Greg – Piotr Szeliga: typy i kursy | Gdzie oglądać? Zapowiedź

Typy na walkę Greg - Piotr Szeliga

Greg – Piotr Szeliga: typy na walkę Fame MMA 21. Fani freaków z pewnością zacierają ręcę, bowiem w sobotę odbędzie się kolejna gala spod szyldu Fame. Do walki ruszy wielu świetnych fighterów, wśród których można wyróżnić Tomasza Adamka. Ale na fanów czeka również starcie Grega z Szelim. Bez wątpienia należy spodziewać się po ich starciu emocji i wyrównanego starcia. Ale czego konkretnie? Analizę i typy na Greg – Piotr Szeliga znajdziesz w poniższym tekście!

Chcesz obstawić najbliższą galę FAME MMA 21? Ofertę zakładów znajdziesz wyłącznie u legalnego bukmachera Betclic!

Wykorzystaj nasz kod promocyjny Betclic i zgarnij zakład bez ryzyka do 50 PLN, oraz graj bez podatku!

Baner na FAME MMA 21

Greg – Piotr Szeliga typy i przewidywania

Greg do tej pory wystąpił tylko podczas jednej gali Fame MMA, a miało to miejsce na Reborn, gdzie pokonał Maślanę już w 2. rundzie. Pokazał się z naprawdę niezłej strony, jednak z pewnością brakuje mu jeszcze nieco obycia z klatką i doświadczenia w walkach frakowych. Teraz przed nim dużo trudniejsze wyzwanie, bowiem spotka się tak naprawdę z weteranem freak fightów. Czy mimo to powalczy o zwycięstwo?

Piotra Szeligi nie trzeba przedstawiać żadnemu z fanów Fame MMA. Do tej pory Szli stawał do oktagonu 10 razy, z czego 5 pojedynków wygrał i 5 razy musiał uznać wyższość przeciwników. W swoim ostatnim występie walczył jedną ręką z Natanem Marconiem i co ciekawe zwyciężył już w 1. rundzie, dokładnie po minucie i 15 sekundach. Wcześniej zanotował 3 porażki z rzędu, jednak mierzył się z naprawdę solidnymi zawodnikami. Stoczył świetne boje z Wampirem, Arkadiuszem Wrzoskiem i Bandurą. Co ciekawe w każdej z nich dotrwał przynajmniej do 3. rundy. Teraz bez wątpienia czego go nieco prostsze zadanie, ale czy wyjdzie zwycięsko?

Zatem jakie typy na Greg – Piotr Szeliga warto rozważyć podczas obstawiania tego pojedynku? Z pewnością w oktagonie nie zabraknie emocji. Faworytem bukmachera jest Szeli, który oczywiście nie tylko jest bardziej doświadczony, ale wydaje się, że może pochwalić się lepszymi umiejętnościami. I to właśnie wspomniane doświadczenie może być tutaj kluczem do wyniku. Biorąc pod uwagę ostatnie walki i to, co w klatce pokazywał niedawno Szeli, to właśnie on powinien zwyciężyć. Do tego dorzucę jeszcze to, że powinien wygrać przed czasem, bowiem tylko 1 z 10 walk kończyła się decyzją sędziów. Greg także swją jedyną jak dotąd walkę zakończył przed czasem, więc jest to jak najbardziej prawdopodobne. Dlatego też obstawię wygraną Szeligi przez KO, TKO, DQ, Poddanie. A po więcej typów na Fame MMA 21 zapraszam standardowo na naszą stronę!

Szeliga wygra przez KO, TKO, DQ, Poddanie
Kurs: 1.38
Zagraj!

Gdzie oglądać walkę Greg – Piotr Szeliga?

A skoro już wiesz, co warto rozważyć podczas typowania walki Greg – Piotr Szeliga, to dobrze jest przyjrzeć się między innymi temu, gdzie oglądać ten pojedynek. Co ciekawe po raz pierwszy nie będzie to PPV i możliwość wykupienia pakietu na stronie federacji. Włodarze FAME podpisali bowiem umowę z Canal+, dzięki czemu tym razem będziesz mógł śledzić tę galę wyłącznie w Canal+ Online. Cena pakietu zależy od tego, na co się zdecydujesz, a możliwości są dwie. Albo jednorazowy dostęp za 49 PLN, albo miesięczna subskrypcja Canal+ Online w cenie 39 PLN.

Greg – Piotr Szeliga, kursy bukmacherskie

Kursy na walkę Greg – Piotr Szeliga nie zaskakują. Mianowicie faworytem jest zawodnik, który ma dużo większe doświadczenie w klatce i po prostu – ma większe umiejętności od swojego rywala. Oczywiście Greg pokazał się z dobrej strony w oktagonie, jednak stoczył tylko jedną walkę i to z rywalem o dużo mniejszych umiejętnościach. Dlatego też nie powinno dziwić, że Betclic przygotował właśnie takie kursy, w których zaznacza, że to Szeli jest kandydatem do zwycięstwa.

Kursy na walkę Greg - Szeliga
Betclic
2.70
Greg
1.33
Szeliga
Zagraj!

Kto wygra walkę Greg – Piotr Szeliga?

Tak jak wspomniałem nieco wyżej, każdy inny sposób zakończenia walki niż zwycięstwo Szeligi przed czasem będzie uznawane za niespodziankę. W końcu Szeli pokazał się ze świetnej strony w walkach z dużo wyżej notowanymi rywalami, jak chociażby Wampir czy Arek Wrzosek. Swoją siłę pokazał z Natanem Marconiem walcząc jedną ręką, nokautując go w dosłownie kilkadziesiąt sekund. Wydaje się, że Greg jest na podobnym poziomie, co ostatni rywal Szeliego i dlatego obstawiam wygraną Piotra Szeligi.

Szeliga wygra walkę
Kurs: 1.33
Zagraj!

Greg – Piotr Szeliga, kursy na liczbę rund

Wydaje się, że walka Grega z Szeligą nie powinna potrwać zbyt długo, a tym bardziej nie należy spodziewać się pełnego dystansu walki. W końcu 9 z 10 ostatnich walk Szeligi kończyło sie przed czasem i to też jest bardzo prawdopodobne w sobotnim starciu tych zawodników. Dlatego też warto rozważyć under rundowy.

Kursy na liczbę rund
Betclic
1.42
Powyżej 1.5 rund
2.50
Poniżej 1.5 rund
Zagraj!

Typy na Greg – Piotr Szeliga

Jakie typy na Greg – Piotr Szeliga jeszcze warto rozważyć? Podsumowując już nieco wszystkie aspekty, które poruszyłem nieco wyżej, wydaje się, że Szeli powinien bez większych problemów pokonać swojego rywala. Drugi typ na tę walkę będzie nieco bardziej ryzykowny, ale z kuszącym kursem. Myślę, że walka ta powinna zakończyć się maksymalnie do 1.5 rundy, a więc obstawię under 1.5. Co prawda tylko 3 z 8 ostatnich pojedynków Szeliego kończyło się w takim czasie, ale biorąc pod uwagę doświadczenie i umiejętności obu zawodników, wydaje się to jak najbardziej możliwe.

Poniżej 1.5 rund
Kurs: 2.50
Zagraj!

Zaloguj się aby dodawać komentarze