Grand Prix Rosji! Kurs 3,77 na żużlowe zmagania na debiutanckim torze w Togliatti!

SGP 28.08.2021

Coraz bliżej jest nam do ostatnich rozstrzygnięć w walce o tytuł tegorocznego Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu. W dniu dzisiejszym do zawodnicy zawitają na tor w Togliatti, czyli miejscowości mieszczącej się w Rosji. Jest to debiut tego toru w rozgrywkach Speedway Grand Prix, jednak dwa lata temu zawodnicy gościli tutaj podczas Speedway of Nations. Dzisiejszym faworytem bukmacherów jest Łaguta, jednak czy będzie on w stanie królować na własnej ziemi? Zmagania ruszają o 17:00, a my gramy AKO z kursem 3.77!

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 234PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Miejsca 1-8

Dzisiejszy kupon na żużel gramy w STS! Jeżeli nie macie tam konta, skorzystajcie z kodu promocyjnego od Zagranie, zgarniając najwyższy w Polsce zakład bez ryzyka! 

Togliatti po raz pierwszy dostało pozwolenie na organizację zawodów z cyklu Speedway Grand Prix. Będzie to 8. runda tegorocznych zawodów, po której znacząco któryś z zawodników może zbliżyć się do upragnionego tytułu Mistrza Świata za rok 2021! Jednak nie tylko o mistrzostwo toczy się gra. Zawodnicy walczą także o jak najlepsze miejsce w cyklu, ze względu na możliwość udziału w turnieju w przyszłorocznych rozgrywkach. Automatycznie po tym sezonie do SGP2022 awans dostaje najlepsza szóstka zawodników z klasyfikacji generalnej. Jest więc o co walczyć, a coraz mniej zawodów pozostało do rozegrania. Jednym z zawodników, którzy raczej już nie powalczą o mistrzostwo, jednak mogą starać się o udział w przyszłorocznych zawodach, jest Maciej Janowski. Kompletnie nieudane zawody w Lublinie oraz średnie starty w Malilli spowodowały, że obecnie plasuje się na 5. miejscy w generalce, mimo że był liderem w początkowej fazie turnieju. Podczas SoN nie wystąpił na tym obiekcie, jednak dzisiaj wydaje mi się, że zobaczymy dobry występ w wykonaniu tego zawodnika.

Polaka zobaczymy w drugim wyścigu zawodów z bardzo ciężką obsadą. Startuje w białym kasku i rywalizować będzie z Lindgrenem, Sajfutdinovem oraz Woffindenem. Jeżeli nie uda mu się zdobyć w tym wyścigu punktów, nie będzie to dla mnie zdziwieniem. Jednak kolejne biegi powinny być już bardziej owocne. Po poznaniu toru wystartuje w 6. biegu w kasku żółtym. Tam z pewnością powalczy z Artiomem Łagutą, a Loktaev oraz Thomsen zdecydowanie są do pokonania. Bieg 9. po równaniu to lepsze ustawienie dla Maćka, gdyż startuje w kasku czerwonym i będzie to polski bieg. Zmierzy się z Kasprzakiem i Zmarzlikiem, a stawkę uzupełni Tarasenko. Myślę, że wykorzysta pole startowe w tym biegu i dowiezie minimum dwa punkty przy swoim nazwisku. Decydujące będą biegi 16. i 19. W nich Maćka zobaczymy pod taśmą w niebieskim i żółtym kolorze kasku. Jeżeli w starciu numer 16 Janowski nie dowiezie 3. punktów, to będziemy mieli kłopot. Powinien on wygrać z Lambertem, Zagarem i Frickiem, jeżeli chce myśleć o jakiejkolwiek rywalizacji w tym roku. Liczę na jego zapoznanie się już z torem i konkretną zdobycz punktową. Przedostatni bieg w rundzie zasadniczej to start przy bandzie i powinno zaskutkować to dobrym wyjściem spod taśmy, gdyż nawierzchnia powinna być już odsypana. Wygrana z Bertzonem wydaje się być raczej pewna, jednak obok Polaka stanie jeszcze Doyle oraz przy kredzie Madsen. Liczę na dobry start i odjechanie na szeroką oraz przemknięcie przy zawodnikach na prostej i minimum dwa punkty, co powinno dać Janowskiemu awans do półfinałów! Ten typ na Maćka z kursem 1.40 możecie zagrać z oferty STS, gdzie przy rejestracji skorzystajcie z bonusów powitalnych od Zagranie! 

Maciej Janowski TOP8
Kurs: 1.40
Zagraj!

banner grupa zagranie 40k

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

H2H

Pierwszą parę, na jaką pokuszę się i otworze kupon z pojedynkami, jest zestawienie polsko-duńskie, a więc rywalizacja Bartosza Zmarzlika z Leonem Madsenem. Polak jest obecnie liderem klasyfikacji generalnej i ma trzy punkty przewagi nad Artiomem Łagutą. Z kolei Madsen jest na 7. miejscu i ma 10. punktów straty do gwarantującej starty w przyszłym roku szóstki zawodników. Z pewnością powalczy w kolejnym turnieju, gdyż Grand Prix przeniesie się na terytorium Danii. Leon poznał już smak toru w Togliatti w 2019 roku na Speedway of Nations. Dzisiaj faworytem nie jest, ale wciąż trzeba na niego uważać. Nie sądzę, że jest to tor, który przypasuje z ustawieniami do jego jazdy. Wąskie łuki, gdzie nie będzie wielu ścieżek do mijania, a tak właśnie lubi jeździć Leon. Uważam, że ma ciężkie pola startowe do przebiegu turnieju, a silniejsi przeciwnicy w pierwszej części zawodów mogą kraść mu cenne punkty. Pewnie zobaczymy go w rywalizacji półfinałowej, jednak nie będzie on jednym z pierwszych, którzy wybierać będą pola startowe. Co innego można powiedzieć o Bartku, któremu moim zdaniem biegi ułożyły się znakomicie. Twierdzę, że ze swoim sprzętem, którym dysponuje będzie liderem po fazie zasadniczej z dorobkiem sporej ilości punktów i on pierwszy podejdzie do wyboru kasku na półfinał. Zna ten tor i spisywał się na nim doskonale podczas SoN, dlatego widzę w nim sporego faworyta do wygrania dzisiejszych zawodów. Co za tym idzie, Zmarzlik powinien być lepszy w rywalizacji z Leonem Madsenem! Pobieram linię na ten typ z oferty bukmachera STS! 

Zmarzlik lepszy od Madsena
Kurs: 1.32
Zagraj!

typy

Kolejnym pojedynkiem, który zdecydowałem się pobrać do naszego kuponu jest starcie Jasona Doyla oraz Taia Woffindena. Zawodnicy, których obecnie dzieli 11. punktów w klasyfikacji generalnej, a górą w tym pojedynku jest Tajski. Jednak nie podoba mi się obecna jazda zawodnika z Wielkiej Brytanii i sądzę, że dzisiejsze zawody mogą dla niego nie być tak udane, jak mógłby sobie wymarzyć. Samych biegów nie ma ciężkich, jednak nie powinien on rywalizować z najlepszymi przy obecnej formie. Uważam, że o awans do półfinału będzie on walczył z Robertem Lambertem, Maxem Frickiem lub Vadimem Tarasenko. Co ważne, to fakt, że Tai nie jest regularny w swoich występach. Ciężko jest mi uwierzyć, że będzie on liderem dzisiejszego turnieju i będzie wozić zawodników, takich jak Bartek, Artiom czy Emil, Do tej stawki dodaje jeszcze rywala z naszego kuponu, czyli Jasona Doyla, który po feralnych kilku upadkach w Lublinie pokazał bardzo dobre ściganie w meczu ligowym na obiekcie w Lesznie. Do tego w Szwecji dotarł do finału, jednak z rywalizacji wykluczyło go dotknięcie taśmy startowej. Widać, że chce walczyć, a znany mu tor w Togliatti powinien ułatwić mu zdobycz punktową w tych zawodach. Podczas SoN był on jednym z najlepiej punktujących zawodników, a Woffinden nie startował wtedy w reprezentacji, ze względu na kontuzję. Sądzę, że Doyle będzie sukcesywnie zbierał punkty przy swoim nazwisku i awansuje z dorobkiem minimum 10 punktów do półfinału, gdzie powinien być wyżej od reprezentanta Wielkiej Brytanii. Gram na win Doyla w tej rywalizacji! 

Doyle lepszy od Woffindena
Kurs: 1.57
Zagraj!

Jeżeli chcesz sprawdzić recenzję Zagranie, na temat bukmachera STS, odwiedź naszą stronę –> Opinie ZAGRANIE o STS

Ostatni pojedynek, który zdecydowałem się wrzucić na dzisiejszy kupon, to starcie zawodników, dla których będzie to debiut w rozgrywkach Speedway Grand Prix. Mowa o dzikiej karcie od organizatorów, która zawędrowała w ręce Vadima Tarasenki, a także o pierwszym zawodniku z Ukrainy, który wystartuje w zawodach GP, zastępując kontuzjowanego Martina Vaculika. Aspekt znajomości toru zdecydowanie przemawia za Vadimem, który występuje także w stołecznym klubie w lidze rosyjskiej. Do tego zgromadzona publiczność także będzie po jego stronie, co dodatkowo powinno go motywować do lepszych rezultatów. Tego zawodnika zobaczymy w czwartym biegu i już wtedy zmierzy się z rywalem z Ukrainy. Bieg ósmy i możliwie odkryty już tor, a on wystartuje w żółtym kasku, co powinno pozwolić mu na dobry występ i dowiezienie za plecami minimum dwóch zawodników. Do tego kolejny bieg w polskich starciach i sprzęt, który wystarczyć powinien na Krzysztofa Kasprzaka, a może i rywalizację z Maćkiem Janowskim. Dobre pola startowe względem przeciwników w drugiej części zawodów. Myślę, że ten żużlowiec może dzisiaj sporo zyskać na swoim występie. Ciężej będzie miał Loktaev, który nie zna toru i powinien zdecydowanie podlegać poziomowi rywalom. Pola startowe względem przebiegu zawodów ma gorzej rozsadzone, co może nie dać mu upragnionych punktów. Do tego uważam, że dysponuje gorszym sprzętem niż Rosjanin, co w bezpośredniej rywalizacji powinno dać mu gorsze miejsce od Vadima. Kupon zamykam wygraną Tarasenki w tym pojedynku! 

Tarasenko lepszy od Loktaeva
Kurs: 1.30
Zagraj!

Jeżeli nie chcecie przegapić żadnego kuponu z Grand Prix, śledźcie naszą stronę Zagranie –> Zagranie na żużel

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 234 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

GP Rosji zuzel 28.08.2021

fot. Marcin Karczewski

Zaloguj się aby dodawać komentarze