Przed nami iście emocjonująca końcówka sezonu zasadniczego, szczególnie na zachodzie. W dzisiejszych meczach będzie można poczuć przedsmak play-offów, bo  drużyny walczą o coś. Chyba czas zarwać nockę po Lidze Mistrzów.

Standardowo zapraszam do lektury!

Rejestracja w forBET
Kod rejestracyjny: 1250

obstawianie nba forbet

Skuteczność typów Adama na NBA : 9/17

Profit/Strata na NBA w marcu: -319 PLN

Przyznaję, że ostatnim razem zlekceważyłem Kembę Walkera i Charlotte Hornets. Szerszenie wygrywając pierwszą połowę przewagą 18 punktów zapewniły sobie zwycięstwo. Mimo że w pewnym momencie czwartej kwarty było 83-84, to lider zespołu Hornets nie pozwolił na wypuszczenie wygranej z rąk. Tym razem przed Pistons nieco łatwiejsze zadanie – ograć na swoim parkiecie Memphis Grizzlies.

 

 Zdarzenie: Detroit Pistons-Memphis Grizzlies

Typ: Handicap(włącznie z dogrywką) Detroit Pistons -9,5

Kurs: 1,86

Halo, chyba pora się obudzić. Cztery przegrane z rzędu i niezbyt komfortowa sytuacja w końcówce sezonu dla Pistons. Zawodnicy z Little Caesars Arena muszą koniecznie wygrać dwa kolejne spotkania, jeśli chcą z czystym sumieniem przystąpić do play-offów. Sytuacja bowiem ma się tak, jeśli Detroit przegra z Miśkami, potem wygra z Knicks albo na odwrót, a Charlotte dwa mecze odnotują na plus, to Hornets przebojem wejdą na ósme miejsce. Obie ekipy miałyby w tym momencie taki sam bilans, jednak to Szerszenie górują w bezpośrednich pojedynkach. Tak samo ma się sytuacja z Miami Heat, które w takim przypadku również by nie weszło. Dla tych, co nie wiedzą, co decyduje o kolejności w tabeli? Więc tak, jeśli obie drużyny mają taki sam bilans, to na wyższe miejsce wpływ ma wynik serii między nimi z sezonu zasadniczego. Kolejnym kryterium zapisanym w regulaminie jest bilans w swojej dywizji, a następnie bilans z drużynami z tej samej konferencji. Sam zdecydowałem się pograć -9,5, lecz spokojnie możecie ryzykować większą linię. W Memphis jest kompletny szpital i na ten moment grają zawodnicy, o których ciężko coś więcej powiedzieć.

Zdarzenie: Cleveland Cavaliers-Charlotte Hornets

Typ: Handicap(włącznie z dogrywką) Charlotte Hornets -5,5

Kurs: 1,57

Następne zdarzenie, jakie wziąłem pod lupę to Charlotte Hornets z Cleveland Cavaliers. Tak jak już wcześniej wspomniałem, zlekceważyłem drużynę Michaela Jordana. Dopóki mają szanse znaleźć się w play-offach, to za wszelką cenę są zobowiązani wygrywać. Tym razem przyjdzie im zatrzymać młodego Collina Sextona – dla mnie przyszłość Cavs. Cleveland dość wysoko przegrało ze Spurs i raczej nie zapowiada się by dzisiaj nie przegrali tak również z Hornets. Szerszenie są na fali trzech zwycięstw. Kemba odpalił maszynę strzelecką i kolejno punktuje rywali. Myślę, że w tym przypadku nie jest to zbyt wygórowana linia do zagrania.

Zanim o trzecim typie, to ciekawa informacja, która pojawiła się dziś rano. Agent D-Rose’a dał do zrozumienia, że jego gracz myśli o powrocie do Chicago, gdyby tylko pojawiła się odpowiednia oferta. Byłoby fajnie, ale dla mnie dobrze wpasował się do Wilków i jeżeli zdrowie pozwoli mu dalej grać, to w przyszłym sezonie mogą znaleźć się w finałowej fazie sezonu.

Zdarzenie: Oklahoma City Thunder- Houston Rockets

Typ: zwycięzca (włącznie z dogrywką) Houston Rockets

Kurs:1,94

Chyba najbardziej interesująca rozgrywka tej nocy. Obie drużyny są zmuszone odnieść zwycięstwo. Houston, by pozostać na trzeciej lokacie, bo w przypadku przegranej i dwóch wygranych Portland, to Blazers wskakują wyżej. Oklahoma natomiast by uniknąć Golden State Warriors. Dlaczego więc zdecydowałem się pograć Rakiety? Obserwowałem ostatnie wyniki Thunder i mimo że wygrali trzy ostatnie spotkania, to nie jestem przekonany co do ich stylu. Grają strasznie szarpaną koszykówkę, raz potrafią zagrać kapitalnie drużynowo, by potem zacząć się bawić i popełniać głupie błędy. Mają świetny skład, ale brakuję kogoś, kto uporządkuje im porządnie w głowach.

Podopieczni Mikea D’Antoniego zaś wygrywają mecz za meczem, oczywiście za sprawą kosmity, jakim jest James Harden. Oglądając jego popisy, jestem przekonany, że gość jest w stanie pokonać każdego w grze 1 na 1. Genialny drybling, super ułożony nadgarstek przekładają się na ogromne zdobycze punktowe.

Wiem, że gram ryzykownie, ale kto nie ryzykuje ten…

 

tripelek 498PLN