W ten weekend skoki narciarskie przeniosły się z powrotem do Zakopanego, który dostał kolejną już możliwość zorganizowania konkursu. Wśród uczestników jest wielu Polaków, mających szansę na zgarnięcie pierwszego miejsca na podium. Na kibiców sportów zimowych i nie tylko czekają wielkie emocje, a te można zwiększyć poprzez obstawianie. Można to zrobić np. w eWinner, który zbiera dobre opinie ostatnio, a teraz daje możliwość gry bez podatku!

Sprawdź opinie o eWinner i graj bez podatku!

W tym roku już dwukrotnie w Polsce były organizowane zawody w skokach narciarskich. Teraz najlepsi skoczkowie znowu wrócili do naszego kraju, a konkretnie do Zakopanego. Na sobotę oraz niedzielę przewidziano po dwa turnieje, a za nami pierwsze kwalifikacje.

W nich piąte, szóste i siódme miejsce zajęli Polacy, odpowiednio: Stękała, Stoch i Murańka. Pierwszy był Johansson, tuż za nim Granerud, a na końcu Kraft. Z całą pewnością na kibiców czeka masa emocji.

ewinner skoki narciarskie

Konkursy skoków narciarskich możecie obstawić m.in. w eWinner, a ten ma też ciekawą promocję. Możecie grać bez podatku, a co za tym idzie wygrywać 100 procent z kuponów.

Aby to zrobić, należy w ramach oferty przedmeczowej wybrać co najmniej trzy zdarzenia lub zagrać singla w zakładach na żywo. Akcja trwa aż do niedzielnego konkursu, więc macie sporo czasu na wybranie odpowiednich typów. 

Opinie o eWinner są dobre, a sam bukmacher mocno punktuje w oczach klientów w ostatnim czasie. Pamiętajcie, że możecie u niego zgarnąć bonusy na start, jeżeli założycie konto z kodem promocyjnym 655PLN, który da Wam:

  • 155 złotych na zakład bez ryzyka
  • 50 procent do 500 złotych od drugiego depozytu
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

150  155 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 650 PLN. z naszym kodem: 655 PLN

Kod rejestracyjny
655PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 155 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły