Jak i gdzie oglądać PPV z High League 3? Transmisja na żywo z gali zostanie przeprowadzona w dedykowanej aplikacji High League Player, a także serwisie internetowym. Ile kosztuje PPV na High League 3? Cena może odnosić się dwóch modelów transmisji: podstawowej i wersji premium. Wiemy, jak oglądać stream na żywo z High League 3! Sprawdź, co zrobić, żeby uruchomić transmisję z najbliższej gali.

high league 3 zakład bez ryzyka

High League 3 gdzie oglądać? High League 3 PPV

Gala High League 3 może być obstawiana u bukmachera Fortuny, a to operator, który słynie z bogatych transmisji live. Czy High League może być oglądane w Fortuna TV? W tym przypadku nie ma takiej opcji, ponieważ federacja Malika Montany do transmisji wykorzystuje system Pay Per View. Co to oznacza? Aby oglądać High League 3 trzeba kupić PPV, a następnie zrealizować kod w serwisie highlive.tv lub aplikacji mobilnej.

Na High League 3 zawalczą m.in. Alberto Simao i Marcin Dubiel. Gala została zaplanowana na 4 czerwca 2022 roku. Tym razem celebryci zgromadzą się w sopockiej Ergo Arenie. Jeśli nie masz kupionego biletu do hali, to High League 3 w całości obejrzysz na żywo w internecie.

High League 3: PPV. Jak kupić? Ile kosztuje? Cena i kod promocyjny!

PPV na High League 3 to standard, bo w ten sposób możesz oglądać również FAME MMA. To model transmisji na żywo, który znany jest też w USA. W ten sposób sprzedawane są m.in. galę UFC i bokserskie pojedynki. Jak to działa? Aby uzyskać dostęp do playera transmitującego High League 3 musisz dokonać specjalnej opłaty. Dzięki niej otrzymasz kod PPV, który po aktywacji udostępnia przekaz live z gali.

Jeśli chodzi o High League 3 to włodarze federacji po raz kolejny wprowadzili dwa standardy transmisji. Podstawowa opcja jest tańsza, ale oznacza gorszą jakość obrazu (720p). Możesz też wykupić droższy model Premium, który wiążę się z lepszym obrazem (1020p), a także podglądem hejt roomu. PPV na transmisje premium jest o kilka złotych droższe, co dokładnie wyjaśniamy w rozwinięciu artykułu.

high league tv

High League 3 stream online

Z gali High League 3 bukmacherzy nie oferują darmowego streamu online. Tak się dzieje m.in. w przypadku UFC, które możesz oglądać w STS i Fortunie. Jeśli chodzi o najbliższą galę, to aktualne typy na sporty walki znajdziesz w tym miejscu. Na High League 3 stream będzie działał tylko po wykupieniu PPV. Gdzie go możesz oglądać?

Transmisja na żywo z High League 3 pojawia się na dwóch nośnikach:

  • serwisie highlive.tv,
  • aplikacji High League Player.

W obu przypadkach trzeba wykupić PPV, żeby transmisja pojawiła się na ekranie twojego komputera czy telefonu. Oczywiście do poprawnego działania streamu zaleca się internet o minimalnej przepustowości 10 mb/s.

High League 3 transmisja na żywo

Transmisja live z High League 3 rozpocznie się 4 czerwca przed godziną 20:00. Wcześniej za pośrednictwem kanału YouTube możesz za darmo oglądać m.in. konferencję prasową, a także ceremonię ważenia. To darmowe materiały udostępniane przez High League. Sama gala jest kodowana w systemie PPV.

Jak oglądać High League 3? Przede wszystkim musisz zdecydować, gdzie będziesz oglądał? Jak już wyjaśnialiśmy wcześnie do wyboru masz serwis online, a także aplikację na iOS/Android. Apka High League Player obsługuje transmisje PPV i działa na smartfonach, a także tabletach. Pobranie jej i instalacja nic nie kosztuje.

CENA PPV na High League 3 – ile kosztuje?

Ile musisz wydać, żeby oglądać High League 3? To zależy, który model transmisji wybierzesz. Jeśli zdecydujesz się na podstawową wersję, to w tym przypadku cena wynosi 29.99 złotych. W podstawowym pakiecie masz do dyspozycji relacje w jakości 720p przez całą galę.

Cena za PPV premium to wydatek o pięć złotych większy. Ile to kosztuje? Podgląd na hejt room, a także wyższa jakość obrazu to wydatek rzędu 35.99 zł. Ceny te są zbliżone do tego, jakie obowiązują w FAME MMA.

high league 3 zakład

High League 3 PPV – jak kupić?

Jak można zakupić PPV na High League 3? Generalnie odbywa się to przez oficjalny serwis federacji, a więc highlive.tv. Aby kupić PPV najpierw trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem. To istotne, bo kod PPV realizujesz właśnie po zalogowaniu się na konto. Jak utworzyć konto w highlive.tv? Wystarczy uzupełnić krótki formularz rejestracyjny, gdzie trzeba podać:

  • imię,
  • nazwisko,
  • e-mail,
  • hasło do logowania,
  • narodowość.

To wystarczy, żeby stworzyć profil w highlive.tv, dzięki czemu zyskujesz możliwość zakupu PPV. Kod na High League 3 odbierzesz po opłaceniu zamówienia. W pierwszej kolejności wybierasz rodzaj transmisji, a następnie możesz dokonać zapłaty za PPV. System płatności obsługiwany jest przez Hotpay, co oznacza, że elektronicznym przelewem potwierdzisz transakcje. Zakup kodu PPV zajmuje tylko kilka minut. Po tym czasie na adres e-mail odbierzesz kod uruchamiający transmisje live.

PPV na High League 3 – gdzie kupić? Gdzie oglądać?

Jak wyjaśnialiśmy wcześniej Pay per View na High League kupisz na głównej stronie federacji. W serwisach społecznościowych możesz znaleźć odnośniki do zakupu PPV, które są reklamowane przez influencerów biorących udział w gali. Kiedy dokonasz zakupup PPV, to powinieneś przejść do realizacji kodu. Gdzie go wpisać?

kod ppv high league

Jeśli zalogujesz się na konto na stronie highlive.tv lub w mobilnej aplikacji to w górnym menu wyświetla się przycisk “zrealizuj kod”. Po wejściu w niego zostaniesz przekierowany na podstronę, gdzie będzie znajdowało się miejsce na kod PPV. Możesz go ręcznie przepisać lub wkleić w wybrane pole. To powinno pozwolić ci bez problemu oglądać galę High League 3.

Jakie walki obejrzysz po realizacji kodu? Głównym pojedynkiem jest konfrontacja Simao z Marcinem Dubielem. Poza tym na High League 3 po raz kolejny zawalczy Lil Masti, która zmierzy się z Zusje Astafiewa. Do oktagonu wejdą też Ewa Brodnicka i Kamila Wybrańczyk, a także Robert Burneika walczący z Robertem Orzechowskim.

FAQ

Jaka jest cena za PPV na High League 3?

Cena podstawowej transmisji z High League 3 wynosi 29.99 zł.

Gdzie oglądać High League 3?

Galę za pośrednictwem PPV obejrzysz na żywo w serwisie highlive.tv i aplikacji mobilnej.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze