Gwinea – Gambia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.01.2024

Mohamed Bayo

Gdzie oglądać mecz Gwinea – Gambia? W piątek wieczorem dojdzie do starcia Gwinei z Gambią w ramach fazy grupowej Pucharu Narodów Afryki. Jeśli chciałbyś obejrzeć ten mecz w TV lub internecie, zobacz, gdzie dostępna będzie jego transmisja oraz stream.

Gwinea – Gambia, transmisja na żywo w TV

Starcie Gwinei z Gambią w Pucharze Narodów Afryki odbędzie się w piątek 19 stycznia 2024 o godzinie 21:00 na stadionie w mieście Yamoussoukro. Jedni i drudzy w teorii biją się o trzecie miejsce w grupie, lecz po pierwszej kolejce Gwinea ma spore szanse na zajęcie drugiej lokaty, a zdaniem bukmacherów będzie faworytem tej rywalizacji. Interesuje Cię ten mecz i chciałbyś go obejrzeć? Transmisja TV niestety nie będzie dostępna. Sprawdź jednak, gdzie obejrzeć go przez internet.

Gwinea – Gambia: transmisja i stream online za darmo

Mecz ten obejrzysz w aplikacji mobilnej STS, gdzie dostępne są transmisje live wszystkich meczów Pucharu Narodów Afryki. Chciałbyś wiedzieć, co trzeba zrobić, by uzyskać dostęp do streamów w ramach STS TV? Sprawdź to poniżej:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Obstaw minimum jeden kupon na dobę
  4. Ciesz się transmisjami w STS TV
  5. Życzę przyjemnego oglądania

Gdzie oglądać Gwinea – Gambia?

Gwinea – Gambia możesz obejrzeć w STS. W ofercie streamów tego bukmachera znajdziesz czołowe ligi europejskie, takie jak La Liga, Bundesliga, Serie A czy Ligue 1, jak również zmagania z innych dyscyplin sportu. Jeśli grasz regularnie w STS, masz więc możliwość korzystania z bogatej oferty transmisji w aplikacji mobilnej. Zachęcam przy okazji do skorzystania z zakładu bez ryzyka dla nowych graczy. Na czym on polega? Zakładasz konto w STS z naszym kodem, grasz pierwsze typy, a jeśli nie wejdą, odbierasz zwrot na depozyt. Maksymalna kwota kuponu objęta promocją to 100 PLN. Powodzenia!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Kim Price/Cal Sport Media/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze