fot. Bai Xuefei

Kolejna dawka wielkich emocji na australijskich kortach. Grigor Dimitrov w walce o powtórzenie sukcesu z roku 2017, a Naomi po drugi półfinał w karierze? Dzisiaj sprawdzamy ofertę Fortuny i wybieramy dubla na podwojenie stawki! Czy Bułgar utrzyma swoją formę i zobaczymy pokaz jego siły oparty na doświadczeniu? Osaka się nie zatrzyma i w pewny sposób powtórzy wyczyn z 2019 roku? Sprawdźcie, co dla Was dzisiaj przygotowałem!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie:

Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Su-Wei Hsieh – Naomi Osaka

16.02.2021 r. – 02:30

Azjatycki ćwierćfinał i walka o kolejną rundę, gdzie któraś z zawodniczek zmierzy się ze zwyciężczynią z pary Serena Williams vs Simona Halep. Jeżeli ktoś nie oglądał pojedynku pomiędzy Naomi Osaką, a Gabrine Muguruzą, to niech wie, że ominął go jeden z najlepszych pojedynków pań w tym turnieju. Naomi Osaka po raz pierwszy w tym turnieju miała problemy. Przegrała pierwszy set, w których decydowały drobne detale, aby móc przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Później już pewniejsza w drugim secie, ale musiała wykazać się ogromną cierpliwością i chłodną głową, gdyż zaczęła seta od straty podania. Cierpliwość i konsekwencja, a także granie niektórych piłek przy ważnych momentach w meczu, to wielce niepojęte, jak te panie zrobiły promocję tenisa. Osaka ma zdecydowanie przewagę serwisu i siły uderzeń w tym starciu. Mimo że nie ma mocnego i głębokiego zamachu, to i tak jej piłki są bardzo szybkie i precyzyjne, co sprawia, że rywalki muszą osiągać swoje maksimum defensywne, aby móc dalej prowadzić wymianę z Japonką. Pokazują to statystyki w zagraniach kończących, do których często Osaka prowadziła grę. Te wykończenia nie zawsze były pewne i miała minimum dwa bardzo karygodne błędy, ale koniec końców potrafiła wyjść zwycięsko z prawie każdej sytuacji.  Bardzo mocna na serwisie w momencie poczucia już meczu oraz niesamowicie dobrze returnująca pierwsze podania przeciwniczek. Może te returny nie są zachwycająco potężne i niebezpieczne, ale ważne jest to, że wracają na stronę serwującej i jest możliwość dalszej gry, ale przy tym próbować nie pozwolić do pociągnięcia punktu: serwis volley.

Reprezentantka Tajwanu ma jeden z najbardziej charakterystycznych i krótkich zamachów, spośród całej stawki WTA. Najstarsza zawodniczka w turnieju, która jako pierwsza w wieku 35. lat dotarła do fazy ćwierćfinałowej Australian Open. Tenisistka, która charakteryzuje się swoim bardzo krótkim zamachem, ale niesamowicie dużą częstotliwością w zmianie kierunków. I oprócz tego, że to są jej główne aspekty, na których opiera się cała gra, to jakiś fantastycznych czynników o niej mówić nie można. Zawodniczka z 71. miejsca w rankingu WTA, ale potrafiąca w dobrej dyspozycji stawiać się na Szlemy. Su-Wei pokonała już Pironkovą, wracającą po kontuzji Andreescu, która nie nadążała przy zmianach kierunków piłek oraz z Errani i Vondorusovą. Najciężej miała w spotkaniu z Errani, gdyż było to połączenie doświadczenia, poruszania się po korcie i dobrej gry defensywnej, gdzie wszystkich tych trzech aspektów, nie było u żadnej innej dotychczasowej przeciwniczki. Teraz ma przed sobą dużo cięższe zadania, a czy podoła i jej obecna gra wystarczy na pokonanie Mistrzyni sprzed dwóch lat?

Co obstawiać?

Myślę, że sporo osób może zastanawiać obecność Hsieh w tej rundzie, jednak po przeanalizowaniu tego z kim miała okazję grać, nie można być bardzo zaskoczonym, chociaż z pewnością dała z siebie wszystko i bardzo dobre występy pozwolą zawalczyć jej o najlepszą czwórkę turnieju. Jednak nie sądzę, że znajdzie się tam dla niej miejsce. Osaka ma zdecydowaną przewagę w praktycznie każdym aspekcie gry. Mocno poprawione aspekty serwisowe i poruszania się po korcie, głównie w defensywie, dlatego nie będę porównywał do wyniku z AO z 2019 roku, gdzie Osaka wygrała 2:1. Dla mnie Naomi zaliczyła jeszcze większy postęp niż jej prezentacja w 2019 roku i obecny mecz to chęć łatwej i szybkie wygranej 2:0 w setach i tak też gram!

