W bukmacherce zdecydowanie większą popularnością cieszy się oferta przedmeczowa, jednak zdarzenia na live też mają swoje duże grono odbiorców. Z tej okazji forBET przygotowało dla klientów promocję na grę bez podatku. Do tego rejestrując się w forBET z kodem promocyjnym, możesz zgarnąć dodatkowe bonusy. 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

forBET bez podatku na zakłady live

Obstawianie meczów, walk i wyścigów na żywo zbiera coraz większą liczbę zainteresowanych tym osób. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy wychodzą naprzeciwko. W forBET możesz do końca sierpnia grać bez podatku, jeżeli spełnisz kilka wymagań. Promocja obowiązuje tylko od poniedziałku do piątku, a na kuponach mogą być tylko zdarzenia live. Gra bez podatku będzie dla was dostępna, jeżeli zagracie minimum trzy mecze z kursem 1.30 lub większym. 

Jeżeli spełnicie te wymagania, to bukmacher powiększy waszą wygraną o czternaście procent. Gdybyście chcieli więcej dowiedzieć się o zakładach live, gdzie je grać i jak z ofertą stoi forBET, to możecie przeczytać o tym w naszym artykule. 

forBET gra bez podatku baner

Rejestracja w forBET z kodem promocyjnym

Przy zastanawianiu się, czy warto grać u tego bukmachera na live, na pewno warto wziąć pod uwagę bonusy u niego. Rejestrując się w forBET z kodem promocyjnym 2380PLN, możecie liczyć na szereg ciekawych korzyści. Zaliczają się do nich:

  • 2080 złotych od depozytu
  • 100 złotych zakład bez ryzyka
  • 200 złotych MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

Suma aż 2080 złotych bonusu od depozytu robi wrażenie i na pewno warto się jej bliżej przyjrzeć. Oprócz tego zakład bez ryzyka do kwoty 100 złotych również wygląda bardzo przyjemnie. Możecie je połączyć z zakładami live i promocją na grę bez podatku. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze