Wczoraj ruszyły tegoroczne Mistrzostwa Świata w snookerze. Pierwszy dzień dał nam pierwsze wnioski – snookerzyści nie są rozegrani i muszą wejść na odpowiedni poziom. Judd Trump, obecny Mistrz Świata, z problemami awansował dalej. Dzisiaj przyjrzałem się starciom Johna Higginsa z Matthew Stevensem i Davida Gilberta z Kurtem Malfinem. Czy znów zobaczymy wyrównane starcia? Czy może bardziej doświadczeni Higgins i Glbert pokażą siłę? Sprawdź, co myślę o tych spotkaniach!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2380PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

David Gilbert vs kurt Maflin

Wczorajsze spotkania dały nam pierwsze odpowiedzi odnośnie tego, jakie mogą być tegoroczne Mistrzostwa Świata. Każdy wyżej notowany zawodnik miał duże problemy. Williams, Ding i Bingham – ich spotkania zostaną dokończone dzisiaj, a w każdym z nich mamy wynik 5:4. Jedyny zakończony jak na razie mecz to starcie Trumpa z Fordem. 10:8 wygrał Mistrz Świata, ale przez długi czas Anglik nie mógł wejść na odpowiednie obroty. U każdego snookerzysty widać brak regularnej gry, ale z każdym kolejnym frejmem powinno być coraz lepiej. Warto zaznaczyć, że wczoraj na trybunach byli obecni kibice, ale od dzisiaj będziemy grali przy pustych trybunach.

Wczorajsze mecze były wyrównane i w starciu Gilbert vs Maflin powinno być tak samo. Anglik w tym sezonie spisuje się całkiem dobrze. W większości spotkań nie traci głowy, dobrze prowadzi białą bilę i wygląda bardzo pewnie. Gilbert doszedł nawet do finału English Open (porażka z Markiem Selbym), ale pamiętajmy, że mówimy o meczach sprzed wielu miesięcy. David Gilbert rozegrał w czerwcu sześć meczów w ramach Championd League i cztery z nich zakończyły się remisami. Widać, że snookerzyści nie są jeszcze w rytmie i potrzebują czasu, aby wrócić na swój poziom. Dlatego w tym meczu stawiam na over frejmowy.

Warto jeszcze wspomnieć o Maflinie, który bardzo dobrze zaprezentował się w kwalifikacjach. Wynik 10:1 z Matthew Seltem robi ogromne wrażenie. Dzisiaj o zwycięstwo może być ciężko, ponieważ Norweg jak na razie przegrał wszystkie sześć meczów z Gilbertem. Możliwe, że dzisiaj będzie ten pierwszy raz, ale bukmacherzy w roli zdecydowanego faworyta widzą Anglika. Ja stawiam na wyrównany i długi mecz.

Co obstawiać?

Wczoraj zobaczyliśmy wyrównane pojedynki i w tym starciu powinno być tak samo. Ogólnie możemy powiedzieć, że Gilbert jest lepszym zawodnikiem, ale Maflin w kwalifikacjach błysnął formą i niewykluczone, że ją utrzyma. Moim zdaniem obaj zawodnicy będą grali ofensywnie i regularnie będą zdobywali kolejne frejmy. Minimum sześć wygranych partii po obu stronach wydaje mi się czymś naturalnym i właśnie tak typuję to spotkanie. Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest Gilbert, ale według mnie dzisiejszy pojedynek będzie bardzo wyrównany.

Nasz typ: +15.5 frejmów

Kurs: 1.51

Grupa

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

John Higgins vs Matthew Stevens

O ile we wcześniej omawianym spotkaniu zobaczymy graczy, którzy nie zdobyli w swoich kareirach żadnego tytułu rankingowego, tak tutaj zobaczymy legendę snookera i zawodnika, który wiele razy pokazywał się z fantastycznej strony. John Higgins zdobył już 30 tytułów rankingowych, a wśród nich mamy cztery mistrzostwa świata. Z kolei Stevens to gracz, który dwukrotnie występował w finale Mistrzostw Świata, a na swoim koncie ma wygrane w UK Championship i Masters. Lata jego świetności już jednak dawno minęły i dzisiaj zdecydowanym faworytem jest jego rywal ze Szkocji.

John Higgins to zawodnik, który ma dosłownie wszystko. Tytuły, doświadczenie, świetna taktyczna gra i brak presji – to wszystko charakteryzuje tego snookerzystę. O ile mniej doświadczeni zawodnicy potrzebują czasu, żeby wrócić do formy, tak Higgins to gracz, który z marszu powinien wziąć ten mecz. Co prawda ten sezon nie był w wykonaniu Szkota zbyt dobry (brak udziału w jakimkolwiek finale), ale nie wierzę, żeby coś mogło pójść nie tak w pierwszej rundzie wyczekiwanych Mistrzostw Świata.

5 ostatnich bezpośrednich spotkań to 4 zwycięstwa Higginsa, a 3 z nich były bardzo okazałe – wszystkie rezultatem 6:2. Dzisiaj gramy do 10 wygranych frejmów i moim zdaniem bardziej utytułowany zawodnik powinien odnieść spokojne zwycięstwo.  Przewagą Stevensa może być udział w eliminacjach, ale nadal to Higgins ma więcej kart w swojej talii.

Co obstawiać?

Wiem, że pisałem o tym, że profesjonalni snookerzyści muszą się rozegrać i wczorajsze wyniki przyniosły wyrównane pojedynki. W tym meczu jednak powinno być jednostronnie. Czterokrotny Mistrz Świata John Higgins to jeden z najlepszych zawodników w historii. Wydaje mi się, że ten gracz nie potrzebuje czasu na rozegranie się i od razu pokaże siłę. W pierwszej rundzie mistrzostw gramy do dziesięciu wygranych frejmów, a ja stawiam na to, że Higgins wygra różnicą co najmniej trzech partii. Stevens w ostatnim czasie grał coraz gorzej i tylko momentami pokazywał klasę z przeszłości. Moim zdaniem szkocki snookerzysta będzie dzisiaj lepszy i potwierdzi swoje ogromne umiejętności.

Nasz typ: John Higgins, handicap frejmów -2.5

Kurs: 1.57

ForBET – 100 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2380PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 100 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze