fot. Norbert Barczyk

Wczoraj niestety niepotrzebnie zaufaliśmy polskim ekipom, dlatego dziś ich mecze zostawiamy tylko do oglądania! Pozostajemy jednak w ramach rozgrywek Pinnacle Cup, które omawialiśmy wczoraj. Dziś przyjrzymy się dwóm spotkaniom, a w głównych rolach Nemiga i Havu! Wczorajsi pogromcy AGO nie zatrzymują się i dziś przed nimi kolejne wyzwania, jednak czy starczy im sił?  CS na tym poziomie potrafi być często zaskakujący, co zresztą pokazała wczoraj Wisła, jednak postaramy się przeanalizować pewne punkty gry mistrzów Snow Sweet Snow!

Załóż konto w BETFAN i graj najwyższy zakład na rynku bez ryzyka do 600 PLN!

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Nemiga – Endpoint
11.03.2021 r. Godz. 16:00

Zaczynamy jednak od wcześniejszego starcia, pomiędzy Nemigą a Endpoint, również w ramach Pinnacle Cup. Ekipa z Białorusi dzięki wygranym z Winstrike oraz Tricked zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli i chociaż jest to fenomenalny start, tak jednak zawodnicy ciągle muszą utrzymywać wysoki poziom, bo to dopiero początek zmagań. Tuż za ich plecami czai się właśnie Endpoint, które również wygrało dwa pierwsze spotkania w turnieju, jednak osiągają oni gorszy bilans rundowy, dlatego też znajdują się za Nemigą. Czy po tym meczu będziemy świadkami zmiany lidera, czy jednak Nemiga wytrzyma presję i zainkasuje trzecie zwycięstwo?

Nemiga w ostatnich tygodniach jest w naprawdę rewelacyjnej formie. Wygrali oni 5/6 swoich ostatnich potyczek, a po drodze wygrywali z takimi ekipami jak Saw, Alternate Attax czy Winstrike! Widać więc, że radzą sobie serio świetnie, a ich wyniki są po prostu odzwierciedleniem bardzo dobrej gry. Szczególnie obiecująca była oczywiście wygrana przeciwko Winstrike, które jest jedną z najlepszych drużyn na tym poziomie, obok takich ekip jak Havu czy AGO. Nemiga jednak pokazała, że również liczy się w walce o trofea i również z tego powodu to oni są faworytem w dzisiejszym starciu.

Endpoint co prawda notuje 36 miejsce w rankingu hltv, jednak w ostatnim czasie przechodzili mały kryzys formy. W tym momencie ich gra powoli się stabilizuje, jednak ciągle nie są oni przekonujący w starciach z tymi najtrudniejszymi przeciwnikami. Mecze z Copenhagen Flames oraz AGO doskonale to pokazały. To też z powodu tego dołka formy to Nemiga jest tutaj faworytem, a nie ekipa Robiina. Oczywiście nikt nie oczekuje tutaj masakry i ogromnej przewagi ze strony białoruskiej formacji, są oni jednak po prostu stabilniejsi i pewniejsi w swojej grze, ze swoją formą, przez co to od nich należy się spodziewać lepszej gry.

Wydaje mi się, że największa przewaga Nemigi w tym spotkaniu będzie wynikała z ich map poolu. Ich zwyczajowym pierwszym wyborem jest mapa Inferno, wygrywają tam 69% rozgrywanych spotkań. Endpoint również ma dosyć wysoki procent zwycięstw na tej mapie, jednak rozegrali oni o wiele mniej spotkań, przez co przeliczniki są korzystniejsze. Nemiga może zdecydować się również na wybór Dusta, gdzie aktualnie notują serię czterech wygranych meczów. Ich trzecią mapą jest Overpass, jednak rzadko decydują się na jego wybór. Endpoint ma natomiast problem, bo ich pierwszy wybór, czyli Train jest jednocześnie pierwszym banem Nemigi. Wobec tego ekipie Surreala pozostaje wybór Dusta lub Mirage, a tak jak pisałem mapy te również są pod kontrolą Nemigi.

Podsumowując, Nemiga jest tutaj faworytem z kilku powodów. Przede wszystkim jednak jest to stabilna forma, którą prezentują od pewnego czasu. Z tego powodu są oni po prostu bezpieczniejszym typem na to spotkanie. Kolejnym elementem są jeszcze niedawne problemy z grą Endpoint, w której dopiero niedawno pojawiła się poprawa. Trzecim argumentem jest oczywiście opisywany przeze mnie map pool, który wyraźnie faworyzuje Nemigę. Na dokładkę możemy oczywiście dodać o niesamowitej formie głównych strzelców Nemigii, czyli Boxa, Jyo oraz mdsa. To właśnie Ci zawodnicy są powodem, dlaczego Nemiga prezentuje się ostatnio tak dobrze. Moim zdaniem jest kurs na bezpośrednie zwycięstwo Nemigii jest jak najbardziej value, dlatego wrzucam to zdarzenie na mój kupon w Betfan! Sprawdźcie opinie na ich temat!

Betfan
1.66
Nemiga wygra

Baner grupy typerskiej facebook

Havu – Saw
11.03.2021. r. Godz. 19:00

Przechodzimy do drugiego spotkania wieczoru, a tutaj czekają na nas wczorajsi pogromcy AGO, czyli ekipa Havu. Finowie pokazali we wczorajszym finale, że są w naprawdę dobrej formie i trudno znaleźć argumenty przeciwko nim. Czy Saw dziś będzie w stanie postawić im minimalny opór, czy jednak będziemy świadkami szybkiego i przyjemnego zwycięstwa ze strony Havu. I chociaż ekipa Slowiego jest tutaj absolutnym faworytem, tak jednak Cs często nas zaskakiwał najdziwniejszymi scenariuszami. Cóż, przekonamy się o 19, jednak co ja sądzę o tym spotkaniu?

I chociaż wczoraj nie doceniłem Havu pod wpływem emocji, jakie wynikały z awansu AGO do finału, tak jednak dziś podchodzę do ich spotkania w 100% analitycznie, bez sympatii lub antypatii. Havu obecnie jest faworytem każdego spotkania, w jakim biorą udział na tym poziomie. Obecnie są w naprawdę dobrej formie, zwłaszcza jeśli chodzi o domykanie spotkań. Z  uwagi jednak na ten fakt, kursy w ich spotkaniach często są zaniżone, lub zawyżone, z czego postaramy się dziś skorzystać. Pamiętajcie o tym, że nawet drużyna, która jest wyraźnie lepsza od innych w swojej lidze, nie zawsze wygrywa spotkanie 2-0.

Saw to portugalska ekipa, zajmująca obecnie 23 miejsce w rankingu hltv. Widać więc, że nie jest to byle jaka drużyna, tylko solidna ekipa z drugiego tieru. Obecnie są na fali trzech zwycięstw, a ich ambicje z pewnością kierują się ku czwartemu. Gdzie można szukać ich mocnych stron w starciu z Finami? Przede wszystkim jest to chyba świetna dyspozycja ich głównych strzelców podczas tego turnieju. Murtis, Stadodo, Rmn, notują kolejną ratingi 1.35, 1.17, 1.10, a jest to naprawdę fenomenalny rezultat. To właśnie dzięki ich świetnej grze Saw zajmuje obecnie trzecie miejsce w turnieju, po zwycięstwach na Externum i Apeks. Dodatkowo zaprezentowali się też świetnie w kolejnym wygranym meczu przeciwko HellRaisers, gdzie tym razem to Stadodo i Just wzięli sprawy w swoje ręce. Widać więc, że cała ekipa jest w dobrej formie, co oczywiście może budzić tylko pozytywne nastroje przed meczem z Havu.

W meczach Havu widać jednak pewną zależność, że oni stosunkowo wolno się rozpędzają. Jak domykanie spotkań mają na bardzo dobrym poziomie, tak jednak początki bywają różne, dlatego też często w środkowej fazie mapy mamy bardzo wyrównany wynik i na tym będę dziś trochę opierał moją analizę. Przez fakt tego, że Havu jest obecnie faworytem w każdym spotkaniu, kursy na jakiekolwiek overy są bardzo wysokie. Ja jednak skupię się na overze rund na pierwszej mapie. Betfan wystawił linię 25,5 rundy, co według mnie jest bardzo atrakcyjnym zdarzeniem. Przypominam, że do zwycięstwa potrzebne jest 16 rund, wobec czego przegrana drużyna, żeby spełnić ten over musi wygrać tych rund zaledwie 10. Jeśli połączymy dobrą formę z Saw, z wolnymi startami Havu, które jednak później się rozpędza, to wszystko idealnie się składa. Wydaje mi się, że ten typ jak najbardziej ma szanse powodzenia, dlatego dorzucam go do mojego kuponu!

Betfan
1.72
Powyżej 25,5 rundy w pierwszej mapie

 

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 1600PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 50 zł
  4. Stawiasz pierwszy kupon SOLO, AKO, który zostanie objęty zakładem bez ryzyka. Z promocji wyłączone są zakłady MATCHDAY BOOST
  5. W razie przegranej otrzymasz zwrot w bonusie. Obrót 1 x 3.80 – minimum 3 zdarzenia
  6. Po więcej informacji sprawdź opinie o BETFAN

 

 

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

Kupon esport betfan 11.03.2021

Zaloguj się aby dodawać komentarze