Heroic – GamerLegion: typy, kursy, zakłady | 20.05.2023

IEM Katowice 2023 ESL Polska - Counter-Strike: Global Offensive CS:GO G2 vs Heroic

Chcesz poznać typy na Heroic – GamerLegion? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ właśnie dzisiaj je omówimy. Dość niespodziewanie w półfinale ostatnich mistrzostw świata w Counter Strike’a znalazł się jeden Polak, który gra w GL. Czy uda mu się awansować do wielkiego finału?

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

500 zł zakład bez ryzyka + 40 zł ekskluzywny freebet

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 500 zł
FREEBET: 40 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Heroic vs GamerLegion, 20.05.2023, 15:00

Heroic w tym turnieju wygląda po prostu świetnie. Najpierw zwyciężyło FaZe do siedmiu, następnie pokonało Apeks 16:10 na Mirage, a do triumfowało nad Liquid 2:1 (16:11 Inferno, 11:16 Mirage i 16:12 Ancient) i FaZe 2:1 (16:14 Nuke, 12:16 Overpass i 6:16 Mirage). Heroic ma cztery wygrane z rzędu, czyli tyle samo co GamerLegion, ale drużyna Polaka w przeciwieństwie do Duńczyków, zaczęła turniej od porażki. To jest widoczne także w kursach bukmacherskich, do których niedługo przejdziemy. Ale zanim zaczniemy je analizować, sprawdź nasze inne typy dnia, które z pewnością podkręcą emocje podczas oglądania spotkań!

GamerLegion nie miało łatwej przeprawy, żeby dotrzeć do tego półfinału. Zaczęło od porażki z NatusVincere 10:16, ale później wygrało cztery kolejne spotkania. Odprawiło z kwitkiem 9INE (16:13 na Mirage’u), fnatic (16:11 na Overpassie), a także Apeks i Monte po 2:0. siuhy i spółka w tych spotkaniach wyglądali wręcz fenomenalnie, a paradoksalnie największe problemy mieli w rywalizacji z… Polakami z 9INE. W starciu z Heroic nie są faworytami, ale wierzę, że są w stanie pokazać pazur i po prostu dobrą grę, pokonując rywali lub chociaż doprowadzając do trzech map.

Zanim przejdziemy do omówienia konkretnych typów na Heroic vs GamerLegion, to warto jeszcze zobaczyć, jak indywidualnie radzą sobie te ekipy. Różnica w ich formie jest dość spora, ponieważ w Heroic po prostu cała drużyna gra świetnie, a w GL pierwsze skrzypce grają Rumun iM i Polak siuhy. Pierwszy z nich ma rating 1.20, a drugi supportuje zespół i odpowiada za wiele ważnych eliminacji!

Major CS:GO

Kto wygra mecz?
Heroic 53%
GamerLegion 47%
19+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Heroic
  • GamerLegion

Statystyki

  • Heroic nie przegrało żadnego meczu na Majorze
  • Cztery wygrane, w tym dwie po 2:1 w meczach BO3
  • Heroic wygrało 6 z 8 map
  • GamerLegion wygrało 6 z 7 map
  • siuhy i spółka zwyciężyli w 4 z 5 spotkań na Majorze
  • Te drużyny nigdy nie grały na siebie
  • Heroic statystycznie ma lepszy map pool – posiada większy win rate na 4 z 7 map

Co obstawiać?

zagranie na esport

Rzecz jasna faworytami w tym starciu są gracze Heroic. Nikogo to nie dziwi, ponieważ dotychczas sprawili lepsze wrażenie, są drugą drużyną na świecie i w przeciwieństwie do GamerLegion posiadają ogromne doświadczenie na tego typu turniejach. Te argumenty mocno przemawiają za nimi. Nie można jednak zapominać, że GL gładko wyrzuciło z turnieju Monte i Apeks, a Duńczycy męczyli się z Liquid i FaZe. Zanim przejdziemy do proponowanego typu na Heroic – GamerLegion, to przy okazji sprawdź kod promocyjny GO+bet i grając z nim zwiększ swoje emocje z oglądania!

Nie spodziewam się tutaj prostej przeprawy ani dla GL, ani dla Heroic, a raczej trzech map z dogrywkami i ogromem emocji. Wierzę w drużynę Polaka i chciałbym, żeby ta zdobyła awans do finału Majora. Jednak, zamiast typować 1/2, co jest bardzo ryzykowne w tym półfinale, stawiam tutaj na zwycięstwo GamerLegion z handicapem +1.5. Uważam, że siuhy i spółka zgarną co najmniej jedną mapę, a GO+bet daje nam kurs 1.80, co jest ogromnym value. Szczególnie gdy popatrzymy na to, iż Heroic w obu meczach BO3 na Majorze straciło po jedną mapę, a GamerLegion gładko wygrało dwa razy po 2:0.

GamerLegion wygra mecz z handicapem +1.5
Kurs: 1.80
Zagraj!
zaklady na heroic - gamerlegion

Obrazek w tle: fot. PressFocus

500 zł zakład bez ryzyka (zwrot na konto bonusowe) + freebet 40 zł

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze