Gwinea Równikowa – Gwinea Bissau: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 18.01.2024

Piłkarz Gwinei Bissau podczas meczu

Gdzie oglądać Gwinea Równikowa – Gwinea Bissau? W najbliższy czwartek czekają nas spotkania w ramach 2. kolejki fazy grupowej na Pucharze Narodów Afryki. Na rozkładzie mamy chociażby rywalizację dwóch Gwinei, a zatem Równikowej i Bissau. W poniższym tekście znajdziecie informacje o transmisji w TV i streamach online z tej batalii. Zapraszam zatem serdecznie do ich sprawdzenia.

Gwinea Równikowa – Gwinea Bissau na żywo w TV

Spotkanie Gwinei Równikowej z Gwineą Bissau zostanie rozegrane w ramach 2. kolejki Pucharu Narodów Afryki. Oczywiście żadna z ekip nie należy do faworytów na trwającym turnieju, jednak bezpośrednie spotkanie może zadecydować o tym, kto ewentualnie awansuje do fazy pucharowej z 3. pozycji w grupie. Sam mecz rozpocznie się w najbliższy czwartek, czyli 18. stycznia 2024 roku o godzinie 15:00 czasu polskiego. Transmisji w TV co prawda nie znajdziemy w naszym kraju, jednak bez problemu obejrzymy to starcie w Internecie za sprawą streamów online, do czego z resztą już przechodzę! 

Gwinea Równikowa – Gwinea Bissau gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

W temacie streamów online – wiele ciekawych potyczek piłkarskich pokazywanych jest w Internecie i można je oglądać niemalże za darmo. To za sprawą oferty transmisyjnej polskich bukmacherów, którzy nierzadko decydują się na udostępnianie streamów online z poszczególnych imprez piłkarskich. I tak starcie Gwinei Równikowej z Gwineą Bissau będzie można zobaczyć na żywo w STS TV, a więc na platformie transmisyjnej najpopularniejszego bukmachera w kraju! W jaki dokładnie sposób skorzystać z takiej usługi?

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Gwinea Równikowa – Gwinea Bissau i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Gwinea Równikowa – Gwinea Bissau?

Jeżeli podczas trwania tego meczu nie będziecie mieli dostępu do komputera, to absolutnie nic straconego! W dzisiejszych czasach mecze piłkarskie można bez problemu oglądać na telefonach i podobnie jest w tym przypadku. Pobierając na swoje urządzenie aplikację mobilną STS i logując się na swoje konto, również będziecie w stanie zobaczyć mecz Pucharu Narodów Afryki na żywo. Pozostało mi zatem życzyć jak najlepszego meczu i jak największych emocji w czwartkowe popołudnie!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze