Coraz bliżej jest nam do ostatnich rozstrzygnięć w walce o tytuł tegorocznego Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu. W dniu dzisiejszym do zawodnicy zawitają na tor w Togliatti, czyli miejscowości mieszczącej się w Rosji. Jest to debiut tego toru w rozgrywkach Speedway Grand Prix, jednak dwa lata temu zawodnicy gościli tutaj podczas Speedway of Nations. Dzisiejszym faworytem bukmacherów jest Łaguta, jednak czy będzie on w stanie królować na własnej ziemi? Zmagania ruszają o 17:00, a my gramy AKO z kursem 3.77!

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 234PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Miejsca 1-8

Dzisiejszy kupon na żużel gramy w STS! Jeżeli nie macie tam konta, skorzystajcie z kodu promocyjnego od Zagranie, zgarniając najwyższy w Polsce zakład bez ryzyka! 

Togliatti po raz pierwszy dostało pozwolenie na organizację zawodów z cyklu Speedway Grand Prix. Będzie to 8. runda tegorocznych zawodów, po której znacząco któryś z zawodników może zbliżyć się do upragnionego tytułu Mistrza Świata za rok 2021! Jednak nie tylko o mistrzostwo toczy się gra. Zawodnicy walczą także o jak najlepsze miejsce w cyklu, ze względu na możliwość udziału w turnieju w przyszłorocznych rozgrywkach. Automatycznie po tym sezonie do SGP2022 awans dostaje najlepsza szóstka zawodników z klasyfikacji generalnej. Jest więc o co walczyć, a coraz mniej zawodów pozostało do rozegrania. Jednym z zawodników, którzy raczej już nie powalczą o mistrzostwo, jednak mogą starać się o udział w przyszłorocznych zawodach, jest Maciej Janowski. Kompletnie nieudane zawody w Lublinie oraz średnie starty w Malilli spowodowały, że obecnie plasuje się na 5. miejscy w generalce, mimo że był liderem w początkowej fazie turnieju. Podczas SoN nie wystąpił na tym obiekcie, jednak dzisiaj wydaje mi się, że zobaczymy dobry występ w wykonaniu tego zawodnika.

Polaka zobaczymy w drugim wyścigu zawodów z bardzo ciężką obsadą. Startuje w białym kasku i rywalizować będzie z Lindgrenem, Sajfutdinovem oraz Woffindenem. Jeżeli nie uda mu się zdobyć w tym wyścigu punktów, nie będzie to dla mnie zdziwieniem. Jednak kolejne biegi powinny być już bardziej owocne. Po poznaniu toru wystartuje w 6. biegu w kasku żółtym. Tam z pewnością powalczy z Artiomem Łagutą, a Loktaev oraz Thomsen zdecydowanie są do pokonania. Bieg 9. po równaniu to lepsze ustawienie dla Maćka, gdyż startuje w kasku czerwonym i będzie to polski bieg. Zmierzy się z Kasprzakiem i Zmarzlikiem, a stawkę uzupełni Tarasenko. Myślę, że wykorzysta pole startowe w tym biegu i dowiezie minimum dwa punkty przy swoim nazwisku. Decydujące będą biegi 16. i 19. W nich Maćka zobaczymy pod taśmą w niebieskim i żółtym kolorze kasku. Jeżeli w starciu numer 16 Janowski nie dowiezie 3. punktów, to będziemy mieli kłopot. Powinien on wygrać z Lambertem, Zagarem i Frickiem, jeżeli chce myśleć o jakiejkolwiek rywalizacji w tym roku. Liczę na jego zapoznanie się już z torem i konkretną zdobycz punktową. Przedostatni bieg w rundzie zasadniczej to start przy bandzie i powinno zaskutkować to dobrym wyjściem spod taśmy, gdyż nawierzchnia powinna być już odsypana. Wygrana z Bertzonem wydaje się być raczej pewna, jednak obok Polaka stanie jeszcze Doyle oraz przy kredzie Madsen. Liczę na dobry start i odjechanie na szeroką oraz przemknięcie przy zawodnikach na prostej i minimum dwa punkty, co powinno dać Janowskiemu awans do półfinałów! Ten typ na Maćka z kursem 1.40 możecie zagrać z oferty STS, gdzie przy rejestracji skorzystajcie z bonusów powitalnych od Zagranie! 

