Bardzo udanie zakończyliśmy rok w chińskiej ekstraklasie i mam nadzieję, że równie dobrze go rozpoczniemy. Dzisiaj zajmiemy się spotkaniami, które odbędą się w południe w grupie mistrzowskiej. O ile sporo już wiemy o sytuacjach poszczególnych zespołów, tak niektórzy walczą jeszcze o lepsze pozycje na koniec kampanii. Czy faworyci tej soboty wywiążą się ze swojej roli? Zapraszam do lektury!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Sprawdź kod promocyjny do BETFAN i ciesz się bonusami na start!

Beijing Guoan – Guangzhou City: typy i kursy bukmacherskie (01.01.2022)

Klub z Pekinu jest zdecydowanie rozczarowaniem obecnych rozgrywek. Wydawało się, że po przyjściu Slavena Bilica Beijing Guoan będzie w stanie walczyć nawet o mistrzostwo. Początek sezonu był beznadziejny w ich wykonaniu i oczywiście mówiono w kuluarach, że nowy szkoleniowiec potrzebuje trochę czasu, aby poukładać wszystkie klocki na nowo. Każde wytłumaczenie jest dobre i po wznowieniu kampanii mało co się poprawiło w ich grze. Być może spowodowane to było odejściem m.in. Cedrica Bakambu i wielu innych zagranicznych piłkarzy. Te rozgrywki są do zapomnienia i warto wyciągnąć wnioski na przyszłość. Ich rywal z Kantonu przeżywa spore problemy finansowe. Pożegnanie się z Guilherme, który był jednym z liderów tego zespołu, dobitnie pokazuje, że nie dzieje się najlepiej w Guangzhou City i tym samym trzeba się cieszyć z tego, że niespodziewanie udało się awansować do grupy mistrzowskiej, które automatycznie dało utrzymanie. Dzisiaj czeka ich ponowne starcie z Beijing Guoan, które pokonali niedawno 5:0. Czy powtórka tego wyniku stanie się faktem?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17 sierpnia 2022 21:52.

Co obstawiać?

Beijing Guoan z pewnością pamięta dotkliwą porażkę 0:5 z ekipą z Kantonu i zrobi wszystko, aby się zrehabilitować, ale czy Guangzhou City jest tutaj bez szans? Jest to tak naprawdę mecz o nic, ponieważ żaden z zespołów nie ma szans na azjatyckie puchary i tym samym można spodziewać się nieco sparingowego klimatu. Celuje w jeden gol outsidera, ponieważ w ostatnich pojedynkach strzelają regularnie, a duet Jown Cardona i Tiago De Lonco przynoszą wiele dobrego. Drużyna z Pekinu nie najlepiej czuje się w defensywie najlepiej i mam nadzieję, że przeciwnicy to wykorzystają.

Betfan
1.50
Guangzhou City strzeli gola

grupa

Hebei – Shenzhen: typy i kursy bukmacherskie (01.01.2022)

O tej samej porze rozpocznie się rywalizacja Hebei z Shenzhen. Kompletny outsider grupy mistrzowskiej i nie cieszył się jeszcze ze zwycięstwa po wznowieniu sezonu. Brakuje tutaj przede wszystkim jakości w ofensywie, bo po odejściu Paulinho i Marcao formalni gospodarze strzelają bardzo mało bramek. Nie mniej jednak utrzymanie w Super Lidze stało się dawno faktem i włodarze mogą na spokojnie zaplanować sobie najbliższą przyszłość. Ich przeciwnik Shenzhen również jest małym rozczarowaniem tej kampanii. Świetne transfery dokonane przed rozpoczęciem rozgrywek nawały nadzieję na walkę nawet o podium chińskiej ekstraklasy, ale rzeczywistość okazała się brutalna. Alan Kardec i Frank Acheampong nie stworzyli najgroźniejszego duetu w stawce, a defensywa co chwila popełniała dramatyczne błędy. Wiele jest do poprawy w tym projekcie, aby za kilka miesięcy wrócić do grania z przytupem. Czy formalni gospodarze pokuszą się o wygraną?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17 sierpnia 2022 21:52.

Co obstawiać?

Shenzhen to taka ekipa, która ma sporą jakość w ofensywie, ale w defensywie jest tragedia. Dlatego trenerzy starają się zdominować przeciwnika i odrzucić go od własnego pola karnego, aby defensorzy mieli okazję popełnienia jak najmniejszej ilości błędów. Stawiam na kornery faworytów, bo to oni będą dłuższej przebywać na połowie Hebei i liczę, że oddawane strzały będą miały problemy, aby pokonać bramkarza formalnych gości. Liczę na duet Frank Acheampong, Alan Kardec, którzy swoimi indywidualnymi akcjami tworzą wiele szans dla swoich kolegów oraz generują rzuty rożne.

Betfan
1.75
Shenzhen powyżej 5.5 rzutów rożnych

01.01. Chiny BETFAN

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze