Po wypadzie na plażę Gromdziarze wracają w swoje ulubione miejsce – tam, gdzie krew leje się strumieniami, a kości łamią się w najmniej oczekiwanych miejscach. Wracamy do miasta grzechu…

Gromda 6 możesz obstawiać tylko w BETCLIC!

Zagraj bez ryzyka w Betclic ze zwrotem na konto depozytowe do 50 PLN!

Nie wejdzie? Pieniądze możesz od razu wypłacić!

Kod aktywujący promocję: ZAGRANIE50

betclic-bez-ryzyka

 

Vasyl Halych vs Tomasz ZADYMA Gromadzki: typy i kursy bukmacherskie

Już od dawna wiedzieliśmy, co będzie głównym daniem na dzisiejszej Gromdzie. W końcu doczekaliśmy się starcia zwycięzców swoich turniejów. Żaden z nich nie chciał wchodzić do ringu Gromdy z kontuzją ani też źle przygotowany. Dla nich to walka o być albo nie być. To walka o 100 000 zł, ale także o szacunek i angaż w następnych edycjach Gromdy. Main eventem dzisiejszej gali będzie starcie: Zadyma vs Vasyl. Dzisiejszy kupon typujemy jak zawsze razem z Betclic, który jest oficjalnym sponsorem tego wydarzenia. Jeśli chcecie obstawiać Gromdę, możecie założyć konto u tego bukmachera z naszym kodem promocyjnym. Dzięki temu zyskacie zakład bez ryzyka do 550zł oraz inne bonusy

To nie przypadek, że w Tomasz Zadyma tak dobrze spisuje się w walkach na gołe pięści. To fighter, który od lat trenuje sporty walki. Jeszcze jako nastolatek trenował karate, potem zarówno kickboxing, jak i boks, miał także epizody związane z MMA. Szczególnie duże doświadczenie ma w obszarze pięściarstwa, wszak uprawiał ten sport zawodowo i był Mistrzem Polski w kategorii półciężkiej. Zmieniło się jednak to, że na ring Gromdy wniesie ponad 92 kg, a kiedy w swoich najlepszych latach na zawodowym ringu ważył około 75 kg.  Warto też podkreślić, że z tego sportu jeszcze nie zrezygnował, bowiem w ubiegłym roku przeplatał występy w boksie z tymi na galach Gromdy. Zadyma jako Gromdziarz jak dotąd jest niepokonany. Stoczył on już 5 walk na gołe pięści. Ani razu nie leżał na krwawym ringu. Zadymie na pewno nie można odmówić charakteru i woli walki. Niejeden zawodnik po rozcięciu oczodołu w tym turnieju zrezygnował z rywalizacji, Gromadzki tymczasem z taką samą kontuzją jest w stanie wygrać jedną walkę, wejść do kolejnej i zmasakrować kolejnego rywala. Jego atutem jest odwaga. Jako ciekawostkę mogę dodać, że na co dzień prowadzi on zakład pogrzebowy.

Gromadzki swego czasu jako jedyny zawodnik przygotowywał się do startów na Gromdzie bez rękawic, walcząc na gołe pięści. Jest to typ zawodnika, który ma potężną kondycję, co zresztą jest następstwem jego zawodowych startów w boksie. 

Nieco odmiennie wyglądała przygoda Vasyla z Gromdą, bo zawodnik ten przegrał boleśnie swój debiut. Jednak co ważne, wrócił na ring Gromdy odmieniony, można powiedzieć, że przeszedł wręcz transformację. Przybrał sporo na wadze i stał się zawodnikiem nie do zatrzymania. Nie tylko jego postura się zmieniła, ale ewidentnie także wykorzystał przerwę między startami na to, aby podnieść swoje umiejętności właśnie pod kątem rywalizacji na Gromdzie. Szczególną uwagę przykuwa ostatnia wygrana Vasyla, który efektownie pokonał Denisa Bad Boya Załęckiego, czyli zawodnika także ze sporym doświadczeniem w walkach na gołe pięści – warto tu także podkreślić że w ubiegłym tygodniu Załęcki zmasakrował swojego rywala na gali EFM Show. Vasyl to także mistrz Ukrainy Juniorów w boksie oraz mistrz Ukrainy w kickboxingu w formule full contact. Od około 7 lat mieszka w Polsce i trenuje pod okiem Łukasza Zaborowskiego. Co ciekawe, on sam także prowadzi treningi w łódzkim Shark Top Team.

