Do gali High League coraz bliżej, a my znamy już najważniejsze informacje odnośnie transmisji i PPV na to wydarzenie. Ci, którzy nie będą mieli okazji oglądania na żywo konfrontacji High League 2 – mogą wybrać stream live w PPV. Federacja ta wzorem swoich poprzedników oferuje przekaz na żywo w internecie ze wszystkich pojedynków na karcie walk. Gdzie oglądać High League 2? Jaka jest cena za PPV na High League 2? Wszystkie te informacje znajdziesz w tym artykule!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

High League 2 gdzie oglądać?

Galę High League, tak jak FAME MMA czy PRIME SHOW MMA można oglądać w płatnych transmisjach PPV. Co to takiego? To kodowana relacja, a żeby uzyskać do niej dostęp należy wykupić odpowiednią subskrypcję. High League 2 nie będzie transmitowane przez żadną telewizje. Tak jak w przypadku pierwszej edycji – organizacja oferuje własny przekaz na żywo. Można go śledzić w internecie za pośrednictwem oficjalnego serwisu highlive.tv.

Na High League 2 do oglądania będą starcia “pashyBicepsa” z Michałem Owczarzakiem, a także Lexy Chaplin z Fagatą. Łącznie uczestnicy transmisji będą mogli obejrzeć na żywo osiem konfrontacji.

High League 2 PPV

Transmisja Pay Per View oznacza, że za High League 2 trzeba dokonać dodatkowej opłaty. Aby móc oglądać lutową galę należy zarejestrować konto w serwisie highlive.tv, a następnie wykupić odpowiedni abonament. Włodarze gali oferują dwa pakiety transmisji – jeden jest tańszy, a drugi droższy. Sam możesz zdecydować, którą formułę PPV wybierasz. Czym się one różnią?

Jako użytkownik serwisu highlive.tv przed wykupieniem PPV musisz zdecydować, czy opłacasz transmisję Basic (podstawową) czy Premium. Jak się można łatwo domyślić – tańsza opcja to relacja podstawowa. Co się za nią kryje? Dostęp do obrazu w jakości 720p, a także zapis video z gali przez kolejne 24 godziny. Wybierając PPV premium – możesz oglądać High League 2 w wyższej jakości obrazu (1080p), z podglądem na hejt room i zapisem gali przez siedem dni.

High League PPV 2

CENA PPV na High League 2 – ile kosztuje?

Jak zaznaczyliśmy wcześniej, cena za PPV na High League 2 jest uwarunkowana modelem transmisji, z której chcesz skorzystać. Co więcej, kupując PPV wiele zależy też od tego, jaką metodę płatności wybierzesz. Najtaniej wychodzi skorzystanie z usługi Hotpay i Stripe – przez Paysafecard i PayPal są wyższe prowizje, dlatego cena PPV rośnie.
Ile kosztuje transmisja live z High League? Jeśli wybierzesz pakiet Basic, to płacąc za pośrednictwem Hotpay lub Stripe musisz liczyć się z wydatkiem rzędu 27.99 złotych. Ile w takim razie za płacisz za przekaz Premium z High League 2? W tym przypadku cena PPV wynosi 32.99 zł.

High League 2 PPV – jak kupić?

Przed zakupem kodu PPV na High League należy być zarejestrowanym użytkownikiem w serwisie highlive.tv. Nie masz tam konta? W takim razie powinieneś je założyć. Na czym to polega? Na tym, żeby uzupełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie High League. Co trzeba wpisać? Oto wymagane informacje:

  • imię,
  • nazwisko,
  • narodowość,
  • e-mail,
  • hasło.

Po prawidłowym zalogowaniu się na konto możesz wybrać pakiet Pay Per View, a następnie skorzystać z dostępnych metod płatności (przelewy elektroniczne). Po opłaceniu transmisji na twój adres e-mail zostanie wysłany kod PPV, który aktywuje przekaz na żywo w dniu gali.

High League 2 transmisja na żywo

Po zakupieniu PPV masz prawo do tego, żeby uruchomić transmisje live z High League. Jak to zrobić? W serwisie highlive.tv zrealizuj kod PPV, a więc wklej otrzymany kod w odpowiednie pole w zakładce “zrealizuj kod”. Przed zakupem transmisji możesz wykonać test swojego urządzenia i internetu, dzięki któremu dowiesz się, czy relacja będzie przebiegać bez żadnych zakłóceń.

Jak na razie High League oferuje tylko stronę internetową do transmisji swoich gali. Organizatorzy z czasem powinni stworzyć mobilną aplikację i apkę na Smart TV, żeby można było odbierać High League również w telewizji. Jak na razie pozostaje transmisja poprzez chromecast, dzięki której można połączyć się z TV i obejrzeć galę na pełnym ekranie.

konferencja high league 2

Fot. PressFocus

High League 2 stream online

O ile konferencje prasowe, jak i wywiady są transmitowane na otwartym kanale YouTube, o tyle gala High League 2 jest blokowana i dostępna tylko dla posiadaczy PPV. Próżno szukać w internecie jakiś innych streamów online. Najlepiej wybrać ten z legalnego źródła, a więc po dokonaniu opłaty za PPV. Jeśli tak zrobisz, to High League 2 możesz oglądać:

  • w komputerze,
  • telefonie,
  • telewizorze (Smart TV i chromecast).

Do każdej z tych trzech opcji użytkownik musi posiadać aktywny kod PPV. Nie myl go z kodem promocyjny Fortuna, za który otrzymasz specjalne bonusy na obstawianie gali. Bukmacher ten jest sponsorem federacji, a w zamian za to oferuje nowym użytkownikom: zakład bez ryzyka 600 zł, freebet 20 zł i bonus 100% do 1200 zł.

PPV na High League 2 – gdzie kupić? Gdzie oglądać?

Pay Per View na High League możesz zakupić oficjalnymi kanałami, a więc na stronie federacji. Influencerzy, którzy będą walczyć na gali również udostępniają specjalne linki, dzięki którym wykupisz PPV. Wszystko jednak sprowadza się do tego samego, żeby oglądać High League 2 – należy posiadać konto w serwisie streamingowym highlive.tv. W tym miejscu za jednym razem możesz opłacić transmisje, a także zrealizować otrzymany kod PPV.

Kiedy i gdzie odbędzie się High League 2?

Kiedy gala High League 2? Ta wiadomość znana jest już od kilku tygodni. Malik Montana już w grudniu zakomunikował, że High League 2 odbędzie się 5 lutego 2022 roku. Wydarzenie rozpocznie się w sobotni wieczór. Pierwsza gala High League odbyła się w Ergo Arenie, z kolei druga będzie miała miejsca w Kraków Arena. To kolejna wielka hala sportowa, w której dojdzie do konfrontacji celebrytów. Osoby, które są zainteresowane wzięciem udziału na żywo – mogą kupić wejściówkę do krakowskiej areny. Cena biletów rozpoczyna się od 70 złotych.

Fot. z okładki: PressFocus

FAQ

Jak oglądać High League 2?

Galę High League 2 możesz oglądać w PPV po dokonaniu odpowiedniej opłaty: 27.99 zł lub 32.99 zł.

Kiedy i gdzie odbędzie się High League 2?

Gala zostanie zorganizowana w Kraków Arena 5 lutego 2022 roku.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze