Do omówienia pozostały nam jeszcze dzisiejsze mecze na Białorusi. Wczoraj udało się poprawnie przewidzieć zdarzenia w Wyszejszaja Liha, mam nadzieję, że teraz będzie podobnie. Zajrzymy na boiska w Słucku i w Brześciu i oczekujemy ciekawych rywalizacji. Przede wszystkim w Brześciu powinniśmy oglądać piłkarskie grzmoty. Przygotowałem kupon w LVBET. Zapraszam do lektury i do sprawdzenia opinii o tym bukmacherze!

Tylko w LVBET na start:

3000 PLN od depozytu + 333 PLN bez ryzyka + 70 PLN w bonusach + 20 PLN Freebet

Zarejestruj się z kodem 3423PLN i skorzystaj z oferty powitalnej!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Słuck vs FC Mińsk (16.05. godz. 15:30)

Gospodarze musieli przełknąć gorzką pigułkę porażki tydzień temu w rywalizacji z beniaminkiem. Wydawało się do przerwy, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, ale niestety tamtego dnia to Gomel był lepszy. W Słucku problem leży przede wszystkim w defensywie, bo tracą zdecydowanie za dużo goli. O ile w delegacjach nie wygląda tak kolorowo, to na własnym obiekcie spisują się całkiem nieźle. Wygrana z Torpedo Żodzino i remisy z Dynamem Brześć oraz Niomanem Grodno potwierdzają tylko tę tezę. Warto i dzisiaj postarać się sięgnąć po komplet punktów. Czy drugie zwycięstwo na swoim stadionie stanie się faktem?

Dla stołecznych jest to trudna kampania, ale początek był bardzo dobry. Ostatnio przytrafiła im się mała seria bez wygranych, ale generalnie nie ma tragedii. Celem FC Mińsk jest spokojne pozostanie w Wyszejszaja Liha i powolutku realizują swoje plany. Szkoda, że nie udało się utrzymać prowadzenia z Witebskiem do samego końca, bo zabrakło dosłownie kilka sekund, aby cieszyć się z kompletu oczek. Nie ma co się zamartwiać, ponieważ dzisiaj nadchodzi kolejna dobra okazja, aby powiększyć swój dorobek punktowy. Słuck również będzie bił się o pozostanie w elicie, dlatego warto postarać się zwycięstwo na terenie przeciwnika.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 czerwca 2022 08:38.

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Słucka w lidze zakończyło się porażką 1:4 z Gomel
 • Słuck znajduje się na 14. miejscu w lidze z dorobkiem 6 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 1 zwycięstwo i 2 remisy
 • Ostatnie spotkanie FC Mińsk w lidze zakończyło się remisem 3:3 z Witebskiem
 • FC Mińsk znajduje się na 10. miejscu w lidze z dorobkiem 9 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 2 zwycięstwa i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Słucka 2:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi zespołami na stadionie Słucka, zakończyły się 3 wygranymi gospodarzy i 2 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Gdy tylko spojrzałem na ten pojedynek to pierwszą moją myślą był BTTS. Słuck u siebie czuje się bardzo dobrze i postara się pokonać rywala na podobnym poziomie. FC Mińsk nie ma problemów ze zdobywaniem goli, ale za to je sporo traci. Uważam, że są szanse na bramki z obu stron. Korzystam z zakładów w LVBET i tą propozycją otwieram swoje AKO na Białoruś.

LVbet
1.82

Skorzystaj z kodu promocyjnego od LVBET już dziś!

grupa

Dynamo Brześć vs Gomel (16.05. godz. 19:30)

Meldujemy się pod polską granicą, a konkretnie w Brześciu, gdzie były mistrz Wyszejszaja Liha podejmie beniaminka. W Dynamo doszło do małej rewolucji przed rozpoczęciem obecnych rozgrywek. Odeszło wielu zawodników, którzy stanowili o sile tego klubu i występuję teraz w Ruchu. Taka była decyzja właściciela dwóch brzeskich zespołów i jak na razie wygląda to obiecująco, ponieważ oba projekty są w czołówce ligi. Ba, dzisiejsi gospodarze mają nawet okazję wskoczyć na czwartą pozycję, muszą jednak sięgnąć po komplet punktów. Nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ beniaminek udowodnił już, że nie jest chłopcem do bicia jak Smorgonie, czy Sputnik. Czy Dynamo wreszcie się przełamie?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Gomel, które po powrocie do Wyszejszaja Liha imponuje. Zapewne możecie się domyślać, że trochę im kibicuje, ale to przez to, że grają przyjemną dla oka piłkę. Nie jest to typowy beniaminek, który chowa się za podwójną gardą i czeka na najmniejszy wymiar kary. Nie, wręcz przeciwnie stara się zdominować swojego przeciwnika jak BATE, czy Dynamo Mińsk. To może się podobać i dlatego warto oglądać mecze z udziałem gości. Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć w Brześciu z miejscowym Dynamem i wcale nie są na straconej pozycji. Czy Gomel wywiezie spod polskiej granicy trzy punkty?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 czerwca 2022 08:38.

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Dynama Brześć w lidze zakończyło się remisem 1:1 ze Sławiją Mozyrz
 • Dynamo Brześć znajduje się na 6. miejscu w lidze z dorobkiem 14 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 3 remisy
 • Ostatnie spotkanie Gomel w lidze zakończyło się zwycięstwem 4:1 ze Słuckiem
 • Gomel znajduje się na 4. miejscu w lidze z dorobkiem 15 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 1 zwycięstwo, 2 remisy i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Dynama Brześć 2:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi zespołami na stadionie Dynama Brześć, zakończyły się 3 wygranymi gospodarzy, 1 remisem i 1 zwycięstwem gości

Co obstawiać?

Tutaj postawię na rzuty rożne, ponieważ liczę na ofensywne widowisko. Dynamo chce wreszcie sięgnąć po wygraną i ma nadzieję na pokonanie beniaminka. Gomel w swoim stylu nie będzie się chować i czekać na poczynania rywala. Weźmie sprawę w swoje ręce i dlatego też uważam, że pojawi się sporo kornerów. Ja pobieram linię 9.5 i tym samym zamykam swój kupon.

LVbet
1.55
Powyżej 9.5 rzutów rożnych

Sprawdź koniecznie bonusy od LVBET!

LVBET Białoruś na 16.05.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

fot. Xinhua

Zaloguj się aby dodawać komentarze