STS
1.40
Maciej Janowski TOP8

banner grupa zagranie 40k

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

H2H

Pierwszą parę, na jaką pokuszę się i otworze kupon z pojedynkami, jest zestawienie polsko-duńskie, a więc rywalizacja Bartosza Zmarzlika z Leonem Madsenem. Polak jest obecnie liderem klasyfikacji generalnej i ma trzy punkty przewagi nad Artiomem Łagutą. Z kolei Madsen jest na 7. miejscu i ma 10. punktów straty do gwarantującej starty w przyszłym roku szóstki zawodników. Z pewnością powalczy w kolejnym turnieju, gdyż Grand Prix przeniesie się na terytorium Danii. Leon poznał już smak toru w Togliatti w 2019 roku na Speedway of Nations. Dzisiaj faworytem nie jest, ale wciąż trzeba na niego uważać. Nie sądzę, że jest to tor, który przypasuje z ustawieniami do jego jazdy. Wąskie łuki, gdzie nie będzie wielu ścieżek do mijania, a tak właśnie lubi jeździć Leon. Uważam, że ma ciężkie pola startowe do przebiegu turnieju, a silniejsi przeciwnicy w pierwszej części zawodów mogą kraść mu cenne punkty. Pewnie zobaczymy go w rywalizacji półfinałowej, jednak nie będzie on jednym z pierwszych, którzy wybierać będą pola startowe. Co innego można powiedzieć o Bartku, któremu moim zdaniem biegi ułożyły się znakomicie. Twierdzę, że ze swoim sprzętem, którym dysponuje będzie liderem po fazie zasadniczej z dorobkiem sporej ilości punktów i on pierwszy podejdzie do wyboru kasku na półfinał. Zna ten tor i spisywał się na nim doskonale podczas SoN, dlatego widzę w nim sporego faworyta do wygrania dzisiejszych zawodów. Co za tym idzie, Zmarzlik powinien być lepszy w rywalizacji z Leonem Madsenem! Pobieram linię na ten typ z oferty bukmachera STS! 

STS
1.32
Zmarzlik lepszy od Madsena

typy

Kolejnym pojedynkiem, który zdecydowałem się pobrać do naszego kuponu jest starcie Jasona Doyla oraz Taia Woffindena. Zawodnicy, których obecnie dzieli 11. punktów w klasyfikacji generalnej, a górą w tym pojedynku jest Tajski. Jednak nie podoba mi się obecna jazda zawodnika z Wielkiej Brytanii i sądzę, że dzisiejsze zawody mogą dla niego nie być tak udane, jak mógłby sobie wymarzyć. Samych biegów nie ma ciężkich, jednak nie powinien on rywalizować z najlepszymi przy obecnej formie. Uważam, że o awans do półfinału będzie on walczył z Robertem Lambertem, Maxem Frickiem lub Vadimem Tarasenko. Co ważne, to fakt, że Tai nie jest regularny w swoich występach. Ciężko jest mi uwierzyć, że będzie on liderem dzisiejszego turnieju i będzie wozić zawodników, takich jak Bartek, Artiom czy Emil, Do tej stawki dodaje jeszcze rywala z naszego kuponu, czyli Jasona Doyla, który po feralnych kilku upadkach w Lublinie pokazał bardzo dobre ściganie w meczu ligowym na obiekcie w Lesznie. Do tego w Szwecji dotarł do finału, jednak z rywalizacji wykluczyło go dotknięcie taśmy startowej. Widać, że chce walczyć, a znany mu tor w Togliatti powinien ułatwić mu zdobycz punktową w tych zawodach. Podczas SoN był on jednym z najlepiej punktujących zawodników, a Woffinden nie startował wtedy w reprezentacji, ze względu na kontuzję. Sądzę, że Doyle będzie sukcesywnie zbierał punkty przy swoim nazwisku i awansuje z dorobkiem minimum 10 punktów do półfinału, gdzie powinien być wyżej od reprezentanta Wielkiej Brytanii. Gram na win Doyla w tej rywalizacji! 

STS
1.57
Doyle lepszy od Woffindena

Jeżeli chcesz sprawdzić recenzję Zagranie, na temat bukmachera STS, odwiedź naszą stronę –> Opinie ZAGRANIE o STS

Ostatni pojedynek, który zdecydowałem się wrzucić na dzisiejszy kupon, to starcie zawodników, dla których będzie to debiut w rozgrywkach Speedway Grand Prix. Mowa o dzikiej karcie od organizatorów, która zawędrowała w ręce Vadima Tarasenki, a także o pierwszym zawodniku z Ukrainy, który wystartuje w zawodach GP, zastępując kontuzjowanego Martina Vaculika. Aspekt znajomości toru zdecydowanie przemawia za Vadimem, który występuje także w stołecznym klubie w lidze rosyjskiej. Do tego zgromadzona publiczność także będzie po jego stronie, co dodatkowo powinno go motywować do lepszych rezultatów. Tego zawodnika zobaczymy w czwartym biegu i już wtedy zmierzy się z rywalem z Ukrainy. Bieg ósmy i możliwie odkryty już tor, a on wystartuje w żółtym kasku, co powinno pozwolić mu na dobry występ i dowiezienie za plecami minimum dwóch zawodników. Do tego kolejny bieg w polskich starciach i sprzęt, który wystarczyć powinien na Krzysztofa Kasprzaka, a może i rywalizację z Maćkiem Janowskim. Dobre pola startowe względem przeciwników w drugiej części zawodów. Myślę, że ten żużlowiec może dzisiaj sporo zyskać na swoim występie. Ciężej będzie miał Loktaev, który nie zna toru i powinien zdecydowanie podlegać poziomowi rywalom. Pola startowe względem przebiegu zawodów ma gorzej rozsadzone, co może nie dać mu upragnionych punktów. Do tego uważam, że dysponuje gorszym sprzętem niż Rosjanin, co w bezpośredniej rywalizacji powinno dać mu gorsze miejsce od Vadima. Kupon zamykam wygraną Tarasenki w tym pojedynku! 

STS
1.30
Tarasenko lepszy od Loktaeva

Jeżeli nie chcecie przegapić żadnego kuponu z Grand Prix, śledźcie naszą stronę Zagranie –> Zagranie na żużel

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 234 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

GP Rosji zuzel 28.08.2021

fot. Marcin Karczewski

Zaloguj się aby dodawać komentarze