Gromda 5 PPV – cena i kod promocyjny. Gdzie oglądać Gromdę 5?

borek gromda

Moda na Gromdę trwa w najlepsze, a przed nami kolejna edycja tego widowiska. Gromda 5 będzie do obejrzenia “na żywo” w systemie PPV. Kiedy transmisja live z Gromdy 5? Znamy datę, kiedy to ponownie dojdzie do walk na gołe pięści na polskiej scenie sportów walki. Gromda 5 w systemie PPV będzie do obejrzenia tylko po zakupie stosownej licencji. Jaka cena za Gromdę 5? Czy jest dostępny kod promocyjny na Gromda 5? Sprawdź wszystkie informacje o PPV na Gromdę 5!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Gromda 5 PPV – cena i kod promocyjny. Gdzie oglądać Gromdę 5?

Gromda od początku założenia federacji, czyli 2020 roku dostępna jest w modelu transmisji PPV. To walki na gołe pięści, które są wyjątkowo krwawe, dlatego nie ma co oczekiwać, że Gromda 5 pojawi się w telewizji. Tego rodzaju wydarzenia są zarezerwowane dla odbiorców PPV, którzy wykupią transmisję “na żywo”.

Już teraz możemy zdradzić, że cena za Gromdę 5 jest taka sama, jak przy okazji poprzednich turniejów. Mateusz Borek i Mariusz Grabowski przekonują, że na chwilę obecną nie myślą o zmianie ceny PPV na galę Gromdy. W przypadku Gromdy 5 zasady i specyfika gali nie zmieniają się względem tego, co było m.in. na Gromdzie 4. Znów na fanów walk na gołe pieści czeka turniej o 100 tysięcy złotych oraz super fighty.

Sprawdź, o co chodzi w walkach Gromdy: https://zagranie.com/gromda/.

Kiedy i gdzie odbędzie się gala Gromda 5?

Gala Gromda 5 została zaplanowana na 7 maja 2021 roku. Ponownie będzie to piątek, który tradycyjnie w środowisku Gromdy tytułowany jest jako “krwawy piątek”. Gala rozpocznie się wieczorem – około godziny 20:00.

Wydarzenia organizowane przez Mateusza Borka i Mariusza Grabowskiego odbywają się w wielu aranżacjach, więc teraz również Gromda może zaskoczyć formułą wizualną gali. Były lata 70. i uliczna sceneria, więc na Gromdzie 5 być może zobaczymy nowe pomysły organizatorów. Jedno jest pewne, że znów impreza ta musi być przeprowadzona w reżimie sanitarnym bez udziału publiczności.

ppv gromda 5

Gdzie obejrzeć galę Gromda 5?

Gala Gromda 5 jest możliwa do obejrzenia w systemie PPV. Federacja walk na gołe pięści transmituje “na żywo” swoje wydarzenia za pośrednictwem specjalnie przygotowanego portalu gromda.tv. To przypomina m.in. transmisje FAME MMA lub KSW.

Gromda 5 “na żywo” może być oglądana właśnie w serwisie gromda. tv. Aby jednak transmisja pojawiła się na twoim ekranie – najpierw musisz opłacić Pay Per View.

Stream i transmisja online na żywo

Stream “na żywo” z Gromdy 5 rozpocznie się już około godziny 20:00, kiedy to wydarzenie zostanie zainaugurowane studiem telewizyjnym. Od początku Gromdy jako eksperci w studiu zasiadają m.in. Artur Szpilka, Maciej Miszkiń czy Janusz Pindera. Transmisja online “na żywo” przed galą Gromdy 5 będzie również do obejrzenia za pośrednictwem kanału na YouTube. Tam jednak zostanie wyemitowane jednak studio przed galę – jeśli jednak chcesz oglądać turniej walk na gołe pięści, to musisz wykupić PPV.

Gromda 5 PPV

Gromda 5 w Pay Per View będzie dystrybuowana na takich samych zasadach, co Gromda 3 lub Gromda 4. Cena, jak i sposób zakupu PPV na Gromdę nie uległa zmianie. Gromdę ogląda się “na żywo” w serwisie gromda.tv, a przed wykupieniem PPV należy zarejestrować się w tym portalu.

PPV na Gromdę 5 oznacza transmisje live ze studia, wszystkich pojedynków w ringu Gromdy oraz wywiadów po walkach. To pełny dostęp do realcji “na żywo”, który można uzyskać tylko po aktywacji licencji PPV.

Aktualne typy na sporty walki: https://zagranie.com/analizy-boks-mma/.

Gdzie można kupić PPV na Gromdę 5?

Pay Per View na Gromdę 5 kupisz, korzystając z oficjalnego serwisu online tej organizacji. Jak można tego dokonać? Po rejestracji konta wystarczy wybrać zakładkę “kup PPV” i zostaniesz przekierowany do systemu płatniczego. Tam możesz wybrać opcje przelewu elektronicznego, a następnie wystarczy postępować zgodnie z wytycznymi pośrednika płatności. Jakie są metody opłaty za PPV? Oto one: Hotpay, Blik, ePrzelew, stripe, VISA, Mastercard, GPay, Apple Pay, Pay Pal.

gromda 5 ppv

Jak oglądać Gromdę 5 w PPV?

Posiadając licencję PPV na Gromdę 5 jednocześnie możesz korzystać z jednego urządzenia, które będzie korzystało z wykupionego przez ciebie PPV. Transmisje obejrzysz po aktywacji PPV w serwisie gromda.tv. Na ekranie głównym serwisu powinna zostać uruchomiona transmisja w momencie, w którym główny nadawca zacznie prowadzić relację “na żywo”. Oczywiście trzeba zadbać o to, aby mieć stały dostęp do internetu.

Transmisje live z Gromdy 5 możesz obejrzeć na komputerze, telefonie i Smart TV.

Gromda 5 cena PPV

Transmisję live z Gromdy 5 obejrzysz, jeśli dokonasz płatności za PPV. Jaka jest cena za Gromdę 5? To stały koszt, który był przy okazji poprzednich edycji Gromdy. Aktualna cena za Gromdę 5 to 19.99 złotych.

Gromda 5 kod promocyjny na PPV

Walki na gołe pięści pod egidą Gromdy 5 można obstawiać u legalnego bukmachera Betclic. Pojedynki te cieszą się coraz większym zainteresowaniem w zakładach, więc Betclic oferuje kod promocyjny dla fanów Gromdy. W przypadku 5. edycji Gromdy można zarejestrować się w Betclic z kodem: 550PLN. Co otrzyma za niego nowy klient tego bukmachera?

Za nasz kod na Gromdę 5 odbierzesz zakład bez ryzyka do 550 PLN, który możesz wykorzystać na typowanie walk z udziałem Don Diego, Łazara czy King Konga. Ubezpieczony kupon dotyczy pierwszego zakładu zagranego po tym, jak wykonasz depozyt u bukmachera Betclic. Jeśli twoje typy na Gromdę nie wejdą, to odbierzesz zwrot stawki!

Fot. z okładki: Lukasz Sobala

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze