Guzik – Adam Security: typy i kursy. Gdzie oglądać?

Typy na Guzik – Adam Security, Fame MMA Reborn. Podczas najbliższej gali Fame w klatce zobaczymy kilku nowych zawodników, a jednym z nich będzie Adam Security, który swój pojedynek stoczy z gwiazdą pierwszej edycji gali, a więc Guzikiem. To właśnie analizę tego pojedynku znajdziecie w poniższym tekście, a dopełnią go oczywiście typy na Guzik – Adam Security. Zainteresowanych taką tematyką zapraszam więc do lektury.

baner Betclic Fame MMA

Guzik – Adam Security, typy i przewidywania

Nim same typy na Guzik – Adam Security, kilka słów o obu postaciach i ich dotychczasowej przygodzie w MMA. W przypadku Guzika nie ma się specjalnie nad czym rozwodzić, ponieważ zawodnik ten zadebiutował jeszcze na pierwszej edycji gali Fame, a więc w 2018 roku! Wówczas przegrał z dobrze wszystkim znanym Boxdelem i od tego czasu nie pojawiał się już w organizacji, a słuch po nim nieco zaginął. Guzik po ponad 5 latach przerwy wraca więc do klatki Fame MMA, jednak zdaniem bukmachera Betclic, jak i typerów, ma on szansę na zwycięstwo w najbliższym pojedynku. Najpewniej wniesie on do klatki ponad 100 kg, jednak mierzy on zaledwie 178 cm, tak więc nie będzie potężnej postury. Jego aktualna dyspozycja i przygotowanie stoi pod sporym znakiem zapytania i trudno określić, czego możemy spodziewać się po nim w samym pojedynku. 

Sytuacja ma się jednak podobnie w przypadku Adama Security. Ten dał się poznać przede w skutek swojej działalności na Tik-Toku, jednak zbyt wiele o nim nie wiemy. Na pewno imponować może jego sylwetka i forma fizyczna, która w starciu z Guzikiem może być jego sporym atutem. W ciemno możemy stawiać, że siła ciosu i przewaga warunków fizycznych będzie właśnie po stronie debiutanta. Walka w oktagonie, a neutralizowanie ludzi na imprezach to dwie różne sprawy, jednak w związku z tym, że Adam pracuje jako ochroniarz, na pewno miał okazje, by bić się przy różnych okazjach. Problemem może być jednak kondycja, bo nie od wczoraj muskularni zawodnicy mają problemy z przygotowaniem motorycznym do debiutu. Oczywiście jest to poniekąd wróżenie z fusów i trudno w oparciu o dostępną wiedzę wybrać pewne typy na Guzik – Adam Security. Ja stawiam jednak na stosunkowo szybkie zakończenie pojedynku, a mianowicie koniec walki przed upływem 2.5 rund!

-2.5 rund
Kurs: 1.40
Zagraj!

Guzik – Adam Security, kursy bukmacherskie

Wytypowanie tej walki nie należy do łatwych, ponieważ zawodnicy są swego rodzaju zagadkami i w związku z brakiem ich występów, do końca nie wiadomo, czego się po nich spodziewać. Podobnego zdania jest chyba bukmacher Betclic, który wystawił bardzo bliskie kursy na zwycięstwo każdego z nich. Na obecny moment minimalnym faworytem pojedynku jest Guzik, jednak różnica w mnożnikach jest do prawdy mikroskopijna.

Kursy na zwycięstwo

Betclic
1.80
Guzik
1.84
A. Security
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Oczywiście tak jak przy okazji innych walk Fame MMA, tak i swoje typy na Guzik – Adam Security możecie obstawić na rezultat końcowy. Linii typów i zakładów u bukmachera Betclic jest kilka, a do wyboru mamy właśnie opcję na sposób zakończenia walki. Tego rodzaju zakłady możecie z resztą obstawić bez ryzyka, wykorzystując nasz kod promocyjny Betclic, a poniżej znajdziecie kursy na rezultat końcowy w walce Szymańskiego z Bartfalem:

Kursy na pełen dystans

Betclic
3.30
pełen dystans - tak
1.25
pełen dystans - nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Guzik – Adam Security, kto wygra walkę?

Jeżeli miałbym wskazać Guzik – Adam Security typy na zwycięzcę pojedynku, to chyba mimo wszystko pokusiłbym się o typ w stronę debiutanta. Szymański swoją pierwszą walkę stoczył już 5 lat temu i nawet jeżeli pozostawał w treningu, to wyjście do klatki i walka jest zupełnie czymś innym. Ochroniarz z Węgier będzie natomiast dysponował większą siłą i lepszymi warunkami fizycznymi, co może mieć spore znaczenie. Nie jest to najpewniejszy zakład na świecie, jednak sądzę, że Adam Security ma po swojej stronie więcej argumentów!

Adam Security wygra
Kurs: 1.84
Zagraj!

Guzik – Adam Security, gdzie oglądać?

Starcie Guzika z Adamem Security może przyciągać kibiców gal freak-fightowych. Na dobrą sprawę nie do końca wiadomo, czego spodziewać się po obu zawodnikach, a kursy bukmacherskie sugerują, że starcie będzie bardzo wyrównane i zacięte. Oczywiście nie będzie można wykupić tej walki na wyłączność. By zobaczyć ją na żywo, trzeba będzie uprzednio zakupić dostęp do PPV z całej gali Fame MMA Reborn.

Guzik – Adam Security, transmisja w TV za darmo

Stety lub niestety gale freak-fightowe przyzwyczaiły nas, że można je oglądać tylko i wyłącznie za pośrednictwem streamów online, które z kolei dostępne są w Internecie. Oznacza to, że walki Guzika z Adamem Security nie znajdziemy na żadnym kanale w TV. Jeżeli posiadacie jednak odbiornik z funkcją SMART, to bez problemu obejrzycie te starcie, korzystając właśnie z telewizora. Zachęcam do zerknięcia na osobny artykuł – jak oglądać Fame MMA w telewizji?

Guzik – Adam Security, stream online

Przejdźmy zatem do szczegółów streamu online, za pośrednictwem którego będzie można obejrzeć omawiany pojedynek, jak i całą galę. PPV do niej wykupimy na oficjalnej stronie organizacji, a więc pod adresem famemma.tv. Tam należy założyć swoje konto i wybrać jedną z opcji dostępnych dla użytkowników. Tańsza i uboższa wersja transmisji będzie kosztować 39.99 PLN, natomiast stream online w lepszej jakości wyceniony został na 44.99 PLN.

Typy na Guzik – Adam Security

Na sam koniec zachęcę do sprawdzenia wszystkich typów na Fame MMA Reborn i przechodzę do ostatniej propozycji na opisywany w tym tekście pojedynek. Uważam, że ciekawą opcją jest połączenie dwóch uprzednio zaproponowanych typów na Guzik – Adam Security. Te składają się w zwycięstwo Adama Bartfala przed czasem i biorąc pod uwagę jego siłę, lepsze warunki fizyczne i potencjalnie bardzo mocny cios, uważam taki scenariusz za bardzo realny. Powodzenia w typowaniu i samych trafionych kuponów!

A. Security wygra przed czasem
Kurs: 2.00
Zagraj!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze