Zdecydowana większość graczy korzysta z zakładów bukmacherskich online. Jest jednak spora grupa klientów, którzy stawiają na tradycję i korzystają z punktów naziemnych. Właśnie dla takich osób STS przygotował bardzo ciekawy bonus. Im więcej dni z wizytą w punktach bukmachera tym wyższy bonus. Sprawdź szczegóły promocji i dowiedz się więcej na temat bonusów od STS!

Lokale bukmacherskie nadal w cenie

Dla wielu z Was może być to zaskoczenie, ale punkty naziemne nadal mają się dobrze. Bukmacherzy pieczołowicie dbają o swoje lokale, a część z nich serwuje swoim klientom ciekawe promocje.

Tym razem STS przygotował bonus, dzięki któremu za odwiedzanie punktów możesz zgarnąć aż 150 PLN bonusu! W tej akcji nagradzana będzie regularność – 10., 20., i 25. wizyta w lokalu w miesiącu, w której zagrasz po stawce minimum 30 PLN, może przynieść Ci bonusy w wysokości aż 10% stawek przegranych kuponów. Dzięki temu nawet przegrane kupony mogą przynieść Ci aż 150 PLN bonusu!

bonus od STS

Stawiasz za mniejsze stawki? Dla Ciebie też jest bonus! Jeśli przez 10 dni będziesz odwiedzał lokale STS, i w każdym z nich zawrzesz zakład za minimum 5 PLN, to otrzymasz bonus w wysokości 10 PLN. 20 takich wizyt będzie oznaczało 20 PLN bonusu od STS. Co ważne – te dni nie muszą następować po sobie!

Bonusy od STS czekają na Ciebie!

Promocja dla klientów korzystających z lokali to jedno. Nie zapominaj jednak o bonusach od STS jakie możesz zgarnąć dzięki naszemu kodowi promocyjnemu: 1259PLN. Dzięki niemu możesz zgarnąć:

  • 1200 PLN – bonus od depozytu
  • 29 PLN – Freebet
  • 20 PLN – za pozytywną weryfikację w Typomanii
  • 30 PLN – zakład bez ryzyka

Jak widzisz w STS-ie możesz zgarniać bonusy zarówno za granie w punktach naziemnych jak i online. Bądź z nami na bieżąco, a nie ominie Cię żadna kolejna promocja!