Su-Wei Hsieh – Naomi Osaka

Typ: Osaka win 2:0

Kurs: 1.41

grupa

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Grigor Dimitrov – Aslan Karatsev

16.02.2021 r. – 05:00

Szykuje się nam bardzo precyzyjne spotkanie, w którym detale będą decydowały o tym, kto zagra w półfinale w starciu z kimś z pary Djokovic vs Zverev. Jestem zdania, że bardzo ważnym czynnikiem w tym pojedynku będzie doświadczenie i spokój mentalny. Dla Dimitrova będzie to czwarty mecz ćwierćfinałowy na kortach w Melbourne. Jak do tej pory, tylko raz udało mu się dotrzeć do półfinałowego pojedynku i było to w 2017 roku. Wydaje się być bardzo realne powtórzenie tego wyniku, gdyż jego dzisiejszy rywal nie powinien być aż tak usposobiony psychicznie i nie zna wagi meczów o takiej randze. Grigor jest jednym z zawodników, którzy popełniają najmniej niewymuszonych błędów w całym turnieju. Bardzo dobrze przygotowany pod względem serwisowym. Swoje podania ma bardzo skuteczne i potrafi wyprowadzić sobie zawodnika na stronę mocno defensywną, po czym kontroluje dalszą część gry. Jest w dużym gazie po wygranej z Dominiciem Thiemem, gdzie nie przegrał ani jednego seta, a ostatnią partię w meczu wygrał bez straty gema i ograł 3. zawodnika świata 6:0. Myślę, że jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, chociaż kursy tego nie mówią.

Przeciwnikiem Bułgara, będzie obecny 114. zawodnik światowego rankingu ATP, Aslan Karatsev. Dla Rosjanina jest to życiowy sukces i z pewnością zanotuje największy skok w swojej karierze w zestawieniu. Bardzo precyzyjny gracz, który odbija piłki niemalże z każdej pozycji. Bardzo duża zwrotność tego zawodnika oraz dokładność. Jednak mam spore wątpliwości co do jego formy mentalnej. Zauważmy, jak długo musiał wchodzić w mecz przeciwko Auger-Aliassime, gdzie ten swoją niezbyt dobrą grą, wygrał dwa pierwsze sety do 3. i do 1. Dopiero później, gdy Kanadyjczyk zaczął popełniać masę błędów, zobaczyliśmy mocnego Rosjanina. Co prawda poziom całego meczu nie był zjawiskowo wysoki, ale jednak trzeba pamiętać, że był on pięciosetowy pojedynek i z pewnością dużo sił kosztował Aslana. Zawodnik, który każdy punkt musi wybiegać i wywalczyć, gdyż nie ma w swoim repertuarze żadnej specjalnej broni, którą mógłby straszyć całe spotkanie. Do tego dochodzi starcie z wagą spotkania, która jest już niesamowicie wysoka. Pierwsze zderzenie z takim ćwierćfinałem Szlema, może okazać się dla Rosjanina zbyt obciążające, patrząc, jak podszedł do spotkania o ćwierćfinał. Myślę, że wspaniała droga Katatseva dzisiaj się zakończy, ale jego nazwisko bardzo pozytywnie zapadnie nam w głowie.

Co obstawiać?

Jestem przekonany, że spotkanie będzie się podobać każdemu kibicowi tenisa. Wielki Szlem różni się zdecydowanie od mniejszego rangi turnieju, gdzie zawodnicy nie mierzą się z taką presją. Dzisiaj powinna mocno zadecydować głowa o zwycięzcy, a lepszą stronę mentalną ma Grigor. Do tego jest tutaj w Australii bardzo dobrze przygotowany pod wieloma aspektami i porównując tych dwóch zawodników, doszedłem do wniosku, że najlepszym typem na to spotkanie, będzie zagranie winu Dimitrova z przewagą minimum dwóch setów. 

Grigor Dimitrov – Aslan Karatsev

Typ: Dimitrov -1,5 setów handicap

Kurs: 1.75

tenis

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2230PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.

Dubel tenis AO21 16.02.2021