Wraca Liga Mistrzów, a wraz z nią promocja Happy Hours w Fortunie. W dzisiejszym tekście przedstawimy poszczególne warunki, a także zaproponujemy jej możliwe wykorzystanie.

Happy Hours w Fortunie na Ligę Mistrzów

Promocje z podwyższeniem wygranej to obecnie postawa na rynku zakładów bukmacherskich. Fortuna proponuje swoim klientom możliwość wykorzystania takiej możliwości podczas dni z piłkarską Ligą Mistrzów. Od wczoraj w godzinach 17:00 – 18:00 można skorzystać z „Godziny dla Mistrzów” i podwyższyć swoją wygraną o 14%.

Promocja odbywa się we wszystkie dni, w których najlepsze kluby świata rywalizują na boiskach Champions League. Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z niej skorzystać?

Warunki:

  • Trzy pozycje na kuponie
  • Minimalna stawka 20 PLN
  • Promocja nie dotyczy zakładów na sporty wirtualne
  • Happy Hours nie łączy się z Superofertą, Hitem Dnia i Zakładem Bezpiecznym.
  • Kuponów zagranych w Happy Hours nie można szybciej wypłacić.

Plusem tej promocji w porównaniu z innymi ofertami bukmacherów bez wątpienia jest brak minimalnych kursów. Muszą być trzy zdarzenia i minimalna kwota, a w reszcie gracze mają dowolność.

Jeśli chcecie skorzystać z promocji to wystarczy założyć konto wpisując kod promocyjny: 1140PLN

Ajax Amsterdam vs Juventus – opinie o meczu i promocja Fortuny

Skoro mamy do dyspozycji Happy Hours w Fortunie to warto wykorzystać taką możliwość. Faworytem dwumeczu bez wątpienia jest drużyny Juventusu. Pierwsze spotkanie odbędzie się jednak na Amsterdam Arena, dlatego też nie można skreślać gospodarzy.

Juventus jest zespołem, który od wielu lat słynie przede wszystkim z żelaznej defensywy. Można powiedzieć, że gracze będą mieli tutaj starcie dwóch światów. Ajax to drużyna nastawiona na atak, która nie kalkuluje tylko gra w wysokim pressingu i nęka obronę przeciwnika.

fortuna opinie

W opinii Fortuny faworytem meczu na Amsterdam Arena jest Juventus. Kurs na wygraną tego zespołu wynosi – 2.28. Rems – 3.33, a triumf gospodarzy 3.35.

Jakie propozycje od czeskiego operatora warto rozważyć do wykorzystania podczas promocji Happy Hours? Ciekawym wyborem jest bez wątpienia zagranie podpórki na gospodarzy. Przelicznik tego zdarzenia wynosi 1.67, a atut własnego boiska może być decydujący. Myślę, że Juve bramkowy remis wzięłoby w ciemno.

1X – 1.67

Drugą propozycją jest typowanie wyniku BTTS. Ajax w dwumeczu z Realem Madryt zapracował sobie na szacunek przeciwników. Grają kapitalny dla oka futbol, który pozwala nam zakładać, że znajdą drogę do siatki Wojtka Szczęsnego. Mimo wszystko w grze defensywnej mają problemy, dlatego obstawiam, że Stara Dama odpowie trafieniem.

BTTS – 1.73

Patrząc po kursach – Fortuna spodziewa się tutaj bramki z obu stron. Z drugiej strony Juve jest zespołem bazującym na grze defensywnej. Ogólnie mam wrażenie, że ten mecz może się skończyć remisem. W związku z tym interesującym wyborem w mojej opinii z oferty Fortuny jest podwójna szansa 0-0 po kursie – 1.69

Podwójna szansa 0-0 – 1.69

Wybraliśmy trzy propozycje z oferty Fortuny, które warto rozważyć podczas typowania tego meczu w Happy Hours. Dajcie znać, do której opcji Wam najbliżej! Przypominamy, Happy Hours będzie dostępne w godzinach od 17 do 18.