem kursów.

Gala High League 4 – najważniejsze informacje

Najbliższa gala High League 4 odbędzie się 17 września 2022 roku. Gdzie organizatorzy zaplanowali to wydarzenie? Areną zmagań będzie hala w Gliwicach, która często gościła m.in. walki KSW i FAME MMA. Fani freak fights, którzy chcą obejrzeć galę na żywo mogą skorzystać z transmisji PPV. Cena rozpoczyna się od kwoty 29.99 złotych.

FAQ

Kogo możesz obstawiać na High League 4?

Na najbliższej gali High League udział wezmą m.in. Natsu, Lexy Chaplin, Artur Szpilka, Denis Załęcki, Ferrari i Maja Staśko.

Gdzie obstawiać High League 4?

Jedynym bukmacherem w Polsce, który dysponuje zakładami na High League 4 jest Fortuna.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze