Hejter – Ferrari typy i kursy bukmacherskie | 05.11.2022

ferrari udziela wywiadu

Hejter – Ferrari typy i kursy znajdziesz niżej. W sobotę  na FAME MMA 16 dojdzie do walki w oktagonie dwóch influencerów. Jednym z nich jest Hejter, a drugim Ferrari. Na papierze to Roślik ma większe szanse na zwycięstwo, ale nie jest powiedziane, że Hejter nie powalczy o wygraną!

baner fame mma 16

Hejter – Ferrari typy na walkę

Typy na Hejter – Ferrari znajdziesz w poniższym tekście, gdzie omawiamy rywalizację tych zawodników. Będzie to piąty pojedynek, jaki tego wieczoru czeka nas na gali FAME MMA. Na papierze faworytem jest Ferrari, ale dobrze przecież wiemy, że Hejtera na pewno stać na to, żeby sporo pokazać. Co ciekawego możemy powiedzieć o obu zawodnikach? Do tego przejdziemy niżej, a tymczasem kliknij poniższy przycisk i zdobądź zakład bez ryzyka do 200 PLN!

Mariusz “Hejter” Słoński – Amadeusz Ferrari Roślik, zapowiedź walki

Z całą pewnością należy podkreślić, że pojedynek Hejter – Ferrari nie budzi aż tak dużych emocji, jak pozostałe pary z “topki karty walk”, ale to wcale nie oznacza, że na pewno będzie nudny. Wbrew pozorom możemy spodziewać się dobrego widowiska, gdyż właśnie to zazwyczaj prezentował nam w oktagonie Ferrari. Czy tak też będzie tym razem? Na to liczymy bardzo mocno, a teraz przejdźmy do kursów na pojedynek Hejtera z Ferrarim.

Hejter – Ferrari kursy bukmacherskie

Hejter – Ferrari, kto wygra walkę?

Typy na wygraną w walce Hejter – Ferrari będą skierowane w stronę drugiego z nich. Popularny influencer ma jednak więcej argumentów, takich jak większy zasięg rąk, lepsza prezencja na treningach i pewność siebie, dlatego uważam, że będzie tutaj lepszy. Do tego dochodzi jeszcze fakt, że dotychczas miał więcej okazji, żeby pokazać się w oktagonie i nie boi się dominować rywali już od pierwszych minut.

Wiesz już, kto ma więcej szans na zwycięstwo w walce Hejter vs Ferrari, a w tym artykule: FAME MMA 16 typy poznaj zapowiedzi innych walk!

Typy na Hejter – Ferrari

Nasz typ na walkę Hejter – Ferrari to propozycja na to, że walka zakończy się w pierwszej minucie. Jest to trochę bardziej ryzykowany zakład, ale mimo wszystko warto to zagrać, gdyż możesz obstawić taką opcję bez ryzyka w Betclic. Dlaczego uważam, że jest to dobra propozycja na ten pojedynek? Ponieważ bukmacher proponuje nam kurs wynoszący aż 2.90, co jest sporym value, gdy popatrzymy na to, że Ferrari ma ogromną przewagę nad Hejterem. Raczej nikt nie wątpi w to, że Amadeusz Roślik wykończy swojego przeciwnika przed czasem. Jest lepszy w niemal każdym aspekcie i pozostaje mu to jedynie udowodnić w oktagonie, co będzie próbował zrobić już od samego początku – jest to spowodowane jego blamażem w ostatniej walce.

betclic zakklady hejter ferrari

fot. pressfocus

200 zł bez ryzyka (zwrot na konto bonusowe) + 50% do wygranych

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze