Kto walczy na High League 3? Karta walk już jakiś czas temu została zapełniona przez organizatorów tego wydarzenia. Na kogo postawił Malik Montana? Tym razem na High League 3 pojawi się kilka nazwisk kojarzonych m.in. z FAME MMA. Oczywiście znalazło się też miejsce dla pozostałych celebrytów takich jak Lil Masti czy Łukasz Wdowiak. Znamy wszystkich zawodników, którzy wezmą udział w High League. Poniżej poznasz pełną kartę walk tego wydarzenia!

high league 3 kod

Pełna karta walk High League 3

W High League 3 organizatorzy zestawili osiem pojedynków. Karta walk tego rodzaju wydarzeń zwykle obejmuje 8-10 walk, więc w tym przypadku mamy do czynienia z normalnym zjawiskiem. Co jednak ciekawe, po raz pierwszy w polskim freak fighcie dojdzie do starcia w boksie birmańskim. To odmiana sportów walki, gdzie można uderzać m.in. głową. W tym pojedynku zmierzą się kobiety, czyli Aniela Bogusz i Zusje Astafiewa. Kto wygra: Lil Masti czy Zusje? Nasz przewidywania znajdziesz w typach na High League.

Karta walk High League 3 składa się z męskich, jak i kobiecych konfrontacji. Kto wystąpi w walce wieczoru? W tym przypadku będziemy mieli do czynienia z pojedynkiem rapera vs youtubera. Marcin Dubiel zmierzy się z Alberto Simao. Ten pierwszy znany jest z występów z FAME MMA, ale w ostatnim czasie zmienił federacje.

Kto walczy na gali High League 3?

Na High League 3 po długiej nieobecności w oktagonie pojawi się Robert Burneika. To popularny w Polsce kulturysta, który w przeszłości walczył m.in. z Marcinem Najmanem. Hardkorowy Koksu ma za sobą występy na MMA Attack i KSW. Ostatni raz walczył w 2017 roku przeciwko Popkowi. Wówczas przegrał w 1. rundzie. Na High League Burneika zmierzy się z Robertem Orzechowskim.

high league 3 zakład

Na najbliższej gali, która odbędzie się 4 czerwca w Ergo Arenie do oktagonu wejdą też Zusje i Kamila Wybrańczyk. Obie zawodniczki kojarzone są z FAME MMA, ale Malik Montana skusił je, żeby dołączyć do High League. Ta pierwsza zawalczy z Lil Masti, która do tej pory nie zaznała porażki w oktagonie. Partnerka Artura Szpilki zawalczy z Ewą Brodnicką, byłą mistrzynią świata w boksie zawodowym.

High League 3 karta walk

Tak jak wspominaliśmy wcześniej na karcie walk figuruje osiem pojedynków. Włodarze federacji postawili na sześć męskich konfrontacji i dwa kobiece starcia. Kto walczy? Do oktagonu wejdzie m.in. były uczestnik Gromdy, Mateusz Kubiszyn, który zawalczy z Denisem Załęckim. Obaj mają przetarcie w walkach na gołe pięści, a ich starcie na High League może być równie krwawe.

Na karcie walk High League 3 znalazło się też miejsce dla Łukasza Wdowiaka i Kamila Kossakowskiego. Na pierwszej gali Lukas TV pokonał Kossakowskiego, ale wówczas miał do pomocy jeszcze jednego zawodnika. Tym razem w oktagonie znajdzie się tylko Wdowiak i Kamil Kossakowski. W ten sposób ten drugi będzie miał okazje do wzięcia rewanżu na równych zasadach.

Alberto Simao – Marcin Dubiel

Jako main event High League 3 określana jest walka Alberto Siamo z Marcinem Dubielem. Dla tego pierwszego będzie to debiut w MMA. Dubiel jest znacznie bardziej doświadczony. Wystarczy przypomnieć, że w FAME MMA walczył trzykrotnie. Na swoim rozkładzie ma pojedynki z Kacprem Błońskim, Cezarym Nykielem i Wojciechem Przeździckim. Jego rekord to dwie wygrane i porażka.

High League 3 zawodnicy i wszystkie walki

Poniżej prezentujemy spis wszystkich walk, jakie czekają nas na High League 3:

  • Alberto Simao – Marcin Dubiel
  • Robert „Robur WK” Orzechowski vs Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika
  • Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa
  • Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn
  • Ewa „Kleo” Brodnicka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk
  • Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
  • Przemysław „Kolar” Kolarczyk vs Alan „Alan Człowieku” Godziński
  • Mateusz „Tarzan” Leśniak vs Paweł „Scarface” Bomba
  • Alan Kwieciński vs Dawid Załęcki

Gdzie obstawiać High League 3? Jedynym bukmacherem, który oferuje kursy na to wydarzenie jest Fortuna.

Robert „Robur WK” Orzechowski – Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika

To walka w kategorii ciężkiej, bo zarówno Robert Orzechowski, jak i Hardkorowy Koksu wniosą wiele kilogramów do oktagonu. Robur WK znajduje się w ekipie Warszawskiego Koksa, a więc nie są mu obce ciężary na siłowni. Burneika to były kulturysta, który imponuje masą mięśniową. Na pewno Hardkorowy Koksu jest bardziej doświadczony w oktagonie i to może procentować podczas najbliższej gali.

Aniela „Lil Masti” Bogusz – Zusje Astafiewa

Obie panie zgodziły się na walkę na zasadach boksu birmańskiego. To wyjątkowo krwawe starcia, bo dozwolonych jest wiele ciosów, w tym te pochodzące z głowy. Aniela Bogusz, jak na razie, ma 100% skuteczności w oktagonie. Tego samego nie można powiedzieć o Zusje, która dwie walki wygrała, ale też dwie przegrała. Obie są doświadczone we freak fightach, więc trema raczej nie powinna ich zjeść.

Denis „Bad Boy” Załęcki – Mateusz „Don Diego” Kubiszyn

Denis Załęcki i Mateusz Kubiszyn brali udział w Gromdzie, czyli federacji, gdzie odbywają się walki na gołe pięści. Tam lepsze wyniki osiągał Don Diego, który wygrał jeden z turniejów o sto tysięcy złotych. Kubiszyn w przeszłości trenował boks i kick-boxing. To profesjonalny zawodnik, co pokazał rywalizując w Gromdzie. Denis Załęcki ostatnio zwyciężył z Alanem Kwiecińskim, a więc również ma wysokie morale.

Ewa „Kleo” Brodnicka – Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk

Ewa Brodnicka ponownie pojawi się w oktagonie High League. Była pięściarka nie zaliczyła udanego debiutu w MMA, bo uległa Anieli Bogusz na High League 1. Tym razem Kleo zawalczy z partnerką Artura Szpilki. Kamila Wybrańczyk ma za sobą starcia w FAME MMA, które kończyły się ze zmiennym szczęściem. Ostatnio Kamiszka uległa Annie Andrzejewskiej i Marcie Linkiewicz.

Karta walk High League 3 – podsumowanie

Jeśli masz swoje przewidywania co do rozstrzygnięć pojedynków z karty walki, to od Fortuny możesz odebrać bonus na High League 3. Dzięki temu postawisz zakład bez ryzyka z gwarantowanym zwrotem do 600 zł w razie niepowodzenia. Przypomnijmy: High League 3 odbędzie się 4 czerwca w sopockiej Ergo Arena. Wydarzenie to będzie transmitowane w internecie przez PPV.

FAQ

Kto weźmie udział w walce wieczoru na High League 3?

Na High League 3 w głównej walce zmierzą się Alberto Simao i Marcin Dubiel.

Kto jeszcze zawalczy na High League 3?

Podczas najbliższej gali do oktagonu wejdą Robert Burneika, Mateusz Kubiszyn, Lukas TV, Lil Masti, Zusje i Kamila Wybrańczyk.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze