fot. Xinhua

Najlepsza szesnastka tego sezonu okroiła się do ósemki, a dziś poznamy dwóch półfinalistów turnieju. Do walki staną Neil Robertson z Kyrenem Wilsonem oraz Jack Lisowski z Ronniem O’Sullivanem. Czekają nas wielkie emocje, a te pojedynki powinny być zacięte. Kto awansuje do półfinałów, jak rozstrzygną się dzisiejsze mecze Players Championship? Zapraszam do analizy i typów na ćwierćfinały – gramy dubla z AKO 2,86! Zanim jednak o samych meczach, to dwa słowa o bukmacherze, z którym dzisiaj typujemy snookera. Mowa o PZBuk, czyli bukmacherze, u którego z naszym kodem promocyjnym możecie zyskać zakład bez ryzyka 500 PLN oraz 200 PLN do sklepu! Jeśli chcecie poznać więcej opinii o PZBuk przeczytajcie recenzję tego bukmachera!

Załóż konto z kodem: 700PLN, aby otrzymać:

500 PLN bez ryzyka i 200 PLN w sklepie gracza

Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

500 PLN zakład bez ryzyka + 200 PLN w sklepie

standardowa oferta 500 pln. z naszym kodem: 700 pln

Kod rejestracyjny
700PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 500 zł

PUNKTY W SKLEPIE: 20000 (bonus od depozytu 200 zł lub darmowy zakład 10 zł)

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Jack Lisowski vs Ronnie O’Sullivan (20:00)

Spotkanie z sesji wieczornej nie powinno potrwać za długo. I nie dlatego, że będzie ono jednostronne, a dlatego, że obaj panowie potrafią grać bardzo szybko. W pierwszej rundzie średnia czasu na uderzenie u obu wyniosła 18,9 sekundy – mało którzy snookerzyści potrafią zejść poniżej 20 sekund, a tej dwójce zdarza się to regularnie – O’Sullivan potrafił grać mecze nawet na poziomie 15 sekund na uderzenie. Możemy dziś liczyć na wysokie brejki i efektowną grę – ale kto jest faworytem tego spotkania? Myślę, że większe szanse na wygraną ma starszy z Anglików, którego forma może nie jest tak doskonała, jak mogło się wydawać, ale to Lisowski od pewnego czasu nie może znaleźć patentu na swoją dyspozycję.

Co gramy?

Lisowski w pierwszej rundzie z Gouldem miał wszystko pod kontrolą… do czasu. Prowadził 3-0, ale dał się doścignąć i ostatecznie wygrał 6-3. O’Sullivan z Dingiem szedł cały mecz na styku i dopiero w deciderze rozstrzygnął losy spotkania. Do tej pory w dwóch spotkaniach dość jednostronnie wygrywał Rakieta, ale dziś przewiduję nieco dłuższe spotkanie. Gramy na dystansie do sześciu wygranych frejmów, a że obaj nie są w szczytowej dyspozycji to uważam, że każdy z nich podaruje frejma bądź dwa swojemu rywalowi samymi błędami. Ronnie ostatnie dwa mecze dociągał do ostatniej partii, a Lisowski zaciętych spotkań ma na swoim koncie bardzo dużo w ostatnim czasie. Dziewięć frejmów? To bardzo możliwy scenariusz.

Nasz typ: Powyżej 8,5 frejmów w meczu

Kurs: 1,43

Grupa Zagranie

Chcesz więcej typów snookerowych? Dołącz do Grupy Zagranie!

Neil Robertson vs Kyren Wilson (14:00)

Potyczka światowej trójki i piątki, ścisłego topu rankingu. Australijczyk w pierwszej rundzie dał prawdziwy show wbijając cztery brejki 130+, a do tego dołożył także 82, co musiało skończyć się wygraną. Lu Ning nie miał nic do powiedzenia w tym meczu i uległ 1-6. Kyren Wilson w tym samym stosunku wygrał z Ryanem Dayem, ale wydźwięk tego wyniku był już nieco inny – bardziej to Day przeszedł obok meczu, niż Wilson miał go tak pogromić. Wynik oczywiście idzie w świat, a Anglik okrasił go brejkiem 119-punktowym. Panowie grali ze sobą do tej pory pięciokrotnie – ostatnio Wilson wygrał 5:0, a jak będzie dziś?

Co gramy?

Tylko to ostatnie spotkanie miało jednego bohatera – w poprzednich czterech zawsze widzieliśmy wyrównane starcie. W Championship League obaj wygrali po razie 3:2, a w UK Championship i World Grand Prix Robertson wygrywał 6:5 i 6:4. Możemy dziś zobaczyć maksymalnie 11 partii i czuję, że może tak faktycznie się stać. Robertson zagrał fenomenalnie w pierwszej rundzie, ale takie mecze trudno powtórzyć po trzech dniach. Wilson zawsze był trudnym przeciwnikiem dla mistrza świata z 2010 roku. W poprzednim turnieju, gdzie grano w formacie best of 11 obaj przegrali swoje mecze 5:6. Czy to znak? Kto wie? Obaj nieźle zaprezentowali się przed kilkoma dniami i uważam, że możemy dziś zobaczyć kawał dobrego snookera – jak mawiał klasyk – zarówno w defensywie jak i ofensywie. Oby ten pojedynek trwał jak najdłużej!

Nasz typ: Powyżej 9,5 frejmów w meczu

Kurs: 2,00

players championship snooker dubel pzbuk 25.02 Oba zdarzenia na jednym kuponie w dublu dają AKO 2,86, co przy wkładzie 100 PLN i ewentualnej wygranej mogą przynieść potencjalną wygraną w wysokości 252 PLN. Poznajcie opinie o PZBuk i przekonajcie się, czy warto grać z nami u tego bukmachera!