Mimo że obaj zawodnicy różnią się od siebie tylko 2 kg, to będą w nadchodzącym starciu dysponować innymi atutami. Po stronie Vasyla będzie na pewno siła ciosu i przede wszystkim zasięg ramion. Ukrainiec zdecydowanie przewyższa swoim atletyzmem Gromadzkiego, który ze swoją oponką na brzuchu nie przypomina hardkorowego sportowca. Jednak Zadymie nie musi ten fakt przeszkadzać, na pewno nie odpuści i dopóki będzie w stanie kontynuować walkę, nie opuści ringu Gromdy. Jeżeli walka będzie się przeciągać, to przewaga Zadymy będzie stawać się coraz wyraźniejsza. A jeżeli dodamy do tego fakt, że Tomasz lubi bić na korpus swoich rywali, to Vasyl może mieć problemy jeśli nie skończy szybko walki. To niewątpliwie będzie dobre widowisko. Ja postawię w nim na Vasyla Halycha ze względu na przewagę warunków.

grupa

Patryk Chacia vs Mateusz ŚWIR Wijas: typy i kursy bukmacherskie

Przechodząc do walk w turniejowych, w dnu dzisiejszym faworyt jest jeden i każdy go zna. Jest nim bez wątpienia Dawid MAXIMUS Żółtaszek i ciężko powiedzieć czy ktokolwiek będzie w stanie mu się dziś przedstawić. Jednak kursy na jego wiktorię w całym turnieju, a także w pierwszej walce nie są za niskie, abyśmy mogli je wrzucić na nasz kupon. Raczej próżno szukać tu innego faworyta, choć być może wyklaruje nam się jakiś czarny koń turnieju. Takim zawodnikiem może być Patryk CHACIA Chacia, który znajduje się po drugiej stronie drabinki. Z tego względu ewentualne starcie z MAXIMUSEM odbyłoby się dopiero w finale. Kurs na triumf Chaci w całym turnieju to aż 5.50 i jest to niewątpliwie warte uwagi. Jest to zawodnik z backgroundem sportowym, który posiada duże doświadczenie w sportach walki. Chacia wystąpił m.in na gali The War, w walce gdzie mierzyły się ze sobą grupy kibicowskie. Jego drużyna wygrała wówczas w rywalizacji 3 vs 3. Chacia ma 24 lata i sam o sobie mówi, że jest sportowcem, a trenuje od czasów szkolnych. W swoim teamcie Chacia ma m.in Patryka Glebe Tołkaczewskiego, a także Denisa Załęciego którzy mają spore doświadczenie w walkach na gołe pięści i z pewnością tą wiedzą przekazali swojemu koledze na treningach. Co ciekawe Chacia ze swoim rywalem Mateuszem ŚWIREM Wijasem walczyli na wspomnianej gali w rywalizacji 3 na 3. Jak wspomniałem wówczas to ekipa Chaci była górą. Z tego też względu w tej walce to zawodnik z Torunia jest faworytem. Można powiedzieć, że po Chaci w ogóle nie widać stresu przed walką, widać bardzo pozytywne nastawianie, a także głód walki. Na pewno po zawodniku z kibicowskim doświadczeniem możemy się spodziewać mocnego charakteru i nieustępliwości w klatce. Dlatego też zwycięstwo tego zawodnika w pierwszej walce ląduje na moim kuponie. Pamiętajcie, że zakłady bukmacherskie Betclic oferują nie tylko możliwość postawienia na poszczególną walkę, ale także na zwycięzcę całego dzisiejszego turnieju. Przypominam również o odwiedzeniu strony https://zagranie.com/analizy-boks-mma/ gdzie co tydzień omawiamy najciekawsze wydarzenia ze świata sportu.

Warunki otrzymania bonusu w formie zwrotu na konto główne:

  • 🎯Zarejestruj się z linku: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
  • 🎯Użycie w procesie rejestracji kodu ZAGRANIE50
  • 🎯Minimalny wymagany depozyt: 10 PLN
  • 🎯Kupon na dowolne zdarzenie prematch lub LIVE
  • 🎯Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN, żeby ją otrzymać, trzeba zagrać za 57 PLN

✅Link do rejestracji:zagranie.com/go/betclicbezryzykaKod promocyjny: ZAGRANIE50

fot. Leonardo Benassatto

 

Gdzie znajdę typy na Gromdę 6?

Darmowe typy i najlepsze analizy na Gromdę 6 znajdziesz na Zagranie.com

Gromda 6 - gdzie obstawiać?

Gromdę 6 możesz obstawiać u bukmachera Betclic! Sprawdź nasze bonusy na to wydarzenie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze