Pierwszy etap snookerowego turnieju Masters już za nami i pora na ćwierćfinały, gdzie zmierzą się zawodnicy, którzy wygrali swoje mecze w tym tygodniu. Nie poznamy dziś jeszcze choćby jednej pary półfinałowej, bo zobaczymy starcia po dwóch stronach drabinki. Przeczytajcie naszą analizę i typy na dzisiejsze pojedynki turnieju mistrzów: Stuart Bingham vs Shaun Murphy oraz David Gilbert vs Kyren Wilson! Gramy w PZBuk o podwojenie!

Załóż konto z kodem: 400PLN, aby otrzymać:

200 PLN bez ryzyka i 200 PLN w sklepie gracza

Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200 PLN zakład bez ryzyka + 200 PLN w sklepie

standardowa oferta 200 pln. z naszym kodem: 400 pln

Kod rejestracyjny
400PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł

PUNKTY W SKLEPIE: 20000 (bonus od depozytu 200 zł lub darmowy zakład 10 zł)

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Pierwsza runda sprawiła nam niezłe niespodzianki – jeszcze przed turniejem wycofani zostali Judd Trump i Jack Lisowski, a już przy stole odpadli Mark Selby oraz Neil Robertson. Blisko eliminacji byli także John Higgins i Ronnie O’Sullivan, którzy swoje starcia wygrali dopiero w decydujących partiach. W walce o najlepszą czwórkę miejsca na rozkojarzenie czy chwilowy dołek nie ma już czasu i trzeba walczyć o swoje. Drabinka układa się idealnie dla Shauna Murphy’ego, który ma otwartą drogę do finału – musi tylko z niej skorzystać, a wszystko zależy już od niego, bo rywale w teorii są słabsi od Anglika. Kyren Wilson bardzo dobrze zaprezentował się w pierwszej rundzie, ale czy wystarczy mu sił na pierwsze tak ważne zwycięstwo w karierze? Zanim przejdziemy do typowania sprawdźcie co czeka Was przy ofercie powitalnej i jakie korzyści możecie otrzymać z naszym kodem promocyjnym do PZBuk!

Stuart Bingham vs Shaun Murphy

Obrońca tytułu, dzięki czemu rozstawiony jest z numerem pierwszym, w pierwszej rundzie pokonał Un-Nooha, ale nie bez problemów, bo 6-4. Taj nie był w najlepszej dyspozycji w ostatnich dniach podczas Championship League Snooker, a Bingham pokazał w tym turnieju dwa oblicza – raz zagrał w play-offach, a raz totalnie przepadł i nie zdołał pozostać w rozgrywkach na kolejne etapy grupowe. W poniedziałek miał już prowadzenie 5:1, ale Un-Nooh wykorzystał moment słabości Stuarta i wygrał trzy partie z rzędu. Murphy z Williamsem walczyli frejm za frejma i od stanu 4-4 “Magicianowi” udało się wyrwać dwie partie z rzędu i awansować do kolejnej rundy. W dzisiejszej potyczce więcej szans daję właśnie Murphy’emu, bo po prostu lubi grać z tym rywalem. Mierzyli się ze sobą aż 21 razy, a co ciekawe – pierwsze z nich, w 2000 roku to spotkanie, które dawało awans do… turnieju Masters w 2001 roku – taka była formuła w tamtych latach, że dopuszczano także do rywalizacji osoby spoza 16-tki rankingowej i jedna z nich mogła zagrać w turnieju głównym. Murphy pokonał w finale tych zawodów Binghama 9-7 i jako 18-latek zadebiutował na wielkiej imprezie. Na 19 spotkań aż 12 padło łupem mistrza świata z 2005 roku. Myślę, że i dziś będzie podobnie, jednak bezpieczniejszą opcją wydaje się zagrać na over 8,5 frejma, który jest moim zdaniem opcją znacznie pewniejszą, bo panowie przeważnie grali dość zacięcie. Odliczając mecze na krótkim dystansie (best of 7 i mniej) to aż pięć takich meczów na styku mogliśmy zobaczyć, w tym trzy ostatnie: 10-9, 9-8 i 18-15. I choć czuję, że Murphy jest faworytem, to jestem pewien, że łatwo to zwycięstwo mu dziś nie przyjdzie.

Nasz typ: Powyżej 8,5 frejma w meczu

Kurs: 1.31

grupatyperska_poziom2 36

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

David Gilbert vs Kyren Wilson

Według mojej opinii to spotkanie nie potrzebuje zbyt wielkiej analizy. Gdyby David Gilbert zagrał z kimś innym niż wracający z przerwy świątecznej i nieprzygotowany do gry Joe Perry to dziś nie mielibyśmy go w turnieju. Korzystał on bardziej z indolencji i braku rozegrania starszego rodaka niż ze swoich umiejętności. Mimo, że wygrał dość przekonująco (6-2), to żadnej partii nie zakończył jednym podejściem, każdą z nich musiał zbierać ze stołu na raty. Kyren Wilson wygrał swoje spotkanie w takim samym stosunku frejmów, ale wrażenie pozostawił zupełnie inne – trzy partie wygrane właśnie przez jedno podejście do stołu, brejki 83, 108 i 136 – który to jest najwyższym w turnieju jak do tej pory. Rywal także był z nieco wyższej półki – Gary Wilson grał w minionym tygodniu w CLS, grał nieźle i próbował stawiać opór, Joe Perry skorzystał z okazji i przyjechał po pieniądze za udział w Mastersie, które są przecież niemałe. Bilans meczów bezpośrednich też przemawia za Wilsonem, który wygrał 4 z 7 meczów, w tym finał German Masters z 2019 roku. W aktualnej dyspozycji Wilson ma szansę nawet na końcowy triumf, ale żeby to się stało musi przede wszystkim pokonać kogoś z pary Higgins-O’Sullivan, a moim zdaniem David Gilbert będzie tylko przystawką przed tym arcyciekawym półfinałem bez względu na drugiego przeciwnika. Dziś możemy także oczekiwać wysokich brejków, bo Kyren Wilson pokazał w ostatnich dwóch tygodniach, że potrafi je wbijać

Nasz typ: Kyren Wilson -1,5 frejma

Kurs: 1.72

masters1401 Oba zdarzenia na jednym kuponie dadzą nam niemal idealne podwojenie – ze 100 PLN przy ewentualnej wygranej dostaniemy 198 PLN. Mecze rozpoczną się standardowo o 14 i 20. 

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!